Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Igrane, Podgora, Drasnice czy Tućepi?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
black_lord
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) black_lord » 23.06.2015 12:46

Igrane, Podgora, Drasnice czy Tućepi? :papa:

Gdzie będzie lepsze zejście do morza ? 8)
Lepsze to znaczy, że od razu nie ma spadu i można płytko wejść tak z 5-10 metrów.
Co byście opiniowali na wakacje dla dzieci 5 i 9 letnich?

Konzum i Studenac jest chyba w każdej z tych miejscowości?
banankochan
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 23.06.2015 15:27

black_lord napisał(a):Igrane, Podgora, Drasnice czy Tućepi? :papa:

Lepsze to znaczy, że od razu nie ma spadu i można płytko wejść tak z 5-10 metrów.

powinień być, ale duży Konzum i Lidl masz w makarskiej na wlocie od strony tucepi, a drugi konzum duży jest na wylocie z makarskiej w stronę splitu z tym że trzeba na końcu makarskiej skręcić w prawo i śmigać pod samą górę autem i tam go znajdziesz.
tomasz0309
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz0309 » 23.06.2015 18:46

Wybieracie się w ciemno czy macie nocleg załatwiony?:)
black_lord
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) black_lord » 23.06.2015 21:34

tomasz0309 napisał(a):Wybieracie się w ciemno czy macie nocleg załatwiony?:)

W ciemno.

Tylko gdzie jest fajniejsza plaża?
Ale pod kątem kąpieli i płycizny.
tomek200075
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek200075 » 23.06.2015 21:44

Fajna plaża jest w tucepi jedna z najdłuższych ja byłem na wysokości donij ratac tak 3 metry i głębia ale dzieci pod opieką rodziców dawały rade nie wiem jak w lewo czy w prawo plaża ma zejście
banankochan
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 23.06.2015 22:54

Ja bym osobiście polecał Baśkę Vodę, spędziliśmy ze znajomymi ubiegłoroczny urlop właśnie w tej miejscowości i było super,plaża według mnie jest jak najbardziej OK jeśli chodzi o dzieciaki ;)
Rafal G-ce
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafal G-ce » 23.06.2015 23:28

Black Lord żeby Ci "ułatwić" polecam Podgorę :) Mam dzieciaki w tym samym wieku, plaże sprawdziłem byliśmy zadowoleni.
sneer
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 23.06.2015 23:57

black_lord napisał(a):Igrane, Podgora, Drasnice czy Tućepi? :papa:

Takie plaże znajdziesz w każdej z tych miejscowości. W Drasnicach, idąc w stronę Podgory są świetne plaże dla dzieci. W Igrane plaża przy "centrum" również jest pod tym względem ok. Nie wiem na ile istotny jest dla Ciebie czynnik tłoku na plaży, ale Podgora i Tucepi są z pewnością znacznie bardziej "zaludnione" w sezonie niż Drasnice i Igrane. No i najlepsze fale, tylko w Drasnicach :)

W Igrane nie ma sklepu sieci Konzum, ale jest Studenac + jeszcze jeden mniejszy. W Drasniach - co ciekawe - Konzum jest. Podgora/Tucepi to już większe ośrodki, więc sklepów więcej. Największy Konzum jest natomiast - jak już ktoś pisał - przy wjeździe do Makarskiej.
alycja
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) alycja » 25.06.2015 14:28

Ja w tamtym roku byłam w Tucepi z 3 i 5 latkami i w tym roku też tam jedziemy. Płasko, piekna szeroka plaża.
Lycan71
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lycan71 » 25.06.2015 22:24

No właśnie...chyba dobrze trafiłem...byłem już chyba z 11 razy w Cro, lecz w Tucepi jeszcze mnie nie było...może ktoś mi pomoże zdecydować się na tą miejscowość....przy okazji jakiś dobry namiar...Pozdrawiam
shrek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 27.06.2015 15:16

Byliśmy ze znajomymi w Tucepi 2 lata temu 4 osoby dorosłe 4 dzieci (w wieku 8,6,4,2 lata)
Wyjazd w ciemno, kwatery załatwialiśmy przez agencję na miejscu, bo dosyć pózno zajechaliśmy na miejscu.
Jak się zajedzie z rana, to tubylcy sami wychodzą na ulice z karteczkami z wolnymi miejscami ( będzie trochę taniej) W Tucepi jest fajna 2 kilometrowa plaża z deptakiem, sklepikami i restauracyjkami.
Około godziny 16 na wodzie zaczynały się fajne fale (największa frajda)
Dzieci zachwycone i chcą znowu jechać do Chorwacji
Załączniki:
DSC04985.JPG
DSC05075.JPG
DSC05074.JPG

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019