Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kemping Solaris

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marantzN
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 37
Dołączył(a): 07.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marantzN » 06.07.2010 21:29

witam wszystkich

To mój pierwszy post. Czytam forum od roku. Stwierdziłem, że jest tu tyle informacji, iż moja mała wiedza nie wniesie nic nowego dlatego czytałem, a nie pisałem. Wiem, że niektórzy forumowicze niechętnie odnoszą się do takich co tylko czytają, ale chyba lepiej nic nie pisać niż powielać wątki.

Wybieramy się na Solaris 24.07 i mam nadzieję, że po powrocie będę taka samo zadowolony jak Kamika
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 07.07.2010 09:57

Mam takie pytanie odnośnie tych stref, zarezerwowałem sobie strefę B taką
Kod: Zaznacz cały
Parcela / Pitch (100 places)
s prikljuèkom za struju, vodu i odvodnju, SAT TV, Internet
with electricity connection, water and drainage system, SAT TV
Internet


Nie wiem jak mam rozumieć ten internet? Czy to oznacza że mam free internet czy tylko tyle że jest to parcela na której istnieje możliwość wykupienia i korzystania z netu?


Wybieramy się na Solaris 24.07 i mam nadzieję, że po powrocie będę taka samo zadowolony jak Kamika


My też 24 lipca startujemy, jaką trasą jedziesz, w dzień na noc?
petr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) petr » 07.07.2010 10:03

Internet masz w cenie parceli, tylko wez se soba kabel sieciowy nie USB, jak masz karte TV w laptopie to majac kabel antenowy mozesz tez w cenie parceli korzystac z kablowki.
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 07.07.2010 10:06

Ale możesz coś dokładniej napisać, jaki kabel? Skrętka skrosowana czy nie? A jak wziął bym router wi-fi dało by się go jakoś podpiąć? Będę miał dwa laptopy więc fajnie by było korzystać z obu.
petr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) petr » 07.07.2010 10:15

Odnosnie routera to nie wiem jakie mozliwosci konfigurowania tam sa, kabel sieciowy z tego co pamietam zwykly RJ45 taki: http://www.miodek.superhost.pl/allegro/ ... -cable.jpg
marantzN
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 37
Dołączył(a): 07.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marantzN » 07.07.2010 17:29

Seavolv napisał(a):Mam takie pytanie odnośnie tych stref, zarezerwowałem sobie strefę B taką
Kod: Zaznacz cały
Parcela / Pitch (100 places)
s prikljuèkom za struju, vodu i odvodnju, SAT TV, Internet
with electricity connection, water and drainage system, SAT TV
Internet


Nie wiem jak mam rozumieć ten internet? Czy to oznacza że mam free internet czy tylko tyle że jest to parcela na której istnieje możliwość wykupienia i korzystania z netu?


Wybieramy się na Solaris 24.07 i mam nadzieję, że po powrocie będę taka samo zadowolony jak Kamika


My też 24 lipca startujemy, jaką trasą jedziesz, w dzień na noc?


Wyjeżdżamy około 5 rano. Mamy do odbioru przyczepę z wypożyczalni. Potem przez Niemcy, Austria a później jak najwięcej wybrzeżem. Z przyczepą to trochę męczarnia, ale dla tych widoków muuuszę
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 07.07.2010 23:48

No to chyba już na campingu będzie piwko, my na noc z 24/25 trasa przez Austrię, Szerokiej Drogi
marantzN
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 37
Dołączył(a): 07.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marantzN » 08.07.2010 20:27

Miło by było wypić piwko na kampingu. Według planów powinniśmy być około południa 26tego. Planujecie jechać nonstop czy z noclegiem i jakiej furki mamy wyglądać na kampie? Dla Was też szerokiej drogi.
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 08.07.2010 22:42

Ze względu na dzieci jedziemy na noc i planujemy jechać non-stop (oczywiście z przerwami na siusiu :D)
A pomykamy Focusem błękitnym z boksem na dachu na blachach KR.
marantzN
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 37
Dołączył(a): 07.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marantzN » 09.07.2010 07:14

My jakby co srebrne A4 kombi LRY. Jeszcze raz szerokiej drogi i do zobaczenia na Solarisie. Może będzie nas tam więcej bo kroi się więcej osób z forum na kampie.
grappa01
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 13.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) grappa01 » 13.07.2010 12:16

Kamika napisał(a):witam w czerwcu byłam z całą rodziną na solarisie (ja+mąż+2dzieci+mój teść który z nami mieszka),mieszkaliśmy w naszej przyczepie na strefie C.To nieprawda że jest cała na słońcu ,bo przy końcu są drzewa i my cały nasz obóz mieliśmy w cieniu gdzie niektórzy w strefie B mieli cały dzień słońce.Było super.To że przy płocie to nic a nic nie przeszkadzało bo w dzień i tak nas nie było bo zwiedzaliśmy a wieczorami i w nocy było cichutko (droga za płotem nie jest jakąś miejską bardzo uczęszczaną drogą).Nam ogólnie prąd "tylko"prąd jak to piszą inni całkowicie wystarczał bo do WC mieliśmy dosłownie kilka kroków a na internet w wakacje szkoda czasu lepiej jest zwiedzać lub cieszyć się plażą,kąpielami itd.My nie staramy się szukać dziury w całym więc uważamy że cały resort włącznie z campingiem jest luksusowy i w Polsce takiego nie znajdziesz nigdzie więc nie wiem dlaczego gdy czytam wypowiedzi innych to marudzą bop to jest nie tak czy to im się nie podoba... :roll: :?: Ludzie to czego wy szukacie skoro tak luksusowy resort jak solaris dla niektórych nie spełnia oczekiwań?Nie rozumiem niektórych,jechać i jeszcze narzekać bo to czy tamto.Ja polecam ten camping i to miejsce,moje dzieci też były zachwycone pobytem .



a jaka jest cena w tej strefie C nei parcelowanej ? moze masz jakies zdjecia ?


i ejszcze jedno pytanie, jest tam moze gdzie internet wifi ?
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 14.07.2010 10:01

W strefie C od 03.07. do 20.08. płacisz 7,5E za dobę, nie wiem jak jest z wi-fi ja niby mam parcele z internetem, ale na innym kempingu miałem tak że był internet wi-fi na całym kempingu jednak dostęp do sieci mogłeś uzyskać dopiero po zgłoszeniu chęci korzystania z internetu w recepcji, a oni na koniec pobytu doliczyli to do końcowego rachunku.
Nie wiem czy tu też tak można? Zazwyczaj na recepcji jest zrobiona mini internet cafe gdzie można skorzystać z internetu za opłatą.
grappa01
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 13.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) grappa01 » 14.07.2010 14:26

Seavolv napisał(a):W strefie C od 03.07. do 20.08. płacisz 7,5E za dobę, (...)


ALE TO JEST OPLATA ZA OSOBE czy osobe z namiotem ?

jak wyglada wtedy cennik 2 osoby, namiot, auto ?
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 14.07.2010 15:51

grappa01 napisał(a):
Seavolv napisał(a):W strefie C od 03.07. do 20.08. płacisz 7,5E za dobę, (...)


ALE TO JEST OPLATA ZA OSOBE czy osobe z namiotem ?

jak wyglada wtedy cennik 2 osoby, namiot, auto ?


Miejsce w strefie C - 7,50E (samochód + namiot)
Dwie osoby dorosłe - 15E
Razem 22,5E za dobę.
BRS
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 21.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) BRS » 14.07.2010 19:55

My wyjeżdżamy 12.08 (na 2 tyg), czy ktoś z forumowiczów będzie w tym terminie na Solarisie??
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kemping Solaris - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone