Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Aktualna pogoda dla Makarskiej

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Motoschiza
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1176
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Motoschiza » 13.06.2008 19:35

Jadę wybrzeżem od Rijeki po Dubrownik tak że na pewno Tucepi odwiedzę mój nr. tel. +48 606 714 595 wyślij sms lub mail (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl) z swoim numerem
jak tam dojadę to zadzwonię. :papa:
fordis
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 09.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fordis » 13.06.2008 22:46

Lubuszanin napisał(a):
Plumek napisał(a):Hihihi!

U nas upał, jak nie wiem (Živogošće-Blato), a w Omišu oberwanie chjmury przeszło ;)


Trzymac...Plumek..trzymac slonce!:)

Byliśmy dzisiaj w Makarskiej, faktycznie około 17.00 było słoneczko, pięknie tam jest. W Omisiu o 18.30 też słoneczko świeciło. Przybywajcie pogoda się poprawia. :D
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 14.06.2008 17:12

fordis napisał(a):
Lubuszanin napisał(a):
Plumek napisał(a):Hihihi!

U nas upał, jak nie wiem (Živogošće-Blato), a w Omišu oberwanie chjmury przeszło ;)


Trzymac...Plumek..trzymac slonce!:)

Byliśmy dzisiaj w Makarskiej, faktycznie około 17.00 było słoneczko, pięknie tam jest. W Omisiu o 18.30 też słoneczko świeciło. Przybywajcie pogoda się poprawia. :D

Na pewno nie będzie źle :lol: :lol: :lol:
http://weather.edition.cnn.com/weather/ ... 3856738083
Dick45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 176
Dołączył(a): 29.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dick45 » 14.06.2008 22:41

Majeczka jesteś niepoprawną optymistką ale tak trzymać ja też wierzę że będzie piękna pogoda.Do Dubrownika ruszam 28,06 i do niedawna wierzyłem że w Wiedniu wstąpię na mecz Polska-??? ale niestety tak nie będzie mam nadzieję że ta wiara co do pogody jest realna
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 14.06.2008 22:57

Majeczka mogę Cię prosić, żebyś się odezwała do mnie? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub gg 872666 chciałam Ci zadać jedno pytanie
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 15.06.2008 15:46

Dick45 napisał(a):Majeczka jesteś niepoprawną optymistką ale tak trzymać ja też wierzę że będzie piękna pogoda.Do Dubrownika ruszam 28,06 i do niedawna wierzyłem że w Wiedniu wstąpię na mecz Polska-??? ale niestety tak nie będzie mam nadzieję że ta wiara co do pogody jest realna


Wiara w ładną pogode ma przynajmniej jakieś uzasadnienie hehe Ale wiara w polską reprezentację wg mnie była chyba wyłącznie ze strony fanatyków ;)

No wiecw nocy przesżła burza z pieronami :) A rano obudziło nas niebieskie niebo i słoneczko :) Wieje troszkę, ale co tam!
dsk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 18.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dsk » 15.06.2008 21:28

Wrocilem wczoraj i pogoda potwierdzila sie w 100%!!!!!!!

9 dni w tym 5 bez deszczu

Chetnie odpowiem na wszelkie pytania:):):)
miru71
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 02.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miru71 » 18.06.2008 09:35

Witam.
Od soboty jestem w Baska Voda.
Niestety ale pogoda jest "w kratkę". Ogólnie jest bardzo ciepło, ale deszcz niestety czasami popada. Wczoraj do południa było prawie że bezchmurnie i gorąco, natomiast po południu zachmurzyło się, i co chwilkę lekko padało. Jest to oczywiście taki ciepły letni deszczyk, podczas którego można spokojnie pospacerowac, czy posiedziec w knajpce przy piwku, czy lampce prośku (pod dachem oczywiście). Dzisiaj też nie jest rewelacylnie. Nie pada, ale niebo przykryte jest chmurani w 80%, no i oczywiście jest cieplutko. Dlatego też robimy sobie wycieczkę do Trogiru.
paypal
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 05.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) paypal » 18.06.2008 11:13

Wg kilku prognoz dzis ma byc ostatni pochmurny dzien w Makarskiej, od jutra słonko i ciepło a od piatku upały powyzej 30st. No miejmy nadzieje ze sie sprawdzi :-)
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 18.06.2008 11:41

paypal napisał(a):Wg kilku prognoz dzis ma byc ostatni pochmurny dzien w Makarskiej, od jutra słonko i ciepło a od piatku upały powyzej 30st. No miejmy nadzieje ze sie sprawdzi :-)


liczę na to ob juz w niedzielę mam zamiar wylegiwać się na plaży :)

a słuchajcie jak woda? cieła już jest czy raczej przyprawia dreszcze...
paypal
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 05.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) paypal » 18.06.2008 11:45

Raczej zimna, 22st, gdyby było tak z 24 to byłoby fajnie, ale z tego co widze to raczej nie ma szans.
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 18.06.2008 13:07

uuuuuuuuuuuuuuuuu to nie dobrze, ale w sumie w porownaniu z naszym Bałtykiem to i tak sporo. może damy rade :D
miru71
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 02.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miru71 » 18.06.2008 18:05

Według mnie woda jest wystarczająco ciepła żeby się kąpac. Oczywiście podczas wchodzenia czuje się niezły chłodek, ale gdy już się "zamoczysz" to możesz pływac do woli i nie jest ci zimno. Nawet podczas nurkowania z rurką na większych głębokościach jest całkiem ciepło. Oczywiście jest to moje subiektywne odczucie. I jeszcze jedno: w radiu mówili dzisiaj że wieje Jugo, więc morze jest troszkę pofalowane. Mimo że jest pochmurno, to jest bardzo ciepło (ok 26 st.C) i duszno.
princess_lu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) princess_lu » 24.06.2008 15:23

mam nadzieję, że lipiec będzie ładny :D Wyjeżdżam 4, wprawdzie nie do Makarskiej, tylko na Rab i liczę na to, że będzie jak w ubiegłym roku - temperatura powyżej 30 stopni, woda 26 i bezdeszczowo :D (w ubiegłym roku mieliśmy jedną burzę, która trwała jakąś godzinę, trochę popadało i zaraz słoneczko).
MTG
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 10.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MTG » 25.06.2008 14:37

princess_lu napisał(a):mam nadzieję, że lipiec będzie ładny :D Wyjeżdżam 4, wprawdzie nie do Makarskiej, tylko na Rab i liczę na to, że będzie jak w ubiegłym roku - temperatura powyżej 30 stopni, woda 26 i bezdeszczowo :D (w ubiegłym roku mieliśmy jedną burzę, która trwała jakąś godzinę, trochę popadało i zaraz słoneczko).

http://www.zoover.pl/chorwacja/kvarner/rab/pogoda

Zapowiada się dobrze. 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Aktualna pogoda dla Makarskiej - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone