Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi dla naturystów, zwyczaje, opłaty vs tekstylni

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wiewiórka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiewiórka » 30.07.2005 12:25

Wypowiedź tatanki świadczy o niezłym ograniczeniu niektórych Polaków.Wieki katolicyzmu zrobiły swoje :? i sposób wychowywania z dala od własnego ciała-nagość to wstyd,nagość to sex itd.Jesteś ogolony i opalony i jędrny to możesz się pokazać a w innym przypadku to tylko popatrzeć na ładniejszych i wstydzić się własnego ciała.Czy tak tatanka ma wyglądać świat twoim zdaniem? 8O :wink:
M.
Croentuzjasta
Posty: 491
Dołączył(a): 19.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) M. » 30.07.2005 13:12

Może i fajnie polatać na golasa,opalić się bez białych plam,oprzeć oko na widoku,który je cieszy,ale żeby zaraz dorabiać do tego ideologię,wymyślać kulturę...Więcej luzu ,to są wakacje!A w HR ma się pełny komfort,praktycznie wszędzie możliwość wyboru :tu topless, tam nie,za skałką całkiem na golasa.
atolek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 360
Dołączył(a): 12.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) atolek » 31.07.2005 15:01

TATANKA napisał(a):Czy mozecie mi wyjaśnić po co rozbierają się mało atrakcyjni ludzie?? Błam w tym roku po raz kolejny w Chorwacji i kolejny raz widziałam ludzi o mało atrakcyjnych ciałach zaznaczam, iż nie byłam na plazy przeznaczonych dla naturystów a normalnych takich jak ja. Byli to ludzie starsi już z nieco zmiętymi ciałkami, otyłe, panie o biustach których nie było ;) panów z mało atrakcyjnymi zwisami męskimi. Były owszem młode kobiety które na prawdę miałyby się czym pochwalić ale tego nie robiły... Mój chłopak stwierdził, że napatrzył się za wszystkie czasy i to działa anty sexualnie. Nie rozumiem również po co rozbierac się przy dzieciach nie mówię o maleństwach, a o nastoletnich dzieciakach! Powiem tak jestem osobą tolerancyjną i na prawdę nic by mi nie przeszkadzało że leży koło mnie kobieta czy mężczyzna nagi Ok. niech leżą eżą mają taki kaprys ale to naprawdę w większośći było niesmaczne!!! :D


no pogratulować ciemnoty.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 05.08.2005 21:49

TATANKA napisał(a):Czy mozecie mi wyjaśnić po co rozbierają się mało atrakcyjni ludzie?? Błam w tym roku po raz kolejny w Chorwacji i kolejny raz widziałam ludzi o mało atrakcyjnych ciałach zaznaczam, iż nie byłam na plazy przeznaczonych dla naturystów a normalnych takich jak ja. Byli to ludzie starsi już z nieco zmiętymi ciałkami, otyłe, panie o biustach których nie było ;) panów z mało atrakcyjnymi zwisami męskimi. Były owszem młode kobiety które na prawdę miałyby się czym pochwalić ale tego nie robiły... Mój chłopak stwierdził, że napatrzył się za wszystkie czasy i to działa anty sexualnie. Nie rozumiem również po co rozbierac się przy dzieciach nie mówię o maleństwach, a o nastoletnich dzieciakach! Powiem tak jestem osobą tolerancyjną i na prawdę nic by mi nie przeszkadzało że leży koło mnie kobieta czy mężczyzna nagi Ok. niech leżą eżą mają taki kaprys ale to naprawdę w większośći było niesmaczne!!! :D


Kuna ... i to kobieta z mojego miasta. Wstydź się. Typowa galicjanka.
Ostatnio edytowano 10.05.2006 15:08 przez woka, łącznie edytowano 1 raz
kopaj
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 28.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopaj » 05.08.2005 23:12

no pogratulować braku wiary w Boga
art 7
Odkrywca
Posty: 71
Dołączył(a): 25.07.2005
kempingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) art 7 » 06.08.2005 07:50

po czym tak sadzisz.po tak krótkiej wypowiedzi.myśle ze nie byłeś nigdy dłuzej w galicji i nie rozumiesz o czym pisze woka.metalnie 123 lata zaborów jeszcze pokutuja w naszym kraju
art
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004
Re: kempingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 06.08.2005 19:13

art 7 napisał(a):po czym tak sadzisz.po tak krótkiej wypowiedzi.myśle ze nie byłeś nigdy dłuzej w galicji i nie rozumiesz o czym pisze woka.metalnie 123 lata zaborów jeszcze pokutuja w naszym kraju
art
]
ten poziom wypowiedzi to nie z naszego forum !!!!
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003
Re: kempingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 06.08.2005 20:17

platon napisał(a):
art 7 napisał(a):po czym tak sadzisz.po tak krótkiej wypowiedzi.myśle ze nie byłeś nigdy dłuzej w galicji i nie rozumiesz o czym pisze woka.metalnie 123 lata zaborów jeszcze pokutuja w naszym kraju
art
]
ten poziom wypowiedzi to nie z naszego forum !!!!


Hejże Platonie .... a niby jaki Twoim zdaniem ma byc ton wypowiedzi. ? Pokorny, uległy i baaaardzo opisowy. Moim zdaniem, krótko i treściwie. Co Tatanki .. toz to dziewczyna zakompleksiona i mało obyta. Jej zdaniem, Ona bedzie wiecznie młoda a teraźniejsci staruszkowie .... za długo zyją. Świat ma byc stworzony z ludzi wiecznie młodych i o cudnych kształtach. Chyba przyznasz, że coś Tatance sie mocno pomydliło. Tatanka oprócz tego pisze że któryś raz była w CRO..... może i była ten N-ty raz lecz jakoś nie widze u niej tego obycia. Wrecz przeciwnie. Ja osobiście już na samą myśl, że mógłbym tak pomysleć o kims starszym kto akurat jest na tej samej plaży, dostaje wypieków na twarzy. Czy Ci starsi to juz są na odstrzał. ? Może Tatanka ma tą cudną figurę ( przyjmijmy że tak choc to kwestia samooceny i gustu), to prosze zauważyc że nasz zewnętrzny wygląd jest zasługą genów a nie nas samych. Niejedna "brzydula" jest stokroć bardziej wartościowa / przepraszam za określenie/ od "ślicznotki". Nic na to nie poradzę .... wypowiedzi w tonie Tatanki przeogromnie mnie wnerwiają.
Oksanka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 18.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Oksanka » 06.08.2005 20:34

Ech!! :-(
Coraz bardziej rozumiem swoj niebyt na cro.pl
To juz nie te sam serwis i ludzie tez sie zmienili, a raczej zamienili :-(
i tylko powspominac mozna jak to kiedys mozna bylo podyskutowac.
pzdr
M.
Croentuzjasta
Posty: 491
Dołączył(a): 19.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) M. » 07.08.2005 23:41

Halo Oksanka!Poczekajmy na styczeń- luty,będzie lepiej.Włącz sobie
www.narodni.hr/Player_Narodni.html :)
mpi
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 11.07.2005
Re: kempingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) mpi » 08.08.2005 00:03

woka napisał(a):Hejże Platonie .... a niby jaki Twoim zdaniem ma byc ton wypowiedzi. ? Pokorny, uległy i baaaardzo opisowy. Moim zdaniem, krótko i treściwie. Co Tatanki .. toz to dziewczyna zakompleksiona i mało obyta. Jej zdaniem, Ona bedzie wiecznie młoda a teraźniejsci staruszkowie .... za długo zyją. Świat ma byc stworzony z ludzi wiecznie młodych i o cudnych kształtach. Chyba przyznasz, że coś Tatance sie mocno pomydliło. Tatanka oprócz tego pisze że któryś raz była w CRO..... może i była ten N-ty raz lecz jakoś nie widze u niej tego obycia. Wrecz przeciwnie. Ja osobiście już na samą myśl, że mógłbym tak pomysleć o kims starszym kto akurat jest na tej samej plaży, dostaje wypieków na twarzy. Czy Ci starsi to juz są na odstrzał. ? Może Tatanka ma tą cudną figurę ( przyjmijmy że tak choc to kwestia samooceny i gustu), to prosze zauważyc że nasz zewnętrzny wygląd jest zasługą genów a nie nas samych. Niejedna "brzydula" jest stokroć bardziej wartościowa / przepraszam za określenie/ od "ślicznotki". Nic na to nie poradzę .... wypowiedzi w tonie Tatanki przeogromnie mnie wnerwiają.


fajne forum ale czy to normalka że w co drugim poście są kłótnie?
przecież wystarczy, że delikatnie zwróci się komuś uwagę a jeśli nie zrozumie to nawet użycie mocniejszych słów nie pomoże - nie lepiej ignorować?
Tomek O.
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek O. » 09.08.2005 00:21

woka napisał(a):zapewne do koscioła scigasz co niedziela i to zrobiło swoje.


8O 8O 8O 8O a co ma jedno do drugiego?????? Ja wiem że teraz ateizm jest w modzie, ale ta wszędobylska - nawet tutaj - nagonka na wierzacych i chodzacych do kościoła to chyba przegięcie.....

PS wiem ze taką głupią wypowiedź powinienem po prostu zignorowac, ale takiej CIEMNOTY po prostu nie zdzierżę.
art 7
Odkrywca
Posty: 71
Dołączył(a): 25.07.2005
kempingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) art 7 » 09.08.2005 20:13

pszepraszam bardzo mister platon co cie ubodło w moim poście.co takiego ponizej poziomu powiedziałem.myśle ,ze to kolejne czpiastwo ludzi ze wszystkimi gwiazdkami

art
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 06.05.2006 13:15

wotasz napisał(a):MACIE MOZE JAKIES ADRESY KEMPINGÓW FKK.?MAM OCHOTE WYBRAĆ SIE W TYM ROKU


my osobiscie polecamy FKK Ulika kolo Porec

Monsene na szczescie przeksztalcili w tekstylny - nam i tak tam sie nie podobalo, warunki gorsze

pozdrawiamy wszystkich golasów :lol:
marco
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 14.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) marco » 08.05.2006 15:16

Arjano napisał(a):Witam!

Czy kempingi przeznaczone dla naturystów są jakoś oznaczone? A może są to tylko wydzielone strefy kampu czy plaże? Nam raczej naturyści nie przeszkadzają, choć jedziemy z dzieciakami. Jednak wolelibyśmy pozostać tekstylnymi. Jak zwyczajowo wygąda sprawa wzajemnych kontaktów? Jak są postrzegani tekstylni na kempingu dla naturystow (o ile wogóle mogą tam zamieszkać bez deklaracji o nienawidzeniu szortów :-) ). Jak na plaży? Dla nas byłoby to raczej naturalne, żyjemy w wolnym dmokratycznym świecie (no, naszych krajach cro.pl), czyż nie? Więc skoro ja toleruję gościa bez gaci to i on moją żonę też powinien w bikini :-)
Czy te kampingi są np. droższe, czy nie ma to znaczenia?

I pytanko przedostatnie: czy uważacie, że dzieciom powinien taki widok być oszczędzony i dlaczego "nie"? :oops:
:oops: No i na koniec: sprawa toplesu w Chorwacji. Ja na pewno tak wystapię na plaży, ale żonka? Jakie zwyczaje?
Mysle że na pierwszy raz to najlepsze sa campingi na których część jest wyznaczona dla naturystów tak jak np. Vestar na Istrii, możesz pojść na część dla golasów i zostać jak Wam sie spodoba. Ogólnie na Istrii jest wieksze przyzwolenie dla opalania się nago
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Kempingi dla naturystów, zwyczaje, opłaty vs tekstylni - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone