Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

kamp danijel

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ania i Grześ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 08.02.2003
kamp danijel

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania i Grześ » 01.06.2004 18:33

prosimy o wszelkie informacje na temat tego kampu :roll:

z góry dziękujemy :!:

ania i grześ
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 01.06.2004 21:15

Hej!

Byłem na tym kampingu 2 lata temu. Generalnie kamping przyzwoity. Jak na większości kampingów ciepła woda nie zawsze (ogrzewana w zbiornikach na dachu), w miarę czyste sanitariaty, choć nie na najwyższym poziomie. Położony tarasowato, ładnie zacieniony; na ogół samochód nie stoi przy namiocie, bo po prostu się nie dojedzie. Fajna własna, nieduża plaża. Magistrala bardzo blisko, ale nie przypominam sobie, żeby specjalnie przeszkadzała.
W okolicy nie ma co za bardzo zwiedzać - można się wybrać do Omisa i dalej do Splitu.
Była kiedyś ich strona w internecie, ale widzę, że już jej nie ma...

PozdraV
J.
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003
camp DANJEL

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 01.06.2004 23:06

Małe pytanko, czy są tam lodówki ? I drugie jak daleko / w metrach/ parkuje sie pojazdy od namiotów ?
GAJUS
izmir
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) izmir » 02.06.2004 08:08

Witam !!!

Ta strona jest nadal !!! http://www.dalmacija.net/omis/autocamp_daniel.htm

Pozdrawiam Mariusz :lol:
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002
Re: camp DANJEL

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 02.06.2004 13:31

Gajus.ems napisał(a):Małe pytanko, czy są tam lodówki ? I drugie jak daleko / w metrach/ parkuje sie pojazdy od namiotów ?
GAJUS


Lodówki są; w takim jakby garażu jest kilka dużych lodówek; wszystkie towary są na wspólnej kupie (ale nie sądzę, żeby ktoś coś ukradł...) :wink: W dodatku nie przypominam sobie, żebym coś za korzystanie z nich musiał płacić!
Jak daleko jest samochód to zależy od tego gdzie rozbijesz namiot i gdzie znajdziesz miejsce do postawienia namiotu... :lol:
Generalnie kamping jest nieduży, więc nie ma strachu, że się nachodzisz.

A co do tej stronki, to owszem, kol. izmir podał jakiś link, ale to nie o tę stronę mi chodziło - tamta była bardzo ładna, z cennikiem i galerią fotek. Na tej jest tylko jedna fotka, gdzie widać plażę przy kampie i kilka namiotów "wyłażących" z kampu na plażę.

PozdraV
J.
Jackus
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 01.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackus » 02.06.2004 17:29

Jakie są szanse rozbicia namiotu tak blisko morza i plaży jak na zdjęciu na www? Czy ktoś ma może więcej fotek z tego kampu i okolicy?
yeoz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 16.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) yeoz » 02.06.2004 18:22

witam
polecam camping 1 km dalej, nazywa się autocamp sirena, super właściciel, czyściutko, milutko, zejście bezpośrednio na super plażę
byłem tam dwa razy i mam nadzieję być tam także w tym roku :D
yeoz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 16.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) yeoz » 02.06.2004 18:28

szczegóły na stronie internetowej
http://www.autocamp-sirena.com/index.htm
jakby ktoś miał jakieś pytania, to służe pomocą
pozdrawiam
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 02.06.2004 18:33

yeoz napisał(a):witam
polecam camping 1 km dalej, nazywa się autocamp sirena, super właściciel, czyściutko, milutko, zejście bezpośrednio na super plażę
byłem tam dwa razy i mam nadzieję być tam także w tym roku :D






Oto strona tego campu :lol: http://www.autocamp-sirena.com
może się przyda :lol: :hut:
pzdr :papa: :papa:
Ania i Grześ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 08.02.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania i Grześ » 02.06.2004 19:07

dziękujemy za wszystkie odpowiedzi :D

teraz żyjemy nadzieją, że uda nam się wyjechać na wakacje :!:

być może spotkamy się gdzieś w Cro

pzdr
ania i grześ
Jackus
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 01.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackus » 02.06.2004 19:10

Wypatrujcie na campach na odcinku Split - Makarska granatowo - czarne igloo trójka z przedsionkiem, mój kudłaty łeb a bok mała czarna. To my :lol:
Rafi
Croentuzjasta
Posty: 152
Dołączył(a): 31.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi » 02.06.2004 22:13

Mnie osobiście sirena sie nie podobała wybrałem Danijel.
Wszystko juz było napisane o tym campie, poza jedna ważną uwagą. Wczasowicze wyjeżdzając na przejażdzkę zastawiali miejsce w którym stali np. krzesłem lub trójkątami ostrzegawczymi tak jak by wykupili to miejsce parkingowe. Do dzis nie moge się nadziwić, że można robić takie rzeczy.
Rafi
Croentuzjasta
Posty: 152
Dołączył(a): 31.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi » 02.06.2004 22:14

dodam tylko, że moja ocena tego campu w skali 1 do 10 to 8. Na prawde warto go odwiedzić.
pozdr.

Powrót do Kempingi

cron
kamp danijel
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone