Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

istria

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
novy77
Globtroter
istria

Nieprzeczytany postnapisał(a) novy77 » 11.12.2015 15:56

Witam mam pytanie w połowie czerwca chcę z rodzinką wybrać się na istrię pod namiot(Vacansoleil) do wyboru mam dwa kempingi Polari w Rovnij lub Bi village w Fazana , może ktoś z was był na tych kempingach i podzieli się jakimiś opiniami. :papa: :papa:
Calapula
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 11.12.2015 16:03

Widziałem ten w Fazanie. Nie byłem na samym kampingu ale przejeżdżałem obok rowerkiem. Ładnie położony, w lesie.
Miril
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 11.12.2015 22:28

Byliśmy w czerwcu na bi village (namioty vacansoleil) :D . Do plaży trzeba przejść przez prawie cały camp. Super animacje dla dzieciaków. Polecam.
novy77
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) novy77 » 12.12.2015 10:21

Miril napisał(a):Byliśmy w czerwcu na bi village (namioty vacansoleil) :D . Do plaży trzeba przejść przez prawie cały camp. Super animacje dla dzieciaków. Polecam.

A jak wygląda sprawa z toaletami zadbane ?
Miril
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 13.12.2015 21:16

png.png
Tak. Czysto i pachnaco. Panie z obsługi były miłe i nie robiły "min" gdy chodziliśmy "po mokrym".
novy77
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) novy77 » 14.12.2015 08:51

Miril napisał(a):
png.png
Tak. Czysto i pachnaco. Panie z obsługi były miłe i nie robiły "min" gdy chodziliśmy "po mokrym".

Dzięki za informacje to tak samo jak na kempingu Lanterna sprzątane na bieżąco :)
Liz_fc
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Liz_fc » 06.01.2016 12:02

Też mam podobny problem , tylko w lipcu ;-) Ja myślałam jeszcze o Campingu Vestar z Selectcampu (moją tam namioty Glamp) :-)
mirko
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 06.01.2016 12:32

Liz_fc napisał(a):Też mam podobny problem , tylko w lipcu ;-) Ja myślałam jeszcze o Campingu Vestar z Selectcampu (moją tam namioty Glamp) :-)

http://www.selectcamp.pl/
novy77
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) novy77 » 07.01.2016 09:32

Liz_fc napisał(a):Też mam podobny problem , tylko w lipcu ;-) Ja myślałam jeszcze o Campingu Vestar z Selectcampu (moją tam namioty Glamp) :-)

Witam te namioty trochę różnią się od pozostałych mają chyba wyższy standard dlatego też może być ich bardzo mało musisz sprawdzić ich dostępność mogą być już zarezerwowane , tak jak namioty safari w eurocampie. :?
jatomm
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jatomm » 25.02.2016 17:38

Witam,
prosze o informację czy na campingu Bi Village atrakcje dla dzieci takie jak animacje, plac zabaw, mini klub są dodatkowo płatne?
W jednej z opinii znalazłem taką informację, że płacą zarówno dzieci, jak i rodzice. Informacja była chyba z 2012 roku, więc wolę się dopytać jak jest obecnie.

Pozdrawiam
Dzięki za info
Miril
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 25.02.2016 21:29

jatomm napisał(a):Witam,
prosze o informację czy na campingu Bi Village atrakcje dla dzieci takie jak animacje, plac zabaw, mini klub są dodatkowo płatne?
W jednej z opinii znalazłem taką informację, że płacą zarówno dzieci, jak i rodzice. Informacja była chyba z 2012 roku, więc wolę się dopytać jak jest obecnie.

Pozdrawiam
Dzięki za info

Za nic nie płaciliśmy. Animatorki chodziły i zabierały dzieciaki. Wieczorami były przedstawienia i można było obejrzeć co się nauczyły :D mini klub- nie kojarzę

Powrót do Kempingi