Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jeśli nie Ciovo to gdzie?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pioszczep
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 20.06.2004
Jeśli nie Ciovo to gdzie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) pioszczep » 13.05.2008 08:43

Zaliczyłem dwukrotnie Chorwację za każdym razem jadąc na Ciovo (Okrug Gornij i Albanija). Myślę pojechać również i w tym roku tylko przyznam, że Civo już trochę się znudziło. Proszę o poradę odnośnie jakiś innych miejsc zbliżonych klimatem do Ciovo. Chodzi mi o miejsca spokojne do wypoczynku rodziny czteroosobowej (2 dzieci). Przejazd samochodem. Region - Dalmacja. Z góry dziękuję za pomoc.
RobZel
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 03.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobZel » 13.05.2008 11:08

Trudno zachęcać wśród "tłumu" postów z informacjami o innych regionach, miejscowościach i urokliwych zakatkach ale ...
W minionym roku spędziłem wakacje na Ciovo a tegoroczne zamierzamy rozplanować nieco inaczej:
- jadę z żoną i dwójką małych chłopców (3,5 i 4,5 roku) na trzy tygodnie z czego pierwszy tydzień będzie łagodną podróżą przez Słowację i Węgry w północną część Chorwacji kierując się na 7 dniowy pobyt w Zuljanie. Ostatni tydzień planujemy rozłożyć na równie łagodną przejażdżkę, tym razem zjeżdżając na dwa dni nad zatokę Kotorską i wracając na północ kierując się do domu.
Dodam jeszcze, że noclegi w pierwszym oraz trzecim tygodniu będą organizowane w trasie - zabieramy ze sobą namiot, który dla naszych chłopców jest prawdziwą atrakcją. Jedynie zarezerwowalismy apartament w Zuljanie.

pozdrawiam,
życząc przyjemnego wypoczynku
Gregory
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 127
Dołączył(a): 03.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gregory » 13.05.2008 11:57

Moim zdaniem nie tylko Zuljana, ale generalnie Peljesac jest wart polecenia na rodzinne wakacje - sprawdziliśmy :)
Pozdrowienia
G.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Jeśli nie Ciovo to gdzie?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone