Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria, Pula, co jeszcze zwiedzić?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 31.03.2015 12:43

Zadałem sobie trudu poczytać te najbardziej niepochlebne recenzje czyli złe i okropne.
Generalnie są to wypowiedzi frustratów internetowych nic nie wnoszące. Jest kilka dosyć konstruktywnych opinii, wśród nich wyłapałem następujące:
1. Tłok, duże kolejki na zjeżdżalnie.
2. Drogie jedzenie w restauracjach.
3. Niepodgrzewana woda w basenach dziecięcych (26-27 stopni)
4. Drogie bilety wstępu, mało zniżek dla dzieci.

Ja w tym roku będę na Istrii, ale raczej do aquaparku nie zajrzę, więc nie będę miał okazji osobiście zweryfikować. Mam już wstępnie ustalony plac wypoczynku, a ponieważ dzieci jeszcze zbyt małe, to sobie daruję, tym bardziej że jedziemy do lanternacamp a tam będzie chyba wystarczająco dużo atrakcji dla maluchów.
Wydaje mi się, że Istrialandia padła ofiarą własnego sukcesu, bo trudno uważać za konstruktywną opinię, że jest tłok. Według mojej opinii w lipcu czy sierpniu trzeba się nastawić na duże kolejki, ale to chyba normalne.
michalt
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 12.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalt » 12.06.2015 23:22

byliśmy w Istralandii 2 dni temu - zdecydowanie warto!
niewiele ludzi (jeszcze poczatek sezonu), wszystko czyste, mnostwo atrakcji basenowych i zjezdzalni - zarowno rodzinnych jak i odwazniejszych osob.

warto wybrac sie na caly dzien - na miejscu raczej bary I fast foody i drozej niz na miescie, ale mozna zabrac przegryzki do torby
od razu na wejsciu mozna dokupic za 50kn parasol i 2 lezaczki przy basenie... jak nie, to mozna sie rozbic na trawie w cieniu drzew bez problemu
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.06.2015 00:01

Konkurencja dla Istralandii :wink:

http://www.aquacolors.eu/hr/
michalt
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 12.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalt » 13.06.2015 23:56

zgadza sie... chyba 30kn drozej za 1 dzien, mozliwe ze odwiedzimy jeszcze, wiec dam ewentualnie znac jakie roznice
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Istria, Pula, co jeszcze zwiedzić? - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone