Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak Jest Wkoncu Z Tymi Kwaterami?rezerwowac Czy W Ciemno???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005
Jak Jest Wkoncu Z Tymi Kwaterami?rezerwowac Czy W Ciemno???

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 20.06.2005 19:29

Witam
,w tym roku wybieram sie na Riwiere Makarska(brela,baska voda itd) po27sierpnia..i mam dylemat czy rezerwowac przez neta czy jechac w ciemno..w chorwacji bylam juz kilka razy ale zawsze w hotelu!i nie orientuje sie jak to z cenami..przejrzalam w necie ceny i raczej wachaja sie ok15-20 e za osobe!dla mnie to dosc duzo z tego co wiem znajomi placili po7e ..wiec zastanawiam sie czy warto jechac w ciemno i to bedzie juz praktycznie poczatek wrzesnia ??czy uda mi sie znalezc cos taniej???????czy jednak nie ryzykowac i zamowic w necie..jesli mam placic 20e za osobe to wyjdzie mi nieomal tyle co w hotelu:(sporo osob tu na forum pisze ze ponoc kwatery w necie sa o 50%drozsze!!nie wiem bo sie nie orientuje;)jestem studentka jedziemy z chlopakiem autem i zalezy nam zeby duzo nie zaplacic!niech ktos doradzi co warto zrobic!!!!!bede wdzieczna za namiary na tanie kwatery na riwierze i za wszelkie rady co zrobic-rezerowac czy jechac w ciemno!!!
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 20.06.2005 21:26

Rezerwować.Przynajmniej możesz się wyspać przed wyjazdem i jechać na pewniaka.Jak jedziesz w ciemno i robi się ciemno to zdajesz się na przypadek i bierzesz co leci.
A tak zarezerwowane.Wynegocjowane.Pewność.
Spisz tam gdzie chciałaś.
bosc
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 139
Dołączył(a): 14.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) bosc » 20.06.2005 21:37

po 27 sierpnia to możesz spokojnie jechać w ciemno (i wyspsię przed wyjazdem). Wprawdzie w tym roku jadę z biurem podróży ale czterokrotnie jechałem w ciemno i to z małym dzieckiem (w lipcu i początkiem sierpnia). A odrobina adrenaliny jeszcze nikomu nie zaszkodziła
pozdrówka bosc :lol:
sunshine
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 24.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) sunshine » 25.06.2005 19:41

:)
Ostatnio edytowano 21.07.2012 15:00 przez sunshine, łącznie edytowano 1 raz
Midas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 717
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Midas » 27.06.2005 08:40

Bez problemu w ciemn.
Juz testowałem takie wypady, i to z dziećmi.
Postarajcie się tylko ,by szukać i negocjowac cenę w miarę rano.
[pozdrav :wink:
Mniejszy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 05.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mniejszy » 27.06.2005 10:05

Tylko w ciemno. Nie musisz sie martwić że pięknie płożony apartament w zacisznym miejscu oddalony o 300 metrów od morza to w rzeczywistości domek za główną drogą, a ostatnie 30 metrów do morza jest w pionie... a do plaży tak naprawde kilometr... Tak miałem za pierwszym razem :twisted: Zaplanujcie sobie wyjazd tak żeby być na rano i nie dajcie sie wepchać byle gdzie. I jeszcze jedno - nawet w najmniejszej mieścinie jest kilka biur pośrednictwa, a w zeszłym roku widziałem naganiaczy zupełnie jak w Zakopanem z tekturkami w dłoniach. Miłych wakacji.
evra
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 27.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) evra » 27.06.2005 11:31

My też jedziemy w ciemno i też z dzieckiem :lol:
Nie rezerwujemy nic, bo nie wiemy jeszcze dokąd nas zawieje :wink:
newoytek
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 27.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) newoytek » 30.06.2005 19:13

Inesko w innym miejscu dałem Ci cynk, że tylko na miejscu.
Martini2000
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 07.07.2005
Re: Jak Jest Wkoncu Z Tymi Kwaterami?rezerwowac Czy W Ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martini2000 » 25.07.2005 14:56

ines napisał(a):Witam
,w tym roku wybieram sie na Riwiere Makarska(brela,baska voda itd) po27sierpnia..i mam dylemat czy rezerwowac przez neta czy jechac w ciemno..w chorwacji bylam juz kilka razy ale zawsze w hotelu!i nie orientuje sie jak to z cenami..przejrzalam w necie ceny i raczej wachaja sie ok15-20 e za osobe!dla mnie to dosc duzo z tego co wiem znajomi placili po7e ..wiec zastanawiam sie czy warto jechac w ciemno i to bedzie juz praktycznie poczatek wrzesnia ??czy uda mi sie znalezc cos taniej???????czy jednak nie ryzykowac i zamowic w necie..jesli mam placic 20e za osobe to wyjdzie mi nieomal tyle co w hotelu:(sporo osob tu na forum pisze ze ponoc kwatery w necie sa o 50%drozsze!!nie wiem bo sie nie orientuje;)jestem studentka jedziemy z chlopakiem autem i zalezy nam zeby duzo nie zaplacic!niech ktos doradzi co warto zrobic!!!!!bede wdzieczna za namiary na tanie kwatery na riwierze i za wszelkie rady co zrobic-rezerowac czy jechac w ciemno!!!


Witaj - ja tez jade 21.08 do 4.09 BASKA VODA - wiec moze sie spotkamy ;) gdzies na plazy - hmm - (jade z zona i jej kolezanka)
Jedziemy na wybrzeze 3 raz (+ 3 razy Zagrzeb) i w ciemno - zawsze sie cos znajdzie a II polowa sierpnia powinno byc luzniej - Ty juz praktycznie wrzesien to napewno znajdziesz cos przyzwoitego - przynajmniej sobie obejrzysz a nie kupisz kota w worku.

Do zobaczenia - byc moze w CRO - Baska Voda

Pozdr.
ML
SONATA
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 15.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) SONATA » 25.07.2005 15:23

Tylko w ciemno.(tym bardziej w tym okresie). Będziesz miała pewność że za oknem nie ma placu budowy albo autostrady lub supermarketu. Jeśli będzisz późno możesz pierwszego dnia wziąć pierwsząlepszą kwaterę, a następnego dnia kidy zrobisz już rekonesans okolicy wybrać coś odpowiedniego. Faktem jest że przez internet jest drożej - dwa razy trafiłem do apartamentów gdzie były rezerwacje robione wcześnij przez Polaków za pośrednictwem internetu i w wyznaczonym terminie nikt się nie pojawiał. Ludzie rezerwują i rezygnują kiedy po przybyciu na miejsce zobaczą ,że to nie to lub że można taniej.
pozdr.
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 25.07.2005 15:44

Tylko w ciemno. rezerwacja to jest dopiero tak naprawdę w ciemno. Przecież w internecie zobaczysz tylko obraz lokalu jaki chciał Ci przekazać właściciel a nie rzeczywistość.
Jedyna rada to nie zaczynać negocjacji wieczór.
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 25.07.2005 15:55

Łukasz napisał(a):Tylko w ciemno. rezerwacja to jest dopiero tak naprawdę w ciemno. Przecież w internecie zobaczysz tylko obraz lokalu jaki chciał Ci przekazać właściciel a nie rzeczywistość.
Jedyna rada to nie zaczynać negocjacji wieczór.



nic dodac nic ujac
5il3nt
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 30.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) 5il3nt » 25.07.2005 16:14

Bez problemow sa kwatery do wynajecia.Na jedna noc udalo nam sie znalesc na obrzezach Splitu za 11 euro na osobe.W miejsu docelowym(Zaostrog) mielismy rezerwacje ale bylo widac mnostwo wywieszek o wolnych pokojach.Ceny:od 8 euro.
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 25.07.2005 23:54

DO Martini 2000. JA TEZ OBIERAM KURS NA BASKE VODE 17.08 DO 29.08. JADE Z KOBITKA. MOZE SIE SPOTKAMY NA PLAZY I PRZY DOBRYM CHORWACKIM WINKU ??? 8)
sebs
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 26.07.2005
jasne że w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebs » 26.07.2005 18:55

jasne że w ciemno.2 lata temu byłem w cro i w ciemno w Makarskiej znalażłem super kwaterke w cichym miejcsu(pokój z łazienką,lodówką,dużym tarasem i widokiem na morze) za 8euro.teraz 14 sierpnia też tam jade z żoną i ten miły Pan policzył nam 10euro z taxą 1euro.Więc po co przepłacać.poza tym na drugim tarasie który już był dostępny dla gości z innych pokoi a było ich 3 na pietrze była kuchnia gazowa i stół więc można było coś sobie ugotować.na zakonczenie dodam że do chorwacji jade już 4 raz w tym 2 do makarskiej i polecam to miejsce
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Jak Jest Wkoncu Z Tymi Kwaterami?rezerwowac Czy W Ciemno???
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone