Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

istria

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
novy77
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 20.10.2014
istria

Nieprzeczytany postnapisał(a) novy77 » 11.12.2015 15:56

Witam mam pytanie w połowie czerwca chcę z rodzinką wybrać się na istrię pod namiot(Vacansoleil) do wyboru mam dwa kempingi Polari w Rovnij lub Bi village w Fazana , może ktoś z was był na tych kempingach i podzieli się jakimiś opiniami. :papa: :papa:
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 11.12.2015 16:03

Widziałem ten w Fazanie. Nie byłem na samym kampingu ale przejeżdżałem obok rowerkiem. Ładnie położony, w lesie.
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 11.12.2015 22:28

Byliśmy w czerwcu na bi village (namioty vacansoleil) :D . Do plaży trzeba przejść przez prawie cały camp. Super animacje dla dzieciaków. Polecam.
novy77
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 20.10.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) novy77 » 12.12.2015 10:21

Miril napisał(a):Byliśmy w czerwcu na bi village (namioty vacansoleil) :D . Do plaży trzeba przejść przez prawie cały camp. Super animacje dla dzieciaków. Polecam.

A jak wygląda sprawa z toaletami zadbane ?
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 13.12.2015 21:16

png.png
Tak. Czysto i pachnaco. Panie z obsługi były miłe i nie robiły "min" gdy chodziliśmy "po mokrym".
novy77
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 20.10.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) novy77 » 14.12.2015 08:51

Miril napisał(a):
png.png
Tak. Czysto i pachnaco. Panie z obsługi były miłe i nie robiły "min" gdy chodziliśmy "po mokrym".

Dzięki za informacje to tak samo jak na kempingu Lanterna sprzątane na bieżąco :)
Liz_fc
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 08.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Liz_fc » 06.01.2016 12:02

Też mam podobny problem , tylko w lipcu ;-) Ja myślałam jeszcze o Campingu Vestar z Selectcampu (moją tam namioty Glamp) :-)
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 06.01.2016 12:32

Liz_fc napisał(a):Też mam podobny problem , tylko w lipcu ;-) Ja myślałam jeszcze o Campingu Vestar z Selectcampu (moją tam namioty Glamp) :-)


http://www.selectcamp.pl/
novy77
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 20.10.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) novy77 » 07.01.2016 09:32

Liz_fc napisał(a):Też mam podobny problem , tylko w lipcu ;-) Ja myślałam jeszcze o Campingu Vestar z Selectcampu (moją tam namioty Glamp) :-)

Witam te namioty trochę różnią się od pozostałych mają chyba wyższy standard dlatego też może być ich bardzo mało musisz sprawdzić ich dostępność mogą być już zarezerwowane , tak jak namioty safari w eurocampie. :?
jatomm
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 06.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jatomm » 25.02.2016 17:38

Witam,
prosze o informację czy na campingu Bi Village atrakcje dla dzieci takie jak animacje, plac zabaw, mini klub są dodatkowo płatne?
W jednej z opinii znalazłem taką informację, że płacą zarówno dzieci, jak i rodzice. Informacja była chyba z 2012 roku, więc wolę się dopytać jak jest obecnie.

Pozdrawiam
Dzięki za info
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 25.02.2016 21:29

jatomm napisał(a):Witam,
prosze o informację czy na campingu Bi Village atrakcje dla dzieci takie jak animacje, plac zabaw, mini klub są dodatkowo płatne?
W jednej z opinii znalazłem taką informację, że płacą zarówno dzieci, jak i rodzice. Informacja była chyba z 2012 roku, więc wolę się dopytać jak jest obecnie.

Pozdrawiam
Dzięki za info

Za nic nie płaciliśmy. Animatorki chodziły i zabierały dzieciaki. Wieczorami były przedstawienia i można było obejrzeć co się nauczyły :D mini klub- nie kojarzę

Powrót do Kempingi

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone