Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

jest jakiś kemping gdzie jest pewna cisza nocna, na uboczu ?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bob
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 02.08.2004
jest jakiś kemping gdzie jest pewna cisza nocna, na uboczu ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bob » 09.08.2004 09:53

bez tłumu, nie naturystyczny, niekoniecznie nad samym brzegiem morza i nie dalej na płd niż Szybenik ?

Zawsze jeździłem poza sezonem, teraz muszę w ostatnie dwa tygodnie sierpnia i ze wględu na ceny apartmanów chciałbym spać pod namiotem, mam małe i wrażliwe na hałas dziecko i boję się tego wyjazdu. Pomoże ktoś ?
miro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 05.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro » 09.08.2004 10:27

Witam. Na Murterze jest camp Slanica. Mysle ze to cos dla Ciebie. Polozony nad samym morzem i przy campie plaza piaszczysta i dlugo plytko. Dno tez piaszczyste.Widzialem tam duzo rodzin z dziecmi. Niestety sam tam nie mieszkalem i nie znam cen. Pozdrawiam...
Bob
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 02.08.2004
dzięki Miro, znalazłem link http://www.murter-slanica.hr/eng

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bob » 09.08.2004 10:42

wygląda nieźle, kiedy tam byłeś ? dużo ludzi ? prom jest z Zadaru ? pamiętasz jak często pływa i ile kosztuje przejazd dużego auta ?
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 09.08.2004 10:43

Takich kempów jest sporo.
Slanica spełnia wszystkie wymagania poza przeciążeniem. To nie jest duży kemp ale bardzo znany i w przedostatnim tygodniu może być tłoczno.
Za to położony w piniowym lasku. Dla dzieci Piękna plaża piaszczysto - żwirkowa ok 200m od kempu. Woda lazurowa od białego piasku .....
Bob
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 02.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bob » 09.08.2004 10:52

Kir - to rzuć parę do wyboru, niekoniecznie na wyspach, byle nie daleko na południe bo autem jeździć nie lubię
miro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 05.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro » 09.08.2004 11:25

Na murter wjezdzasz droga.To jest wyspa ,ale od ladu dzieli ja maly mostek na rzeczce. Ludzi sporo,ale byly wolne miejsca.
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 09.08.2004 11:38

Punta Sibulina w Tribanij Sibulina w okolicy Starigrad Paklenica. Tanio, spokojnie, piniowy lasek, niestety gorsza plaża, na ładną żwirkową plażę z płytką wodą trzeba chodzic za kemp ok 200m Mimo że kemp przylega do magistrali to dzięki drzewom nie słychać. Bywa dość pusty, prawie sami Czesi i Chorwaci

Simini na Pagu, Kosirina na Murterze
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 09.08.2004 11:40

W Sv. Petar n/m ( w połowie drogi między Zadarem a Biogradem ) jest cała masa małych , prywatnych kampów . A o ciszy na tym , na który ja trafiłem , niech świadczy fakt , że była tam rodzina z 1,5 rocznym dzieciakiem . Plaża jest betonowa , ale dno piaszczyste.
Bob
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 02.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bob » 09.08.2004 11:57

Trochę mnie pocieszyliście 8) proszę jeszcze o parę propozycji to Sudety pójdą bokiem :) , w końcu tam można na weekend :wink:
Bob
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 02.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bob » 10.08.2004 14:38

to może napiszcie mi gdzie jest jakiś camp gdzie nie stoi namiot na namiocie ?
obejrzałem trochę zdjęć i się podłamałem - nie jestem zwierzęciem stadnym, najchętniej mieszkałbym sam na całym polu :D a jak pamiętam z poprzednich wyjazdów (zawsze apartmany) to kempingu przydomowe były malutkie i zapchane :cry:
Gośka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 14.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gośka » 13.08.2004 12:03

Bob napisał(a):Trochę mnie pocieszyliście 8) proszę jeszcze o parę propozycji to Sudety pójdą bokiem :) , w końcu tam można na weekend :wink:

polecam camp malenica tanio cicho i fajnie :)
Bob
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 02.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bob » 13.08.2004 12:55

ale gdzie on jest ? 8O
Gośka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 14.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gośka » 13.08.2004 18:40

Bob napisał(a):ale gdzie on jest ? 8O


Malenica znajduje się 10 km na połudznie od zadaru
Pinia_Pinia
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 14.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pinia_Pinia » 15.08.2004 13:00

No więc polecam kamping który należy do komleksu Solaris koło Sibienika.W tym kompeksie sa dwa kamingi-jeden tłoczny gwarny[droższy] a 1 km dalej nad samiuśkim morzem przy uroczej wiosce Zabalce jest drugi-mały kaming-spokojny i cichy. W miasteczku restauracyjki,mały port dla jachtów.I można chodzić do tego większego campingu na plaże przy której sa baseny ze słoną wodą i inne aktrakcji wodne np. zjeżdżalnie.Do sibenika jeżdżą co 30 min autobusy.Ja spędziłam tak cudowne wakacje.POLECAM!
mitam
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 281
Dołączył(a): 26.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mitam » 15.08.2004 15:57

pinia_pinia byłaś na Zablaczu w tym roku?
Podobno jest zamkniety .Masz racje ze jest super jeździłem tam przez dwa lata i nie zamieniłbym go na żaden inny. Wybieram sie we wrześniu wiec jak byłaś tam w tym roku to daj znać.
Następna strona

Powrót do Kempingi



cron
jest jakiś kemping gdzie jest pewna cisza nocna, na uboczu ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone