Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

kamping naturystyczny

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rafalopat
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 27.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalopat » 06.09.2006 11:24

czyzbyś mieszkała w zoo z krokodylami ???
mnie jakoś obraz człowieczeństwa nie przeraża i trochę dziwię się jak można miec obrzydzenie do ciała rodzaju ludzkiego :)
nie patrzysz w lustro ? jesteś idealna ?

no nie wążne to obok tematu

pozdrawiam fanów skałek w tucepi :)
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 06.09.2006 18:04

Rafalopat: czy możesz dokładnie opisać, w którym miejscu są te skałki? My korzystaliśmy z plaż za Igrane i w Živogošče, jakoś opisy plaż w okolicach Tučepi były cosik niejasne.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 06.09.2006 20:48

rafalopat napisał(a):czyzbyś mieszkała w zoo z krokodylami ???
mnie jakoś obraz człowieczeństwa nie przeraża i trochę dziwię się jak można miec obrzydzenie do ciała rodzaju ludzkiego :)
nie patrzysz w lustro ? jesteś idealna ?

no nie wążne to obok tematu

pozdrawiam fanów skałek w tucepi :)


Jeżeli to do mnie, to ja jestem ON. Odnosnie atrakcyjności ludzkiego ciała to jestem tolerancyjny lecz z umiarem. Widok ludzia z nadwagą jakoś mnie nie cieszy. Taki jakiś zdeformowany, taki jakiś ....... sam już nie wiem.
krzysztof-11
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 18.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysztof-11 » 07.09.2006 19:58

Byłem wraz z żoną na takim campie wjechaliśmy tam przypadkiem w nocy.W pierwszym momencie chcieliśmy z samego rana wyjezdżać ale atmosfera panujaca na takim campie jest po prostu fantastyczna więc zostaliśmy oczywiscie jako tekstylni.Ja jako pierwszy postanowiłem się rozebrać przy wzburzeniu mojej żony i nic się nie stało nikt na mnie nie patrzył.Po pewnym czasie również żona spróbowała i bylsmy tam kilka dni były to jedne z najpiękniejszych jakie przeżyliśmy cieszylismy sie jak dzieci .Jest rzeczą fantastyczną ze rownież ludzie zdeformowani tak ich nazywacie [ ciekawe co oni naten temat sadzą są tak samo jak wszyscy ludżmi]nie wstydzą się swego ciała inikt ich tam nie wytyka palcami.My natomiast bedac gdziekolwiek szukamy takiej plaży.Wystarczy tylko raz spróbować i człowiek będzie tęsknił za tą wolnoscią. pozdrawiam para naturystów :D :D :) :D
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 07.09.2006 21:46

Krzysztof - przez przypadek wjechał a ja pzrez przypadek musiałem przejść przez FKK ( chcieliśmy po prostu iść dalej ale było ogrodzenie ze zdewastowanym wejściem i nic nie wskazywało że to FKK, nikogo nie było widać) . Małżonka, myslałem że sie pod ziemię zapadnie, ja chyba dzielnie zniosłem lecz zapewne miałem na twarzy wypieki. Taki mały szok. Co zauważyliśmy, My tekstylnki idziemy i nikt na nas nie zawraca uwagi, pełen luz. Później, po rozebraniu tego przypadku na czynniki pierwsze, doszlismy do wniosku że tam muszą być bardzo pogodni i mili ludzie. Klaniali sie, uśmiechnięci, nieskrepowani. Nie korzytamy z typowego FKK ( jakoś tak ... brak odwagi) lecz jak tylko jest okazja, jak są warunki i nie ma nikogo w pobliżu to czemu nie. Faktycznie, jest to wspaniałe. Co do wyglądu nagiego człowieka, nic nie mam przeciwko, zauważam tylko ze nie każdemu jest to "do twarzy". Ot tylko tyle.
Puszcza41
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 215
Dołączył(a): 11.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Puszcza41 » 07.09.2006 22:07

Przecież na plażę naturystyczną nie chodzi się po to by pooglądać współplażowiczów - to plaża a nie konkurs piękności. Dla mnie na takiej plaży najważniejsze jest poczucie wolności, i nie ma dla mnie żadnego znaczenia czy obok opala się sexbomba czy zasuszony staruszek - podobnie jak nie ma to znaczenia na plaży tekstylnej...
atolek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 360
Dołączył(a): 12.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) atolek » 07.09.2006 22:25

woka napisał(a):
rafalopat napisał(a):czyzbyś mieszkała w zoo z krokodylami ???
mnie jakoś obraz człowieczeństwa nie przeraża i trochę dziwię się jak można miec obrzydzenie do ciała rodzaju ludzkiego :)
nie patrzysz w lustro ? jesteś idealna ?

no nie wążne to obok tematu

pozdrawiam fanów skałek w tucepi :)


Jeżeli to do mnie, to ja jestem ON. Odnosnie atrakcyjności ludzkiego ciała to jestem tolerancyjny lecz z umiarem. Widok ludzia z nadwagą jakoś mnie nie cieszy. Taki jakiś zdeformowany, taki jakiś ....... sam już nie wiem.


hmmm...pożyjesz-zobaczysz...-w lustrze...
rafalopat
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 27.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalopat » 08.09.2006 14:23

krzychu_72 napisał(a):Rafalopat: czy możesz dokładnie opisać, w którym miejscu są te skałki? My korzystaliśmy z plaż za Igrane i w Živogošče, jakoś opisy plaż w okolicach Tučepi były cosik niejasne.


Otóż skałki są na płn od plaży w Tucepi tzn idzie się cały czas w kierunku Makarskiej. Skałki są praktycznie zaraz za "normalną" plażą. Mamy do wyboru albo 2 piękne zatoczki albo zupełnie dowolne miejsce na skałkach. My znależliśmy po prostu idealne i fantastyczne miejsce z łatwym wejście i zejsciem do wody a jednocześnie w miejscu w którym nikt postronny przechodzący górą nas nie widział. Ustronność miejsca miała o tyle znaczenie, ze zarówno ja jak i moja dziewczyna w sumie pierwszy raz opalaliśmy się bez ciuszków i na początku szczególnie dla niej było to krępujące :). Spodobało nam się tak, że pojechaliśmy do Makarskiej na "słynną" plaże FKK Nugal jednak powiem szczerze, że o ile widokowo i krajobrazowo miejsce jest przepiękne o tyle nie podobał się nam panujący tam nieporządek. Ogólnie tak nam się spodobało opalanie nago, że już do końca wyjazdu tylko takie plaże wybieraliśmy :) i już zastanawiamy się gdzie w przyszłym roku jechać :)
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 08.09.2006 20:35

Tak samo myslę, FKK są chyba dla osób bardzo odważnych. Wiecej radochy mamy z plaży ustronnej, jest nieskrępowanie, pełny luz.
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 09.09.2006 12:10

Większość opalenizny w Cro zdobywamy z żoną na plażach ustronnych, ale bywaliśmy tez na różnych "zbiorowych", np na Campie w Medulin, czy w osadzie naturystycznej Korversada. Nigdy nie patrzymy na ludzi pod kątem ich wyglądu, nie ma znaczenia czy są grubi, czy chudzi, czy młodzi czy starzy--nie rozumiemy po co iść na taką plażę czy mieszkać na campie FKK i oceniać wygląd urlopowiczów. Wyglądamy jak wyglądamy--to powinno być sprawą osobistą i powinniśmy ten wygląd szanować--tak robią prawdziwi naturyści. Jeśli ktos idzie na plażę FKK tylko po to aby ocenić jak kto wygląda, nie zna filozofii naturysty. Pozdrowienia
rafalopat
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 27.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalopat » 13.09.2006 16:46

maciek1956 napisał(a):Jeśli ktos idzie na plażę FKK tylko po to aby ocenić jak kto wygląda, nie zna filozofii naturysty. Pozdrowienia


a kto chodzi ? :)
OIO
\_/
marek2a
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) marek2a » 23.09.2006 22:34

:lol: 8) :lol: jak ktoś lubi naturę to polecam plażę SAHARA na wyspie rab zaj...ście. to jakby nie w europie tylko ...
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 23.09.2006 23:48

Wiesz,ja też uważam,że latający nago faceci wyglądają raczej śmiesznie,niż pociągająco,ale dzwonek nie zawsze dynda... icon_biggrin.gif tym bardziej jak dookoła sa ładne nagie panie...


jak widać kobiety też nie zawsze najlepiej wyglądają


Obrazek

tak jak napisałem trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć "DOŚĆ" :wink: :lol:
marek2a
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) marek2a » 25.09.2006 01:39

naplażę idziemy się opalać a nie oceniać czyjeś ciało.A może Ty będziesz kiedyś wyglądał gorzej?czy to ważne?
darek765
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 30.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek765 » 03.10.2006 19:50

Cześć mam pytanko
Jak kształtuja się ceny apartamentu na ośrodku Vavalta - 2 dorosłych i dwoje dzieci. Jechać na przyszły rok tam w ciemno czy rezerwować przez biuro podróży ?
Pozdrawiam...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
kamping naturystyczny - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone