Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Karlovacko mi nie smakowało :(

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
damianrej
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 94
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianrej » 19.04.2012 00:13

dg napisał(a):Dziwna sprawa. Byłem już kilka razy w Chorwacji i zawsze kupowałem Karlovacko, Ożujsko owszem mi smakowało, Lasko i Zlatyrog tak sobie. Zawsze Karlovacko, Karlovacko.

Az do zeszłego roku, coś się z tym piwem spieprzyło. Tak samo jak kilka lat temu u nas z Żubrem. Jako że Ożujsko w zeszłym roku wszędzie było najdroższe (co mnie zdziwiło bo browary zawsze tyle samo kosztowały) to jednak cały czas piłem Lasko.

Próbowałem się kilka razy "przekonać" do Karlovacko w zeszłym roku, bo aż nie mogłem w to uwierzyć, piłem je z bocy plastikowej, szklanej, z kija no i nie, to nie to samo co choćby 2 lata temu.

Czy macie podobne odczucia czy mi się cos z kubikami smakowymi porobiło?

Ps. dodam że jestem zdrowy, nie chorowałem, nie zażywam jakiś leków, nic się w moim życiu nie zmieniło. No może to że w zeszłym roku 3 z przodu doszła, ale młody duch ten sam od lat, więc to nie to. :?



ja w zeszłym roku zauważyłem różnice w porównaniu z wcześniejszymi latami. ale to może tylko taka seria wyszła
szary779
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3135
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szary779 » 04.09.2012 11:35

Obrazek

Bez komentarza.Popieram
PabloX
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 1728
Dołączył(a): 20.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) PabloX » 23.10.2012 10:15

Szkoda tylko, że część z tych regionalnych browarów też już należy do wielkich koncernów.

I że "lokalne, tradycyjnie warzone piwa" jasne pełne mają po 6% alkoholu - czyli wcale nie są warzone tradycyjnymi metodami. I smakują podobnie drętwo jak mainstreamowa masówka. Po prostu każdy producent dostarcza na rynek to, co klient chce kupić. A, że polski konsument lubi w siebie wlać "piwo", które ma być mocne i niegorzkie, to wszystkie browary tłuką takie słodkie, mocne ulepy.
Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Karlovacko mi nie smakowało :( - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone