Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

jaka bezclowka w czechach????

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dominiqo
jaka bezclowka w czechach????

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominiqo » 04.07.2003 19:43

ktora bezclowka jest lepsza -mikulov czy znojmo??podobno jest roznica??
Barnaba
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 18.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Barnaba » 05.07.2003 10:35

Znojmo
Midas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 717
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Midas » 05.07.2003 10:39

Znojmo jest czynne prze 24h i jest większy wybór,ale Mikulowv jest chyba nieco tańszy. :roll:
yukka
cełko

Nieprzeczytany postnapisał(a) yukka » 06.08.2003 14:34

Znojmo jest spoks. Nie dość, że jest dobrze zaopatrzone to jeszcze bardzo ciekawie wygląda (oczywiście dla tyk, którzy lubią smoki, czarowników, rycerzy na koniach).
M.
Croentuzjasta
Posty: 491
Dołączył(a): 19.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) M. » 06.08.2003 20:46

Znojmo.
Uwaga na podwójną ciągłą linię.
Midas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 717
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Midas » 07.08.2003 09:16

Jeszcze raz zabiorę głos po tegorocznych doświadczeniach.
Znojmo jak najbardziej. Jadąc w stronę CRO bez problemów.
Uwaga jednak na czeskich policjantów w drodze powrotnej ; ja po zakupach ponownie wiechałem do Austrii i jechałem na inne przejście..... bo juz na mnie czekali. :twisted: :evil: :!:
monaa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) monaa » 07.08.2003 09:57

Polecam Mikulov, tam nie ma problemu z czeskimi policjantami za przejechanie podwójnej ciągłej linii do sklepu wolnocłowego.
PZDR
Monika
Midas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 717
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Midas » 08.08.2003 18:33

Wszyscy tylko Mikulov i Znojmo.
Jest jeszcze przejście znajdujące się w połowie drogi pomiędzy Mikulov i Znojmo. Nie pamietam jak sie nazywa ale po stronie austryjacjiej wypada się na miescowość Laa d\Thya (czy coś takiego).Tam też są bezcłowki.
:oops:
M.
Croentuzjasta
Posty: 491
Dołączył(a): 19.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) M. » 08.08.2003 21:13

Te mniejsze przejścia nie zawsze są otwarte.Ja w ubiegłym roku chciałem być sprytny i naciąłem się na tabliczkę "dziś zamknięte" i musiałem pędzić równolegle do granicy do Mikulova.A tam jak zwykle kolejka po zbóju.
many
Croentuzjasta
Posty: 133
Dołączył(a): 26.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) many » 09.08.2003 08:11

Wedlug mnie Znojmo. Mikulov znam tylko z opowiadan ale i tak wystarczy. To glowne przejscie pepikow na poludnie wiec jest zawsze ruch. To tak jakby porownac u nas Kudowe i powiedzmy Boboszow. Oba na poludnie a o tym drugim to co dziesiaty wie. Poza tym Kto jedzie przez Znojmo a mu sie nie spieszy to ma sklep wolnoclowy-alk., perf., papierosy i inne oraz mozliwosc zobaczenia bolida Seeny. On sam robi niestety za mumie. Poza tym inne atrakcje jak np. zwykly an-iles tam z restauracja. Bylem dwa razy(w sumie cztery) i zadnych kolejek.
Polecam!
jade jutro ta trasa bede tam ok. 22-23.00
pzdr. wszystkich urlopowiczow chorwatofilow
-many.
emes
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 09.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) emes » 13.08.2003 14:32

monaa napisał(a):Polecam Mikulov, tam nie ma problemu z czeskimi policjantami za przejechanie podwójnej ciągłej linii do sklepu wolnocłowego.
PZDR
Monika


Nie zawsze. W zeszlym roku, w sierpniu, stal sobie korek do wjazdu do Czech i ludzie z nudow zahaczali o bezclowy. A Czeski policjant stal z lornetka i wybieral z kolejki tych, ktorzy wracali z bezclowego przez ciagla linie. Zauwazylem tego zucha jak juz mialem reke na kierukowskazie :D Nie musze chyba pisac, ze ci wyhaczeni z kolejki byli bardzo dokladnie "pruci". I pewnie placili mandat.

Widac zalezy to od ich chwilowego humoru 8)

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
jaka bezclowka w czechach????
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone