Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar z 1,5 rocznym dzieckiem

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
RODZYN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 13.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) RODZYN » 30.07.2010 19:59

MDZIUMKA - dzięki za aktualne informacje o zwiedzaniu HUMAC.
O ile pamiętam, to zwiedzanie jaskini było możliwe tylko w środy. Jak jest w tym roku. Czy jest codziennie i w jakich godzinach, jaka jest cena za zwiedzanie - proszę o odpowiedź jeżeli pamiętasz takie szczegóły. Przyda się nam, ale także innym czytającym tę relację.

Pozdrav
Mdziumka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 22.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mdziumka » 30.07.2010 20:24

Zwiedzanie odbywa się zawsze w poniedziałki,środy i soboty. Przewodnik czeka na chętnych o godzinie 9-ej, przed konobą. Niestety ceny biletów nie pamiętam :oops: . Wydaje mi się, że były po 20 kn, ale to informacja mocno niepewna :cry:

Więcej informacji znajdziecie tu: http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=255 ... &start=120
RODZYN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 13.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) RODZYN » 31.07.2010 11:41

Cenne wiadomości.
Pojedziemy w któryś z wymienionych przez Ciebie dni.

Pozdrav
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 24.05.2011 11:43

Ja się tylko chciałam po cichutku zapytać -GDZIE CIĄG DALSZY???
Po cichutku tak :wink: :)
RODZYN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 13.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) RODZYN » 24.05.2011 12:58

Aguha napisał(a):Ja się tylko chciałam po cichutku zapytać -GDZIE CIĄG DALSZY???
Po cichutku tak :wink: :)


Witaj AGUHA.
Tak od kilku miesięcy czekałem czy ktoś zwróci uwagę, że relacja jest taka jakby niedokończona. Pisałem ją pod koniec lipca 2010 roku, potem wyjechaliśmy na następne wakacje na Hvar, które zaowocowały relacją pt. HVAR PO RAZ DRUGI, CRO PO RAZ DZIEWIĄTY. Relacja ta praktycznie jest uzupełnieniem i dużym rozszerzeniem relacji HVAR Z 1,5 ROCZNYM DZIECKIEM z tą zmianą tylko, że i Basi przybyło 5 lat i nam także. Jeśli jesteś zainteresowany dalszym poznawaniem Hvaru widzianego naszym subiektywnym okiem to serdecznie zapraszam. Jeżeli masz jakieś konkretne pytania związane z pobytem z dzieckiem na Hvarze w Jelsie i ogólnie w Chorwacji to pytaj w tym temacie lub relacji z 2010 roku.

Pozdrav
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Hvar z 1,5 rocznym dzieckiem - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone