Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

jakie ceny cyfrowek sa w Chorwacji?

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jasiek32
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 17.06.2005
jakie ceny cyfrowek sa w Chorwacji?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jasiek32 » 06.05.2006 13:27

Witam,mam pytanie,kupowal ktos z was cyfrowke w Chorwacji ,chcialem sie zorientowac jakie sa ceny ,a moze ktos zna jakas stronke www z cyfrowkmi w Slowacji albo Chorwacji?Zastanawiam sie nad zmiana aparatu i wpadlem na mysl ,ze moze tam na miejscu kupie taniej.Interesuje mnie cos podobnego do lustrzanek z zoomem optycznym min.X10 ( np. FujiFilm 5600 )
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 06.05.2006 14:18

Co prawda nie wiem, jak to wygląda akurat w kwestii cyfrówek, ale generalnie w Chorwacji towary zagraniczne są droższe.
Jedno to cena a drugie to gwarancja - kup w PL a gwarancję masz zapewnioną, o spokojnym i przemyślanym wyborze nie wspomnę. Kupisz w cro, wrócisz do PL, zepsuje się - co zrobisz?

PozdraV
J.
Grzegorz Bryła
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Bryła » 06.05.2006 15:39

Jasiek32 napisał(a):Interesuje mnie cos podobnego do lustrzanek z zoomem optycznym min.X10 ( np. FujiFilm 5600 )


Ja po powrocie z HR (połowa lipca) będę sprzedawał mojego - jakbyś był zainteresowany...
Jasiek32
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jasiek32 » 07.05.2006 11:07

Ja po powrocie z HR (połowa lipca) będę sprzedawał mojego - jakbyś był zainteresowany..


Ja tez jade w lipcu do Chorwacji,a chcialem zmienic aparat wlasnie na ten wyjazd :wink:
Jesli w Chorwacji sa drozsze niz w PL to moze na Slowacji cos kupi taniej,a co do gwarancji ,to moje zdanie jest takie,jak sie trafi na wade to naprawy gwarancyjne tez duzo nie wniosa, do tej pory kupowalem duzo sprzetu , nie naprawialem nigdy jeszcze nic ( odpukac) , w tych czasach jest tak rozwinieta elektronika ,ze nie powinno byc problemow ,a jak sie trafia to pech , ja zaryzykuje i kupie ,chocbym mial naprawiac za gotowke w PL ,pozdrawiam
Puzzle1
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 03.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Puzzle1 » 07.05.2006 11:24

Jasiek32 napisał(a):Witam,mam pytanie,kupowal ktos z was cyfrowke w Chorwacji ,chcialem sie zorientowac jakie sa ceny ,a moze ktos zna jakas stronke www z cyfrowkmi w Slowacji albo Chorwacji?Zastanawiam sie nad zmiana aparatu i wpadlem na mysl ,ze moze tam na miejscu kupie taniej.Interesuje mnie cos podobnego do lustrzanek z zoomem optycznym min.X10 ( np. FujiFilm 5600 )


W związku z tym ,że Chorwacja jeszcze nie jest w Unii, należy pamietać ,że cenę zakupu w Chorwacji można obniżyć przez rozliczenie Tax Free- czyli zwrot podatku. A to zawsze taniej o jakieś 20%

Pozdrawiam

Puzzle1
Jasiek32
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jasiek32 » 08.05.2006 10:47

a ma ktos jakies namiary na sklepy w Slowacji z cyfrowkami?
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 08.05.2006 11:38

Jasiek32 napisał(a):Witam,mam pytanie,kupowal ktos z was cyfrowke w Chorwacji ,chcialem sie zorientowac jakie sa ceny ,a moze ktos zna jakas stronke www z cyfrowkmi w Slowacji albo Chorwacji?Zastanawiam sie nad zmiana aparatu i wpadlem na mysl ,ze moze tam na miejscu kupie taniej.Interesuje mnie cos podobnego do lustrzanek z zoomem optycznym min.X10 ( np. FujiFilm 5600 )


CYFROWKI W CHORWACJI NIE SĄ DROŻSZE!
w zeszłym roku podczas pobytu w cro nasz aparat uległ zalaniu w związku z czym (szkoda mi było wracać bez fotek :cry: ) wybraliśmy sie do sklepu zakupic nowy.
Wybór padł na sony cybershot t7, i po konsultacji z kolegą w polsce postanowilismy go tam zakupić-cena na zeszłe lato była niższa o 350 złotych :!: w najtańszym miejscu, pomijając media markt w którym to kosztował 420 zł drożej. Przy zakupie za gotówkę dostaliśmy jeszcze od ceny 7 % rabatu. Jedynym mankamentem tego zakupu był brak instrukcji w języku polskim (mało przydatna bowiem menu w tym aparacie kupionym w pl też jest angielskie)
gwarancja europejska-sprawdzone :!: -reklamacje przyjmą w każdym w polsce serwisie sony.
pozdrawiam!
dominika
Croentuzjasta
Posty: 284
Dołączył(a): 06.10.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominika » 18.06.2006 07:44

Przed paroma dniami kupilam Olympus u700 all-weather 7.1 megapixel , kosztowal mnie s karta 512MB i torebka 2747,03 kn (juz z Vat).
dominika
Croentuzjasta
Posty: 284
Dołączył(a): 06.10.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominika » 18.06.2006 07:47


Powrót do FotoCroClub - dyskusja



cron
jakie ceny cyfrowek sa w Chorwacji?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone