Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak się targujecie?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 07.07.2005 17:21

dg napisał(a):a swoją drogą 2 lata temu słyszalem od mojego gospodarza że Polacy to dobrzy "handlowcy" bo zawsze się targują i uzyskują najlepsze rabaty.
W ogole facet chwalil sobie nwspólpracę z nami, mam nadzieję że nie zmienil jeszcze zdania...


W tym roku w Zaostrogu już po rozmowach końcowych co do ceny gospodyni powiedziała nam abyśmy się nikomu nie przyznawali po ile wynajmujemy apartament. A miała wsród gości Czechów, Francuzów, Szwajcarów, Bośniaków, Chorwatów i nas. Od tamtych pewnie więcej wzięła.

Pozdrawiam
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 07.07.2005 19:47

krakuscity napisał(a):
dg napisał(a):a swoją drogą 2 lata temu słyszalem od mojego gospodarza że Polacy to dobrzy "handlowcy" bo zawsze się targują i uzyskują najlepsze rabaty.
W ogole facet chwalil sobie nwspólpracę z nami, mam nadzieję że nie zmienil jeszcze zdania...


W tym roku w Zaostrogu już po rozmowach końcowych co do ceny gospodyni powiedziała nam abyśmy się nikomu nie przyznawali po ile wynajmujemy apartament. A miała wsród gości Czechów, Francuzów, Szwajcarów, Bośniaków, Chorwatów i nas. Od tamtych pewnie więcej wzięła.

Pozdrawiam

A może od Ciebie więcej wzięła i nie chciała byś sie zgadał z tamtymi. :wink: To taka kupiecka zasada. :D
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 07.07.2005 20:45

platon napisał(a):
krakuscity napisał(a):
dg napisał(a):a swoją drogą 2 lata temu słyszalem od mojego gospodarza że Polacy to dobrzy "handlowcy" bo zawsze się targują i uzyskują najlepsze rabaty.
W ogole facet chwalil sobie nwspólpracę z nami, mam nadzieję że nie zmienil jeszcze zdania...


W tym roku w Zaostrogu już po rozmowach końcowych co do ceny gospodyni powiedziała nam abyśmy się nikomu nie przyznawali po ile wynajmujemy apartament. A miała wsród gości Czechów, Francuzów, Szwajcarów, Bośniaków, Chorwatów i nas. Od tamtych pewnie więcej wzięła.

Pozdrawiam

A może od Ciebie więcej wzięła i nie chciała byś sie zgadał z tamtymi. :wink: To taka kupiecka zasada. :D


Wątpię bo wiem ile inni chcieli za podobny :lol: . Zbiłem 5 euro+ meldunek czyli 6 za 2 osoby/dzień.

Pozdrawiam
dg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 07.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) dg » 08.07.2005 07:38

tak trochę odbiegnę lekko od tematu czy właścicielka z Zaostrogu nie była przypadkowo Polką?
aneta_jacek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1065
Dołączył(a): 05.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) aneta_jacek » 08.07.2005 08:36

hm.....
w sezonie bo w topowych miejscach i przy nowych amartamentach to slyszalam ze nie ma targow ...zreszta to co dobre jest zazwyczaj porezerwowane jak obswerwuje i wybiera sie w tzw drugim sorcie lub ma sie szczescie ( choc tak naprawde sprawa dyskusyjna co dla kogo jest super)
poza sezonem i tak polowa jest pusta i jest pole do popisu ( my jezdzimy poza sezonem ) ... cudow nie ma jak ktos ma ladnie to sie ceni i tu mozna urwac troche ale doslownie na kolacje z winem
mi sie udalo teraz bez zadnej dyskusji praktycznie dostac ok. 50 euro taniej ale mysle ze to zaden sukces bo za podobna cene bylo obok tyle ze widok duzo gorszy
natomiast zdecydowanie polecam targowanie sie przy wycieczkach .....cena ktora krzycza zawsze jest zawyzona ....dla Polakow jak widze czesto jest tansza bo nas ogolnie Chorwaci lubia
Pozdrawiam Aneta
Midas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 717
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Midas » 08.07.2005 09:20

[quote="krakuscity"][quote="dg"]a swoją drogą 2 lata temu słyszalem od mojego gospodarza że Polacy to dobrzy "handlowcy" bo zawsze się targują i uzyskują najlepsze rabaty.
W ogole facet chwalil sobie nwspólpracę z nami, mam nadzieję że nie zmienil jeszcze zdania...[/quote]

W tym roku w Zaostrogu już po rozmowach końcowych co do ceny gospodyni powiedziała nam abyśmy się nikomu nie przyznawali po ile wynajmujemy apartament. A miała wsród gości Czechów, Francuzów, Szwajcarów, Bośniaków, Chorwatów i nas. Od tamtych pewnie więcej wzięła.

Pozdrawiam[/quote]
Pochwal się jakich argumentów użyłeś .
pozdrav :lol:
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Jak się targujecie? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone