Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kemping dla małych dzieci

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
norbertcala
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 22.08.2011
Kemping dla małych dzieci

Nieprzeczytany postnapisał(a) norbertcala » 22.08.2011 16:20

Witam

W Chorwacji byłem już kilka razy kamperem, ale w tym roku to zupełnie inna bajka bo jedziemy w 6 osób w tym dwójka dzieci jedno 2,5 roku drugie 9 miesięcy.

Szukam dlatego zupełnie innych kempingów niż zazwyczaj.
Jeden już znalazłem i jest to Solaris w Sibeniku.

Szukam drugiego w miarę podobnego czyli z atrakcjami. Chciałbym aby dzieci szczególnie to starsze, miały co robić oraz żeby najlepiej był to kemping na wyspie i najlepiej na południu.

Macie może rodzice jakiś pomysł?

Pozdrawia
norbertcala
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.08.2011 16:56

Najlepszy jaki znam do pobytu z dziećmi , to Kemping Park Umag w Umag na Istrii.

Koło Zadaru Zaton, ale bardziej polecam Park Umag.
norbertcala
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 22.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) norbertcala » 22.08.2011 17:22

Ten kemping o którym piszesz jest super, ale nie jest ani na południu ani na wyspie. Warunek niezbędny to wyspa :)
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 23.08.2011 09:06

Camping Simuni oraz Camping Strasko na wyspie Pag.
Oba bardzo fajne dla dzieciaków.
marcinos75
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 02.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinos75 » 26.08.2011 13:31

Polecam gorąco Zaton- jest rewelacyjny a zwłaszcza gdy mieszka się w apartamentach na campie. Wszystko czyściutkie i zadbane.Super plaża ,zwłaszcza od strony placu zabaw na plaży.

Odradzam natomiast Simuni-po jednej nocy wynieśliśmy się stamtąd.Strasznie dużo ludzi, głośno w nocy i wieczorem.Parcele małe, ludzie rozbijają namiot na namiocie:( Zero prywatności i spokoju.Toalety też nie pachną fiołkami:( Nam się tam zdecydowanie nie spodobało.

Jesteśmy teraz w Chorwacji więc info o Simuni jest aktualne:)
wajzy
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 03.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wajzy » 27.08.2011 02:05

W tym roku byłem w Zaton ale kemping Sumuni chyba nie jest zły ?
Natko_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 444
Dołączył(a): 23.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natko_ » 24.09.2011 21:17

Zaton super - po ścisłym sezonie czysto, pachnąco - toalety po remontach, parcele przyzwoitych rozmiarów (mieszkaliśmy w mobil home, ale rozważamy powrót z namiotem - własnie ze względu na infrastrukturę towarzyszącą i całokształt ośrodka)
F-uncia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 432
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) F-uncia » 27.09.2011 11:59

My byliśmy z 1,5 letnią córką (i pięcioletnią) na Simuni i mnie się nie bardzo podobało. Może i fajnie z malutkimi dziećmi pod warunkiem, że się jest przy morzu, a przy morzu to tylko taka patelnia na cyplu albo trzeba baaaardzo wcześnie rezerwować. A tak to bardzo hałaśliwy kemping, małe dzieci śpią w dzień i idą wcześnie spać i to jest bardzo tam uciążliwe. Poza tym sanitariaty jak dla mnie pozostawiają wiele do życzenia... Dla większych dzieci ok, wiele atrakcji.
Ja w ogóle jestem zdania że malutkie dzieci - mniejsze kempingi, trochę większe dzieci - mogą być większze kempingi. Ale to tylko moje zdanie.
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 13.01.2012 12:36

Jako że ja też zabieram maluchy na campingi to się wypowiem :wink:

Moje dzieci jeżdżą odkąd miały rok (dzieci urodzone latem, pierwsze wakacje, kiedy mieli miesiąc i dwa miesiące spędzaliśmy w Polsce, następne już w Cro).

Nasze spostrzeżenia są takie: małe dzieci nie potrzebują mega atrakcji z cyklu zjeżdżalnie i trampoliny. Za to bardzo potrzebują spokoju i cienia. I bezpiecznego zejścia do wody. Camp powinien być płasko położony - żeby nie było niebezpiecznych półek bez ogrodzenia, z możliwością spacerowania z wózkiem po najbliższej okolicy lub dreptania na małych nóżkach.

Jeśli chodzi o wyspy - dobry byłby Bijar na Cresie (świetne warunki sanitarne, cały zacieniony, położony w lesie, spacerki do Osoru ścieżką, z małym placem zabaw). Na Hvarze byliśmy z 3 - latkiem i roczną córką na campie Lili, ale tam ze spacerami cieżko. I na Peljescu: byłiśmy w Dubie na campie Luka z rocznym synkiem i na Vrila w Trpanj. Niezły był też camp Dole w Zivogosce, ale tam zdecydowanie mniej spokoju.

Pozdrawiam i życzę dobrych wyborów! :papa:

Powrót do Kempingi



cron
Kemping dla małych dzieci
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone