Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jesień na fotografiach Croforumowiczów.

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 28.10.2010 07:41

"Buczyna, zbiorowisko leśne z przewagą buka, na średniożyznych glebach brunatnych."

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12242
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 28.10.2010 16:53

I jesień na pionowo

Obrazek

Obrazek

i ja też pozdrawiam :wink:
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 28.10.2010 18:17

Poziomo - pionowo !

...ale na pewno grzybowo !

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 60838
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 28.10.2010 18:25

mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 28.10.2010 18:34

Franz napisał(a):Dzisiejszy spacer, czyli o tym, jak jesień z zimą w tany poszła


Piękna ta jesienna-zima ... czy zimowa-jesień !

... sam już nie wiem ? ... chyba to zależy od zdjęcia !

:)
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 29.10.2010 08:44

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 29.10.2010 11:11

Franz napisał(a):Dzisiejszy spacer, czyli o tym, jak jesień z zimą w tany poszła

8O 8O 8O
Kiedy Ty znajdujesz czas na to wszystko???????????????????????????????????

Ostatnie zdjecie mnie urzekło... te smugi światła w lesie...eeeech, kiedy mnie się trafi coś takiego.. :roll: 8O
Ostatnio edytowano 29.10.2010 22:09 przez Fatamorgana, łącznie edytowano 1 raz
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13827
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 29.10.2010 15:43

Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.10.2010 17:09

Serdeczne pozdrowienia ze Smoleńska przesyła dangol :wink: :lol:

P.S.
Danusiu, zerknij na wrocławski wątek w "społeczności".
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 30.10.2010 08:37

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5098
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 30.10.2010 17:54

Uchwycone podczas dzisiejszej wyprawy do Wisły :)

Obrazek

Obrazek

Piękna ta nasza polska jesień :hearts:
Ostatnio edytowano 30.10.2010 17:56 przez Roxi, łącznie edytowano 1 raz
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 30.10.2010 17:54

Las 1
Obrazek



Las 2
Obrazek



Las 3
Obrazek
Ostatnio edytowano 31.10.2010 11:13 przez jan_s1, łącznie edytowano 1 raz
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 30.10.2010 19:50

Piękne zdjęcia tegorocznej jesieni. Długo wybierałam jakiś inny motyw niż dotychczas pokazany.

I znalazłam rodzinę łabędzi. Te białe to rodzice tych niebiałych młodych łabędzi z tegorocznego lęgu. Niebiałe właśnie zaczynają się stawać białe. Stawać się dorosłymi łabędziami.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Czy odlecą gdzieś do innego kraju na zimę :?
Ostatnio edytowano 20.02.2012 22:02 przez Lidia K, łącznie edytowano 1 raz
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 30.10.2010 20:26

Lidia K napisał(a):
I znalazłam rodzinę łabędzi. Te białe to rodzice tych niebiałych młodych łabędzi z tegorocznego lęgu. Niebiałe właśnie zaczynają się stawać białe. Stawać się dorosłymi łabędziami.



Hmmm ... no właśnie, przecież one już prawie takie jak rodzice.

Zapomniałem sprawdzić jak się ma łabędzia rodzinka, którą udało mi się wypatrzeć wiosną !


A to dzisiejszy spacer ... sarenki wychodzą z lasu i robią zapasy tłuszczu na zimę.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 30.10.2010 20:43

mariusz-w napisał(a):
Lidia K napisał(a):
I znalazłam rodzinę łabędzi. Te białe to rodzice tych niebiałych młodych łabędzi z tegorocznego lęgu. Niebiałe właśnie zaczynają się stawać białe. Stawać się dorosłymi łabędziami.



Hmmm ... no właśnie, przecież one już prawie takie jak rodzice.

Prawie takie jak rodzice. Ale jeszcze słuchają rodziców. Widać jak matka przegania je od brzegu a one posłusznie odpływają dalej.


mariusz-w napisał(a):A to dzisiejszy spacer ... sarenki wychodzą z lasu i robią zapasy tłuszczu na zimę.


Sarenki widuję ale nie mam żadnej szansy na zrobienie im zdjęć. Zbyt szybko, zbyt daleko, zbyt niespodziewanie się pojawiają. Tym bardziej z przyjemnością patrzę na Twoje bardzo ładne sarenki.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Jesień na fotografiach Croforumowiczów. - strona 53
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone