Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istra Premium Camping Resort ***** Kto już był???

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010
Istra Premium Camping Resort ***** Kto już był???

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 01.10.2019 21:44

Znalazłem ten kemping w internecie już jakiś czas temu i przez to, że na Strasko interesujące mnie parcele są już zarezerwowane, to postanowiłem zabukować parcelę na Istrii.

Ośrodek odnowiony w zeszłym sezonie zapowiada się świetnie.

Wstępną rezerwację już mam, ale może ktoś z was był tam w tym sezonie i ma odnotowane numery fajnych działek?

Jeśli tak, to będę wdzięczny za podpowiedź.
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 09.11.2019 10:14

Nie wiem jak jest na tym kempingu , ale pisałem do Lanterny prośbę o rezerwację konkretnej parceli na przyszły sezon i dostałem taką odpowiedź ....
Numer parceli zostanie przydzielony w dniu przyjazdu, nie można wybrać dokładnego stanowiska, ale recepcja weźmie pod uwagę Twoje preferencje w zależności od dostępności.

to ja się pytam , po co jest rezerwacja i za co pobierają przedpłatę ?? :cry:
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 09.11.2019 11:29

Rafi70 napisał(a):Nie wiem jak jest na tym kempingu , ale pisałem do Lanterny prośbę o rezerwację konkretnej parceli na przyszły sezon i dostałem taką odpowiedź ....
Numer parceli zostanie przydzielony w dniu przyjazdu, nie można wybrać dokładnego stanowiska, ale recepcja weźmie pod uwagę Twoje preferencje w zależności od dostępności.

to ja się pytam , po co jest rezerwacja i za co pobierają przedpłatę ?? :cry:

Ja od kilku lat jeżdżę na Istrię stale w to samo miejsce i nigdy nie mogłem zarezerwować sobie tego samego, ulubionego apartamentu - bo nie. Ośrodek jest duży, apartamenty ponumerowane i ponazywane ale nie ma szansy na rezerwację wskazanego.
Jak już jestem na miejscu i jest wolny to mi go przydzielą, dobre i to.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 09.11.2019 22:34

Rafi70 napisał(a):Nie wiem jak jest na tym kempingu , ale pisałem do Lanterny prośbę o rezerwację konkretnej parceli na przyszły sezon i dostałem taką odpowiedź ....
Numer parceli zostanie przydzielony w dniu przyjazdu, nie można wybrać dokładnego stanowiska, ale recepcja weźmie pod uwagę Twoje preferencje w zależności od dostępności.

to ja się pytam , po co jest rezerwacja i za co pobierają przedpłatę ?? :cry:



Na Strasko można, ale te które sobie upatrzyłem już dawno są zaklepane. Niestety, bo to świetne miejsce.

Kemping na Istrii, o który zapytałem, właśnie wysłał mi wycenę na 1138 euro za parcelę i skład 2+1(8lat), a do tego 50 euro za rezerwację, czyli 5000 zł za plac pod namiot (14 dni). Jak porównywałem wg cennika 2019, to zwyżka o około 10%. Fakt, że kemping jest nowy i wypasiony jak niemiecka locha, jednak to już pułap dość wysoki. Warunkiem rezerwacji jest jeszcze karta kredytowa, której nie posiadam, bo nie potrzebuję i muszę sprawdzić w swoim banku czy dostanę ją za darmo, bo jeśli będzie to kolejny koszt, to "lecę" do Włoch na kemping Marina di Venezia, odświeżony, również 5* i tańszy.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 20.11.2019 15:22

SingSing74 napisał(a):
Rafi70 napisał(a):Nie wiem jak jest na tym kempingu , ale pisałem do Lanterny prośbę o rezerwację konkretnej parceli na przyszły sezon i dostałem taką odpowiedź ....
Numer parceli zostanie przydzielony w dniu przyjazdu, nie można wybrać dokładnego stanowiska, ale recepcja weźmie pod uwagę Twoje preferencje w zależności od dostępności.

to ja się pytam , po co jest rezerwacja i za co pobierają przedpłatę ?? :cry:



Na Strasko można, ale te które sobie upatrzyłem już dawno są zaklepane. Niestety, bo to świetne miejsce.

Kemping na Istrii, o który zapytałem, właśnie wysłał mi wycenę na 1138 euro za parcelę i skład 2+1(8lat), a do tego 50 euro za rezerwację, czyli 5000 zł za plac pod namiot (14 dni). Jak porównywałem wg cennika 2019, to zwyżka o około 10%. Fakt, że kemping jest nowy i wypasiony jak niemiecka locha, jednak to już pułap dość wysoki. Warunkiem rezerwacji jest jeszcze karta kredytowa, której nie posiadam, bo nie potrzebuję i muszę sprawdzić w swoim banku czy dostanę ją za darmo, bo jeśli będzie to kolejny koszt, to "lecę" do Włoch na kemping Marina di Venezia, odświeżony, również 5* i tańszy.


W temacie kart kredytowych, np. do dokonania rezerwacji

https://www.online.citibank.pl/formular ... POFACEBOOK

Link przykładowy. Ten bank non stop ma aktualne z 2-3 podobne promocje, w innych bankach podobnie

Zawsze można założyć w tzw. promocji, skorzystać, spłacić w terminie, odebrać nagrodę i zamknąć

Rozdaliśmy w ten sposób jako prezenty kilka telefonów czy tabletów i kosztowało nas to ZERO

Na campie gdzie my bywamy przed parcelami są tabliczki. Na większości tych atrakcyjnych są wpisane terminy rezerwacji, a i widujemy na nich te same osoby
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 22.11.2019 15:11

Dziękuję za info. Akurat teraz do wzięcia jest LG K30 o wartości 450zł. Nieźle.
Niestety w tabeli opłat widnieje prowizja za przewalutowanie 5,8% oraz za transakcje "gotówkowe lub szczególne" 8%, choć nie wiem czy ta druga prowizja by mnie dotyczyła płacąc za pobyt.
W najlepszym przypadku przy kwocie 1100 euro, to 270 zł.
Mój nieszczęsny Credit Agricole może i nie daje telefonu, ale za przewalutowanie bierze "tylko" 3% :)

Czekam na cennik Marina di Venezia, ale i tam rezerwując konkretną działkę, trzeba płacić kartą kredytową. Szkoda. Na Strasko była zaliczka przelewem i reszta na miejscu płatna np. gotówką, która jako jedyna forma płatności dodatkowo była premiowana upustem 5%.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 25.11.2019 11:19

SingSing74 napisał(a):Dziękuję za info. Akurat teraz do wzięcia jest LG K30 o wartości 450zł. Nieźle.
Niestety w tabeli opłat widnieje prowizja za przewalutowanie 5,8% oraz za transakcje "gotówkowe lub szczególne" 8%, choć nie wiem czy ta druga prowizja by mnie dotyczyła płacąc za pobyt.
W najlepszym przypadku przy kwocie 1100 euro, to 270 zł.
Mój nieszczęsny Credit Agricole może i nie daje telefonu, ale za przewalutowanie bierze "tylko" 3% :)

Czekam na cennik Marina di Venezia, ale i tam rezerwując konkretną działkę, trzeba płacić kartą kredytową. Szkoda. Na Strasko była zaliczka przelewem i reszta na miejscu płatna np. gotówką, która jako jedyna forma płatności dodatkowo była premiowana upustem 5%.


No tak, nie pomyślałem o tym pod kątem płatności zagranicznych. My takich "promocyjnych" kredytówek używamy tylko i wyłącznie w PL. Bierzemy pakiet podstawowy bez bajerów gdzie całość nas kosztuje 0,00. Wydać te 3-4 koła średnio w 3 miechy nie jest kłopotem. Spłacamy w terminie, nic nie dopłacamy, całkowicie bezkosztowe bonusy dzięki temu mamy. W ostatnich 2-3 latach mieliśmy tak 5 telefonów i 2 tablety o średniej wartości z 400zł/sztuka. Są okresy karencji po rezygnacji, ale każdy ma ojca, matkę, teściów, szwagierkę itd :). Niedawno udało się warunki promocji spełnić jednocześnie na 2 kartach podczas jednej wizyty w sklepie branży RTV. Czekamy właśnie na 2xOppo gdzie na 1 jest już klient ;). To tak w temacie pobocznym kredytówek :)

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Istra Premium Camping Resort ***** Kto już był???
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone