Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ivan Dolac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
JAPIER
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 01.04.2005
Ivan Dolac

Nieprzeczytany postnapisał(a) JAPIER » 27.01.2006 13:42

WITAJCIE !

Czytam i czytam i mam mętlik w głowie :-(.
Chcę jechać PIERWSZY RAZ z rodziną 2+2 do Chorwacji na wakacje. Polecacie tyle wspaniałych miejscowości i kwater, że mam ciężkie zadanie ze zdecydowaniem się co wybrać.
Wiele dobrych opinii czytałem o Ivanie Dolacu i z fotek to bardzo mi się spodobało to miejsce.
Czeka nas trasa Gdańsk - Hvar.....
i dlatego będę bardzo wdzięczny za każdą cenną uwagę dotyczącą czy to trasy jaką jechać, czy to opłat za przejazdy, czy samego miejsca, czy wszystkich innych cennych uwag dla nowicjusza wybierającego się do tego pięknego kraju.
Serdecznie pozdrawiam
i życzę wszystkim udanych wakacji !

[/u]
MURTER
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 18.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) MURTER » 29.01.2006 21:10

Wiele i to bardzo wiele ciekawych i pięknych miejsc jest na Chorwacji. Polecam tobie abyś trochę na własną rękę poszukał informacji w przebogatym archiwum tego forum. Uruchom wyszukiwarkę, a tematów z info będzie bez liku.
Pozdro
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 29.01.2006 21:56

MURTER napisał(a):Wiele i to bardzo wiele ciekawych i pięknych miejsc jest na Chorwacji. Polecam tobie abyś trochę na własną rękę poszukał informacji w przebogatym archiwum tego forum. Uruchom wyszukiwarkę, a tematów z info będzie bez liku.
Pozdro


Murter: Niestety odsyłanie do archiwum nie bardzo ma sens na tym forum, ponieważ administrator włączył kasowanie "starych" wpisów. W tej chwili w zakładce "Regiony" są kasowane wpisy sprzed raptem... pół roku! Czyli np. mój wpis w którym opisywałem drogę z 3miasta pokonaną w czerwcu 2005 - co powiedzmy mogłoby się przydać Japierowi - jest już historią :(
Nie wiem, co jest przyczyną takiego wyboru dokonanego przez admina. Szkoda.
typ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 27.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) typ » 30.01.2006 11:18

krzychu_72 napisał(a):Murter: Niestety odsyłanie do archiwum nie bardzo ma sens na tym forum, ponieważ administrator włączył kasowanie "starych" wpisów. W tej chwili w zakładce "Regiony" są kasowane wpisy sprzed raptem... pół roku! Czyli np. mój wpis w którym opisywałem drogę z 3miasta pokonaną w czerwcu 2005 - co powiedzmy mogłoby się przydać Japierowi - jest już historią :(
Nie wiem, co jest przyczyną takiego wyboru dokonanego przez admina. Szkoda.


Krzychu ma racje. jestem troche zdziwiony. Faktycznie ostatnie posty są z połowy 2005 roku!!!
Dlaczego tak sie dzieje? Może administrator tłumaczył gdzieś przyczyny takiego stanu rzeczy (może przeoczyłem), ale jeśli rzeczywiście tak jest że stare posty są kasowane to forum przestaje być tym, do czego chyba zostało stworzone - miało pomagać głownie tym, którzy poszukiwali informacji.
A kasowanie starych informacji jest trochę bezsensowne... (chyba że przyczyną była jakaś awaria....)
Przecież niektórzy wkładają dużo pracy, żeby komuś cos wytłumaczyć! A tu po prostu - ciach - nie ma postów.
I trzeba pisać ponownie.....................
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 30.01.2006 11:41

Niestety na tym forum administrator nie zwykł się nikomu tłumaczyć :? . Reaguje tylko na prośby wybranych :x a reszta ?...jaka reszta ?, nas tu nie ma :lol:
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 30.01.2006 13:27

typ napisał(a):Krzychu ma racje. jestem troche zdziwiony. Faktycznie ostatnie posty są z połowy 2005 roku!!!
Dlaczego tak sie dzieje? Może administrator tłumaczył gdzieś przyczyny takiego stanu rzeczy (może przeoczyłem)


forum/viewtopic.php?t=7003
"stare posty "zniknęły" ,ponieważ na forum jest włączone usuwanie ich."

typ napisał(a):Przecież niektórzy wkładają dużo pracy, żeby komuś cos wytłumaczyć! A tu po prostu - ciach - nie ma postów.
I trzeba pisać ponownie.....................


No właśnie...
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 30.01.2006 14:56

Tu już jest nowy temat o tym problemie. Naprawdę mnie trafia jak widzę co się dzieje. Podobno jest jakiś mechanizm kasowania starych postów. Ale dlaczego jest selektywnie chlastane to co najcenniejsze czyli relacje? A kupa mniej potrzebnych rzeczy (bez obrazy dla nikogo) nawet z 2002 jeszcze jest.

Maciej - tu nie masz racji. Nie chcę rzucać konkretnymi nickami żeby nie pogłębiać tych podziałów co się tu porobiły :( ani nie stwarzać nowych - ale znikła m.in. relacja kogoś kogo byś nawet nie podejrzewał o złe stosunki z adminem. To jest forum nas wszystkich i przez czyjeś zaniedbanie dzieje się źle - zakopmy okopy zamiast je pogłębiać :)
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 30.01.2006 15:32

zawodowiec napisał(a):Tu już jest nowy temat o tym problemie. Naprawdę mnie trafia jak widzę co się dzieje. Podobno jest jakiś mechanizm kasowania starych postów. Ale dlaczego jest selektywnie chlastane to co najcenniejsze czyli relacje? A kupa mniej potrzebnych rzeczy (bez obrazy dla nikogo) nawet z 2002 jeszcze jest.

Maciej - tu nie masz racji. Nie chcę rzucać konkretnymi nickami żeby nie pogłębiać tych podziałów co się tu porobiły :( ani nie stwarzać nowych - ale znikła m.in. relacja kogoś kogo byś nawet nie podejrzewał o złe stosunki z adminem. To jest forum nas wszystkich i przez czyjeś zaniedbanie dzieje się źle - zakopmy okopy zamiast je pogłębiać :)





BRAWOSama chciałam przeczytac swoje posty o noclegach po drodze ,adresy tel. oraz trasy,swoje zapiski domowe zagubilam w komp. mialam wirusa.,tez nie znalazlam. a rok 2003 byl bardzo ciekawy w relacje i wspomnienia i informacje.A zachowane sa tylko nic nie znaczace posty.Miedzy innymi moje tez :twisted:
Jareksz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jareksz » 30.01.2006 16:34

Petris napisała:
BRAWOSama chciałam przeczytac swoje posty o noclegach po drodze ,adresy tel. oraz trasy,swoje zapiski domowe zagubilam w komp. mialam wirusa.,tez nie znalazlam. a rok 2003 byl bardzo ciekawy w relacje i wspomnienia i informacje.A zachowane sa tylko nic nie znaczace posty.Miedzy innymi moje tez icon_twisted.gif



Wszystko jest, tylko trochę pokręcone by dotrzeć :roll: :roll: :roll:
Klikasz na swój nick ...ten podkreślony
otwiera się ...profil
tam klikamy na niebieski tekst...pokaż wszystkie posty
i jest 56 stron...ta 56 to z roku 2003 :D :lol: :lol:
Pozdravki Jar
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 30.01.2006 18:45

Jareksz napisał(a):Wszystko jest, tylko trochę pokręcone by dotrzeć :roll: :roll: :roll:
Klikasz na swój nick ...ten podkreślony
otwiera się ...profil
tam klikamy na niebieski tekst...pokaż wszystkie posty
i jest 56 stron...ta 56 to z roku 2003 :D :lol: :lol:
Pozdravki Jar


Niestety nie. To co widzisz z 2003 roku jest w działach mniej popularnych lub gdzie jest mniej wpisów. Wszelkie Twoje wpisy np. w zakładce Regiony sprzed czerwca 2005 przepadły. Prosty test - zobacz ile masz wpisów na forum wg swojego profilu, a potem policz, ile Twoich wpisów system faktycznie Ci wyszukał.
Jareksz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jareksz » 30.01.2006 19:25

krzychu_72
Niestety muszę Ci przyznać rację.
W moim przypadku wywiało około 5% postów. :evil: :evil: :evil:
Jar

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone