Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Imprezowa miejscowość na Istrii?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
scoolony
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 06.07.2009
Imprezowa miejscowość na Istrii?

Nieprzeczytany postnapisał(a) scoolony » 23.07.2009 16:21

Witam :)
Za kilka dni wybieram się do Cro na Istrię, mam pytanko odnośnie tego, co dzieje się tam w nocy.
Otóż jako że jesteśmy wciąż bezdzietni i młodzi :P, to chcemy trochę sobie w nocy pobalować. Tylko no właśnie - gdzie?
Z tego co przeszukiwałem forum ludzie pisali o takich miejscowościach jak Rabac, Rovinj... Czy to faktycznie są najbardziej aktywne wieczorowo miejsca na Istrii, czy może jakieś jeszcze?
Oczywiście chodzi mi o takie miejscowości gdzie da się mieszkać, znaleźć w miarę łatwo kwaterę jadąc w ciemno no i też coś pozwiedzać w okolicy. Fajnie jakby była też jakaś piaszczysta plaża.
Z góry dzięki za pomoc :)
Jinikao
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 01.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jinikao » 23.07.2009 22:22

Rovinj zdecydowanie, byłem, na poczatku lipca, Jest tak duza dyskoteka Movi, Jesli chcesz dam ci namiar na aparatament gdzie ja mieszkalem, piechota jakies 15 min na dyske, 20 do przystani jachtowej i calego centrum, 6 min na plaze FKK i zwykla:)
scoolony
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) scoolony » 24.07.2009 05:11

no jeśli możesz... :p
zadie
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 30.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zadie » 24.07.2009 12:28

Jinikao napisał(a):Rovinj zdecydowanie, byłem, na poczatku lipca, Jest tak duza dyskoteka Movi, Jesli chcesz dam ci namiar na aparatament gdzie ja mieszkalem, piechota jakies 15 min na dyske, 20 do przystani jachtowej i calego centrum, 6 min na plaze FKK i zwykla:)


Cześć
tez byłabym zainteresowana tym apartmani :) czy mogłbyś podać namiary :wink:

ciekawi mnie też jakie ceny w tym roku i czy skusiłeś się na wycieczkę do Wenecji (rejs) ja się wybieram i szukam opinii czy warto :roll:
a jak z pogodą, ja co prawda wybieram sie dopiero we wrześniu ale tak z ciekawości pytam
czy moze zachaczyłeś o jakiś targ rybny, jakieś namiary mile widziane ? :)
pozdrav
Jinikao
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 01.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jinikao » 24.07.2009 14:49

Apartament - G. Tertinia 3 52210 Rovinj Croatia Ljiljana Kukulj Tel/fax 00385/52/811 853 e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Troche po angielsku jej corka gada wiec mozna sie dogadac:) ceny okolo 50 euro za 4 os pokoj 30 euro za 3 os, Warunki nie sa moze lksusowe ale jesli myslimy o noclego po imprezowej nocy to jak najbardziej na plus:) Na targu nie bylem ani nic bardzo nie zwiedzilem bo bylem tylko na weekend:) wiec nie oplacalo sie nam. Pozdrawiam
mar.zag
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 19.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mar.zag » 25.07.2009 20:11

Kiedyś byłem w Umagu(stella maris)
Fajny osrodek bardzo dobrze go wspominam 8)

Któregoś dnia wyszliśmy połazić i bardzo wpadła nam w ucho i oko
chyba czerono/bordowo zastawa z zabujczym nagłosnieniem :mrgreen:
Widzelismy ich kilkakrotnie jak bujali się po Umagu...cięzko było ich nie zauważyć :twisted:

Za dwa dni widzielismy ich ponownie na pokazach kaskaderskie-auto-monstrum
Po pokazach kaskaderów na koniec zostali koledzy z zastawki i głosna muza
Przyłączylismy się do nich i po dłuższych rozmowach i opowiadaniu skąd
jesteśmy itd...zapytalismy o fajne disco...odrazu pokazały się u nich usmiechy na twarzach :mrgreen:
Zaproponowali nam spotanie o 19.00 na parkingu i pokażą nam niby fajne dicho
Ale,że rozsiedlismy się w swoich apartamentach i już spożywalismy alkohol to nie było komu wsiąść za stery :)
No ale,że ja jestem człowikiem słownym i jak siez kimś
ustawiam to zawsze muszę być to druga sprawa :)

Poszedłem z buta na parking na którym się utawilismy mimo,że się spuzniłem to chłopalki i tak czekali
Koledzy z Cro pytali dlaczego sam odpowiedzałem,że moja ekipa jakośstraciła ochotęna kręcenie tyłasami :mrgreen:
Podjechalismy do mnie na ośrodek,chłopaki nie chcieli odpuscic reszcie,że wymiękli :twisted:

Niestety nikomu z reszty nie chciało się ruszyc,a ja powiedziałem,że jadę
z nowymi kolegami :lol: no i oczywiscie mysleli że żartuję ale jak na
szybkiego wykompałem się i ubrałem w 5 min to już byli w szoku :lol:

Do rzeczy wylądowałem w bardzo fajnej dyskotece,fajna muza,fajny dj
sama knajpa bardzo fajna,ale najbardziej z czego byłem zadowolony
to,że Cro koledzy wszystko mi stawiali(mimo,że bardzo nalegałem że
sam im postawie,absolutnie nie było mowy)ze wszystkimi mnie poznawali,ogólnie bardzo wszyscy byli mili 8)
Nawet jak powiedziałem jednemu z nowych kolegów,że będę miał jutro przechlapane u mojej połówki to jeden z nich mówił nie martw się po 24.00 będzie chodziła fajna laska i sprzedawała róże...kupisz i po kłopocie :mrgreen:

To,że wszystko na drugi dzien było ok to faktycznie zasługą było,że wróciłem z różami do apartamentu :)

Za jakieś dwa dni jak wyskoczylismy ponownie na Umag to nie wierzyłem
oczom że koledzy mnie poznali i przysiedli się do Nas wspólnie...śmali się
ze mnie i opowiadali jak targowałem się z miss o róże bo chciałem kupic jak najwięcej :lool:

Napisze w skrucie,że następnego dnia już pojechalismy gdzieś do innej miejscowości gdzieś w stronę Włoskiej granicy do jeszcze większej
dyskoteki(niestety już nie pamiętam miejscowośći i nazwy)było bardzo
fajnie dużo ludzi,dyskoteka już była bardziej profesjonalna dużo
dodatkowych atrakcji np tance w klatkach,miss mokrego podkoszulka
itp sprawy...dużo polaków,włochów i chorawatów
Ceny już nie małe,ale było bardzo zajebiscie...dużo więcej atrakcji 8)

Opisałem to tak w skrócie i jak dla mnie to Umag i okolice Umagu to fajna miejscówka :wink:

PS
Byłem również na fajnej imprezie w Dubrowniku pod gołym niebem
którą grali jacyś angole...zapodawali fajną muzę...rozmawiałem z jednym
chorwatem który mówił,że podobno oni jeżdzą tak po całej Cro i grają takie fajne imprezki :)
Było odjazdowo
8)
jakabzdura
Odkrywca
Posty: 115
Dołączył(a): 04.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakabzdura » 25.07.2009 22:14

Medulin, 2 fajne dyskloteki, fajna promenada, do Puli nie daleko
Jinikao
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 01.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jinikao » 26.07.2009 10:52

mar.zag napisał(a):Kiedyś byłem w Umagu(stella maris)
Fajny osrodek bardzo dobrze go wspominam 8)

Któregoś dnia wyszliśmy połazić i bardzo wpadła nam w ucho i oko
chyba czerono/bordowo zastawa z zabujczym nagłosnieniem :mrgreen:
Widzelismy ich kilkakrotnie jak bujali się po Umagu...cięzko było ich nie zauważyć :twisted:

Za dwa dni widzielismy ich ponownie na pokazach kaskaderskie-auto-monstrum
Po pokazach kaskaderów na koniec zostali koledzy z zastawki i głosna muza
Przyłączylismy się do nich i po dłuższych rozmowach i opowiadaniu skąd
jesteśmy itd...zapytalismy o fajne disco...odrazu pokazały się u nich usmiechy na twarzach :mrgreen:
Zaproponowali nam spotanie o 19.00 na parkingu i pokażą nam niby fajne dicho
Ale,że rozsiedlismy się w swoich apartamentach i już spożywalismy alkohol to nie było komu wsiąść za stery :)
No ale,że ja jestem człowikiem słownym i jak siez kimś
ustawiam to zawsze muszę być to druga sprawa :)

Poszedłem z buta na parking na którym się utawilismy mimo,że się spuzniłem to chłopalki i tak czekali
Koledzy z Cro pytali dlaczego sam odpowiedzałem,że moja ekipa jakośstraciła ochotęna kręcenie tyłasami :mrgreen:
Podjechalismy do mnie na ośrodek,chłopaki nie chcieli odpuscic reszcie,że wymiękli :twisted:

Niestety nikomu z reszty nie chciało się ruszyc,a ja powiedziałem,że jadę
z nowymi kolegami :lol: no i oczywiscie mysleli że żartuję ale jak na
szybkiego wykompałem się i ubrałem w 5 min to już byli w szoku :lol:

Do rzeczy wylądowałem w bardzo fajnej dyskotece,fajna muza,fajny dj
sama knajpa bardzo fajna,ale najbardziej z czego byłem zadowolony
to,że Cro koledzy wszystko mi stawiali(mimo,że bardzo nalegałem że
sam im postawie,absolutnie nie było mowy)ze wszystkimi mnie poznawali,ogólnie bardzo wszyscy byli mili 8)
Nawet jak powiedziałem jednemu z nowych kolegów,że będę miał jutro przechlapane u mojej połówki to jeden z nich mówił nie martw się po 24.00 będzie chodziła fajna laska i sprzedawała róże...kupisz i po kłopocie :mrgreen:

To,że wszystko na drugi dzien było ok to faktycznie zasługą było,że wróciłem z różami do apartamentu :)

Za jakieś dwa dni jak wyskoczylismy ponownie na Umag to nie wierzyłem
oczom że koledzy mnie poznali i przysiedli się do Nas wspólnie...śmali się
ze mnie i opowiadali jak targowałem się z miss o róże bo chciałem kupic jak najwięcej :lool:

Napisze w skrucie,że następnego dnia już pojechalismy gdzieś do innej miejscowości gdzieś w stronę Włoskiej granicy do jeszcze większej
dyskoteki(niestety już nie pamiętam miejscowośći i nazwy)było bardzo
fajnie dużo ludzi,dyskoteka już była bardziej profesjonalna dużo
dodatkowych atrakcji np tance w klatkach,miss mokrego podkoszulka
itp sprawy...dużo polaków,włochów i chorawatów
Ceny już nie małe,ale było bardzo zajebiscie...dużo więcej atrakcji 8)

Opisałem to tak w skrócie i jak dla mnie to Umag i okolice Umagu to fajna miejscówka :wink:

PS
Byłem również na fajnej imprezie w Dubrowniku pod gołym niebem
którą grali jacyś angole...zapodawali fajną muzę...rozmawiałem z jednym
chorwatem który mówił,że podobno oni jeżdzą tak po całej Cro i grają takie fajne imprezki :)
Było odjazdowo
8)


Mogles nie pic tyle to bys pamietal nazwy i bys sie nimi podzielil:)
eMPi
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) eMPi » 09.08.2012 21:15

Szanowni Państwo!
witam po przerwie :)

Mam pytanie gdzie najlepiej jechać by było gdzie wyjść na imprezę? chcemy jechać w 4 chłopa po 25 sierpnia na tydzień- 10 dni. Po prostu nie chcemy się zanudzić.
Chcielibyśmy się zamknąć w trasie ok. 1000 km-1100 km w jedną stronę chodzi też nam o miejscowość z w miarę niewygórowanymi cenami za lokum.

pozdrawiam
mj123
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 13.07.2014
imprezowa miejscowość w Istrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) mj123 » 13.07.2014 13:49

Witam,

szukam imprezowej miejscowości w Istrii w której również znajdę blisko plaże. Co byście polecili? Czy Rovinj jest dobrym wyborem?

Z tego co czytam, najczęściej o imprezach pisze się o Makarskiej i Pagu, czy w Istrii będzie z tym gorzej?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: imprezowa miejscowość w Istrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 13.07.2014 20:54

mj123 napisał(a):Witam,

szukam imprezowej miejscowości w Istrii w której również znajdę blisko plaże. Co byście polecili? Czy Rovinj jest dobrym wyborem?

Z tego co czytam, najczęściej o imprezach pisze się o Makarskiej i Pagu, czy w Istrii będzie z tym gorzej?


Witam.

Rovinj na imprezy?
Tak.
Blisko plaże?
Nie.

Zrce = impreza + plaża.
mj123
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 13.07.2014
Re: imprezowa miejscowość w Istrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) mj123 » 13.07.2014 22:22

Vjetar napisał(a):Blisko plaże?
Nie.


a jak daleko do plaż, gdzie one są? Piaszczyste czy żwirkowe? Czy są fajne miejsca do snorkelingu??

Czy Medulin będzie lepszy?

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Imprezowa miejscowość na Istrii?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone