Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kemping Murter-Slanica

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mondi
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 10.06.2007
Kemping Murter-Slanica

Nieprzeczytany postnapisał(a) mondi » 10.06.2007 13:55

Witam. Czy Ktoś mógłby coś powiedzieć o kempingu Slanica na "wyspie" Murter. Czy można się tam wybrać przyczepą kempingową? Jaka jest plaża?
Tomek
Cromaniak
Posty: 558
Dołączył(a): 04.02.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek » 10.06.2007 15:19

mondi napisał(a):Witam. Czy Ktoś mógłby coś powiedzieć o kempingu Slanica na "wyspie" Murter. Czy można się tam wybrać przyczepą kempingową? Jaka jest plaża?

Naprawdę skorzystaj z opcji szukaj - na ten temat napisano już naprawdę sporo...

Tomek
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.06.2007 15:44

mondi napisał(a):Witam. Czy Ktoś mógłby coś powiedzieć o kempingu Slanica na "wyspie" Murter. Czy można się tam wybrać przyczepą kempingową? Jaka jest plaża?


A odwiedziłeś stronkę kempingu: http://www.murter-slanica.hr/
mondi
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 10.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mondi » 10.06.2007 17:18

tak odwiedziłem stronkę ale na niej są tylko konkrety dotyczące samego campu a ja jeszcze nie byłem w chorwacji i nie mam zielonego pojęcia czy pchać się tam z przyczepą czy raczej zdecydować się na namiot nawracanie z przyczepą to zabawa a nie chcę tracić czasu na szukanie czytałem tyle waszych odpowiedzi i porad więc myślałem że ktoś mi poradzi sama stronka i wskazanie szukaj to niewiele jak na takich cromaniaków ale i za to dziękuję
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.06.2007 17:27

Slanica trochę za mała na przyczepę, trzeba się tam "pogimnastykować" aby ją ustawić, teren dość pochyły i nierówny i kamienisty no i kemping raczej mały, w sezonie może być tłoczno
mondi
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 10.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mondi » 10.06.2007 17:52

dziękuję za podpowiedz jeżeli można to poproszę o wskazanie jakiegoś campu w tych okolicach dostępnego z przyczepą i w miarę z łagodną plażą nie ma znaczenia miejscowość bo nie byliśmy nigdzie w chorwacji więc wszystko będzie ciekawe ale bardziej myślę o miejscowościach od zadaru na południe może do omisia wiem że masz chorwację w małym paluchy więc dziękuje za zainteresowanie
Ryszard_K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 615
Dołączył(a): 27.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ryszard_K » 10.06.2007 20:21

przechodziłem przez Slanice wiele razy i widziałem tam przyczepy ale zgadzam sie z Januszem, że dojazd i zaparkowanie może sprawic kłopot.
Na Murterze jest jeszcze kamp Kosirina . Z drogi wygląda na przyjaźniejszy dla przyczep
http://img511.imageshack.us/my.php?image=wi6yx5.png
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.06.2007 21:29

Jeśli koniecznie chcesz byś na Murter to kemping dla przyczep ten jest najlepszy

http://www.jezera-kornati.hr/
Marcysia
Odkrywca
Posty: 69
Dołączył(a): 26.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcysia » 10.06.2007 21:57

Dla przyczep świetny jest kamp na przeciwko Kosiriny. Nazywa się Plitka Vala - sama nazwa wskazuje, że dobry dla dzieci. Kosirina w większości to skakanie do wody na główkę ze skał. Centralna część jest łagodna i zawsze tłocznano i jeszcze to... , że tam zawsze był kamp dla naturystów, ale tekstylnych wpuszczają..... Łazienki różnie bywa.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.06.2007 22:11

mondi
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 10.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mondi » 11.06.2007 11:17

dziękuję za namiary na campy znajomy powiedział że w primosten jest niezły camp może tam zakotwiczę na kilka dni i przejadę się głębiej i sam ocenię a przy okazji pozwiedzam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.06.2007 14:22

W Primosten na kampie Adriatic byłem więc polecam.
Drogi - ale warto i masz pełne morze na horyzoncie. :lol:
:papa:
mondi
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 10.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mondi » 11.06.2007 17:10

wiem że planujesz w tym roku grecję jest dosyć dobry camp na środkowym palcu nazywa się melissi dosyć spokojny plaża piaszczysta
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.06.2007 23:37

mondi napisał(a):wiem że planujesz w tym roku grecję jest dosyć dobry camp na środkowym palcu nazywa się melissi dosyć spokojny plaża piaszczysta


Dziękuję jadę go Grecji, ale nie na środkowy palec :wink: tylko do Kokino Nero i w tym roku nie pod namiot tylko do apartamentów i nie jako kierowca tylko jako pasażer autobusu :lol:
mondi
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 10.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mondi » 12.06.2007 10:29

życzę powodzenia i miłych wrażeń jest co oglądać ale kiedyś polecam środkowy palec tam raczej autokary nie jeżdżą a Kokino Nero cóż to Polskie Krupówki ale kiedyś trzeba i tak
Następna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kemping Murter-Slanica
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone