Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile kto znalazł?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 05.06.2009 09:01

aga79 napisał(a):
piotrulex napisał(a):niedawno chodzac po lasach i wachajac konwalie zona znalazla 50 zeta. co prawda nie do konca w temacie ale kasa znaleziona :D


wąchając konwalie... :D


tak. dziekuje za ogonki :D
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 05.06.2009 09:17

Nurkując mój mąż znalazł w wodzie 50 kun.
A z innej beczki - raz wymieniałam w banku w Chorwacji jeszcze wtedy MARKI i Pani się pomyliła wypłacając kwotę o jakieś 1/3 większą niż mi się należała.
Jak się zorientowałam w samochodzie to mi się żal zrobiło biedaczki - poszłam i oddałam. Niestety nie podziękowała.
miraculus
Croentuzjasta
Posty: 182
Dołączył(a): 24.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) miraculus » 05.06.2009 10:19

Rysio napisał(a):Wynurkowałem w 1997 roku zegarek Citizena (długo musiał być w wodzie bo już otarty od kamyków był ale chodził), 2 maski i 1 rurkę do nurkowania. Sam jedną rurkę posiałem a kasy nigdy nie znalazłem (nie licząc jakichś drobnych lipek "na szczęście" i 1 dinara YU - kawał prawdziwej historii). Ile kasy posiałem, tego nie wiedzą nawet najstarsi Indianie :)


Ja też w tamtym roku wynurkowałem rurkę do nurkowania Intexu. Z tym zegarkiem to niezła kryptoreklama. :lol: :lol: :lol:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 05.06.2009 10:43

Hetera napisał(a):Nurkując mój mąż znalazł w wodzie 50 kun.
A z innej beczki - raz wymieniałam w banku w Chorwacji jeszcze wtedy MARKI i Pani się pomyliła wypłacając kwotę o jakieś 1/3 większą niż mi się należała.
Jak się zorientowałam w samochodzie to mi się żal zrobiło biedaczki - poszłam i oddałam. Niestety nie podziękowała.


To cholera jedna.

P.S. może nie oddałaś tylko tak mówisz.
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 05.06.2009 11:03

Alo, ja wyłowiłem (w 2000) 5 kun z wody, ale zgubiłem kumpla wodny klapek = nie opłacało się :(

A taki pomysł mi przyszedł - jako, że w przyrodzie nic nie ginie, ergo - jeśli ktoś znalazł, to ktoś inny zgubił, to może zróbmy giełdę porównań i poparujmy forumowiczów na zasadzie "kto co komu wisi" :wink:

ja:
- komu oddać 5 kun (wyłowione przy campingu w Podacy)
- kto mi odda wodny klapek (zgubiony w powyższej czasoprzestrzeni) :wink:

pozdrov, K.
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 05.06.2009 11:08

Piszcie jeszcze z kim to coś znaleźliście lub zgubili, z mądrym czy z głupim?
Podobno to ważne :)
miraculus
Croentuzjasta
Posty: 182
Dołączył(a): 24.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) miraculus » 05.06.2009 11:09

Krystof napisał(a):Alo, ja wyłowiłem (w 2000) 5 kun z wody, ale zgubiłem kumpla wodny klapek = nie opłacało się :(

A taki pomysł mi przyszedł - jako, że w przyrodzie nic nie ginie, ergo - jeśli ktoś znalazł, to ktoś inny zgubił, to może zróbmy giełdę porównań i poparujmy forumowiczów na zasadzie "kto co komu wisi" :wink:

ja:
- komu oddać 5 kun (wyłowione przy campingu w Podacy)
- kto mi odda wodny klapek (zgubiony w powyższej czasoprzestrzeni) :wink:

pozdrov, K.


Dobry pomysł. Proponuje założyć Cromiackie Biuro Rzeczy Zagubionych i Zapomnianych w Chorwacji. Ja za pierwszym razem zapomniałem przewodu łączącego aparat z TV w Njivcach na Krk. A może przypadkiem ktoś był tam po mnie i znalazł. Mieszkałem na samej górze, dużo schodków a toaleta była po prawej. Jeśli takowy posiadacie dajcie znać. Dzięki :wink:
ANITA:)
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 798
Dołączył(a): 07.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANITA:) » 05.06.2009 11:15

ja się znaleziskami czy zgubami z CRO nie moge jeszcze pochwalić :( ale ciekawe co w tym roku zgubię a to jest pewniejsze niż to że coś znajdę :wink:

Natomiast 2 lata temu szarpnęłam się na drogie firmowe okulary, etui było do nich nie gorsze i niestety zostało w autokarze w Egipcie :twisted:
Za to z Londyńskiego metra mamy zdobycz w postaci parasolki :wink:
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 05.06.2009 11:19

Ja za pierwszym razem zapomniałem przewodu łączącego aparat z TV w Njivcach na Krk. A może przypadkiem ktoś był tam po mnie i znalazł. Mieszkałem na samej górze, dużo schodków a toaleta była po prawej. Jeśli takowy posiadacie dajcie znać. Dzięki


nie podałeś roku!

bo ja na przykład też mieszkałem na górze, toaleta była, też na Krk, tyle, że w Baszce, ale to i tak na razie nie ma znaczenie, bo nie wiem, kiedy tam byłeś :roll: Twój kabel mógł do mnie zawiać wiatr, na przykład ... tyle, że kabla nie znalazłem :( ale za to o mały włos nie obiłem gęby najemcy-kelnerowi, który nie zgodził się na nasz szybszy wyjazd (makabra w apartamentach) i nie chciał nam oddać paszportów i kasy itd itd
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 05.06.2009 11:27

w grecji wynurkowalem na peloponezie zloty lancuszek wraz ze zlotym sloncem (takie inskaska podroba), poczatkowo myslem ze to jakis mosiadz, ale zaniosla moja zona w polsce do naprawy ten lancuszek bo wygladal w miare i u zlotnika sie okazalo ze zloty, zaniosla tez to sloneczko (srednica ok 3 cm) i tez sie okazalo ze zlote :D. A juz mialem ciepnac tym do kosza, ale ze moja zona po ASP to mowi zostaw do czegos mi sie tam przyda.
gosku24
Croentuzjasta
Posty: 234
Dołączył(a): 07.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosku24 » 05.06.2009 11:39

ANITA:) napisał(a):Za to z Londyńskiego metra mamy zdobycz w postaci parasolki :wink:

Czy przypadkiem nie znalazłaś jej w stycniu 2008,bo ja właśnie zostawilam :D :lol:
ANITA:)
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 798
Dołączył(a): 07.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANITA:) » 05.06.2009 11:43

gosku24 napisał(a):
ANITA:) napisał(a):Za to z Londyńskiego metra mamy zdobycz w postaci parasolki :wink:

Czy przypadkiem nie znalazłaś jej w stycniu 2008,bo ja właśnie zostawilam :D :lol:


W 2008 ale w marcu, no chyba że przeleżała tam tak długo :wink: :lol:
miraculus
Croentuzjasta
Posty: 182
Dołączył(a): 24.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) miraculus » 05.06.2009 12:13

Krystof napisał(a):
Ja za pierwszym razem zapomniałem przewodu łączącego aparat z TV w Njivcach na Krk. A może przypadkiem ktoś był tam po mnie i znalazł. Mieszkałem na samej górze, dużo schodków a toaleta była po prawej. Jeśli takowy posiadacie dajcie znać. Dzięki


nie podałeś roku!

bo ja na przykład też mieszkałem na górze, toaleta była, też na Krk, tyle, że w Baszce, ale to i tak na razie nie ma znaczenie, bo nie wiem, kiedy tam byłeś :roll: Twój kabel mógł do mnie zawiać wiatr, na przykład ... tyle, że kabla nie znalazłem :( ale za to o mały włos nie obiłem gęby najemcy-kelnerowi, który nie zgodził się na nasz szybszy wyjazd (makabra w apartamentach) i nie chciał nam oddać paszportów i kasy itd itd


Sorry,
To był rok 2006. Pamietam jak dziś świeciło wtedy słońce. :lol:
atolek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 360
Dołączył(a): 12.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) atolek » 05.06.2009 12:14

25 lat temu
największy PEWEX w mieście
kolejka do kasy...podchodzi do mnie "konik" i chce rozmienić 50 CENTÓW w bonach towarowych...(ale czasy!!) rozmieniam mu i stoję dalej...płacę i ... orientuję się, że dał mi banknot 50 DOLAROWY zamiast 50 CENTOWY !!!!...

konika nie znalazłem... :cry:

huh ale potem się działo... :lol:
miraculus
Croentuzjasta
Posty: 182
Dołączył(a): 24.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) miraculus » 05.06.2009 12:18

atolek napisał(a):25 lat temu
największy PEWEX w mieście
kolejka do kasy...podchodzi do mnie "konik" i chce rozmienić 50 CENTÓW w bonach towarowych...(ale czasy!!) rozmieniam mu i stoję dalej...płacę i ... orientuję się, że dał mi banknot 50 DOLAROWY zamiast 50 CENTOWY !!!!...

konika nie znalazłem... :cry:

huh ale potem się działo... :lol:


Musiał być wczorajszy po "Stołowej"
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Ile kto znalazł? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone