Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jestem opalona !!

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kasia poreba
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 05.08.2002
Jestem opalona !!

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia poreba » 16.09.2002 13:30

Właśnie wróciłam z Chorwacji na szczęście niezbyt optymistyczne prognozy pogody nie sprawdziły się. Było pięknie, słonecznie i jestem cudownie opalona, wszyscy w pracy się dziwią. Teraz tylko muszę dość do siebie po szoku termicznym, wywołam zdjęcia i będę sobie wspominać wspaniałe chwile spędzone w miejscowości Tribunji k/Sibenika. Pozdrawiam wszystkich i służę pomocą. Teraz może moje informacje się komuś przydadzą, tak jak wcześniej ja korzystałam z Waszej pomocy. Wielkie dzięki i pa. Kasia :D
njal
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 07.05.2002
pomocy

Nieprzeczytany postnapisał(a) njal » 16.09.2002 19:04

jak tak bardzo chcesz się odwdzięczyć to załatw mi tylko urlop
madtommy
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 05.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madtommy » 06.07.2004 20:40

Czesc Kasiu... Czy mozesz mi zdradzic recepte na taka ladna opalenizne o jakiej mowilas? Jakie kremy - jaki faktor i jakie godziny opalania :) Moze glupie pytania ale mam zaiar wrocic z Chorwacji opalony a nie poparzony. Wyjezdzam 24 lipca i bede a wracam 8 sierpnia.

Pozdrawiam :) Tommy :?
eXtreme
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 06.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) eXtreme » 06.07.2004 21:26

madtommy napisał(a):Czesc Kasiu... Czy mozesz mi zdradzic recepte na taka ladna opalenizne o jakiej mowilas? Jakie kremy - jaki faktor i jakie godziny opalania :) Moze glupie pytania ale mam zaiar wrocic z Chorwacji opalony a nie poparzony. Wyjezdzam 24 lipca i bede a wracam 8 sierpnia.

Pozdrawiam :) Tommy :?


LOL
zacząłem czytać i myslę "no dobra kobieta pyta się kobiety o opaleniznę" a tu ZONK to facet
Ostatnio edytowano 17.04.2009 21:19 przez eXtreme, łącznie edytowano 1 raz
krzysio21
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysio21 » 06.07.2004 21:38

eXtreme napisał(a):
madtommy napisał(a):Czesc Kasiu... Czy mozesz mi zdradzic recepte na taka ladna opalenizne o jakiej mowilas? Jakie kremy - jaki faktor i jakie godziny opalania :) Moze glupie pytania ale mam zaiar wrocic z Chorwacji opalony a nie poparzony. Wyjezdzam 24 lipca i bede a wracam 8 sierpnia.

Pozdrawiam :) Tommy :?


LOL
zaczołem czytać i myslę "no dobra kobieta pyta sie kobiety o opalenizne" a tu ZONK to facet
Skad wygrzebujecie takie starocie 8O ,sorry ale Kasia pewnie zapomniala o tej opaleniznie pzdr :papa:
VOID
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1106
Dołączył(a): 06.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) VOID » 09.07.2004 10:25

racja pewnie jej zeszla ze dwa latka temu
PZDR

Powrót do Pogoda i klimat

cron
Jestem opalona !!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone