Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar - czy to dobry pomysł ?

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jakub
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 09.03.2003
Hvar - czy to dobry pomysł ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jakub » 10.03.2003 00:16

W tym roku planuję wyjazd do Hvaru . Czy był ktoś może w apartamentach Arkada? jeśli tak to b.proszę o ocenę mojego wyboru.
Poza tym , czy są na wyspie jakieś plaże dla dzieci - no wiecie łagodne zejście , coś w rodzaju piasku i mało wodnych zwierzat.

Kuba
grazka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 436
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) grazka » 10.03.2003 20:15

Bylam w apartamentach Arkada w 200 roku apartament jest super duży rustrykalny taras 5 x 5 m na zamykaną na kuczyk furtkę fajnie wkomponowana zieleń. Do plaży hotelowej ok 250 m jest tam coś w rodzaju piasku i plaży przystosowanej dla dzieci..Poza tym basen i brodzik przy hotelu z wodą morską wstęp wolny acha na ternie bungalowów sklep samoobsługowy.
Miłego pbytu Grażyna :papa:
Jakub
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 09.03.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jakub » 10.03.2003 20:36

Cieszę się z opini taaakiej bywalczyni w Chorwacji ( i na forum ). Brakowało mi własnie takiej podpowiedzi.
Dotąd zastanawiałem się na oklicami Omisia - apartamenty Ruskamen , lecz teraz chyba jest już przesądzone że będzie to Hvar na przełomie czerwca i lipca.
Muszę jeszcze "pogrzebać " i zaplanować jakieś wypady .
:hut:
grazka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 436
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) grazka » 13.03.2003 18:43

Jakub bardzo dziekuję z zaufanie odnośnie moich opini, bardzo mi miło.Co do miejsc , które należy zobaczyć takich jak miasto Hwar gdzie jest piękny punkt widokowy na zamku do którego można dostać się schodami od strony centrum (ciężko było) można również podjechać pod sam zamek autem, Jelsy, Milna gdzie jest fajna plaża skalista z fajnymi miejscami do nurkowania atrakcją jest knajpa z akwarium kulinarnym wybierasz sobie konkretną rybę którą ci przyrządzają. Liczne plaże od strony południwej z widokiem na Korculę a północnej na Makrską Riwierę Przepiękne plaże są w Vyrbska przejeżdżasz centum przez mały mostek mijasz port jedziesz tak jak prowadzi droga wzdłuż prywatnych domów w dole masz plaże każda inna auto na górze a ty na dole. Ciekawostką , która musisz zaliczyć jest droga na do miejscowości Zawale od strony Jelsy którą łączy tunel kuty w skale jednokierunkowy , bez klimatyzacji , oświetlenia , ruchem kierują panowie używając łoki-toki wyjeżdżając z tunelu widoki przepiękne i zjazd serpetyną jak w lunaprku,miejscowość Zawala sielankowa wieś , ale tunel musisz zaliczyć!!!!! :lol: Musisz też przejechać całą wyspę na od Sucuraj do Hwaru główną drogą widoki jak marzenie!!!!!
Udanych wakacji Grażka 8)
Jakub
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 09.03.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jakub » 15.03.2003 00:53

Muszę przyznać , że bardzo zaciekawiłaś mnie tymi kuszącymi miejscami.
Zacząłem bardziej szczegółowo planować czas i okazuje się , że należy poświęcić co najmniej 2 tygodnie. Chciałbym oczywiście jeszcze wyskoczyć do Dubrownika i poszwędać się po Makarskiej.
Za chwilę będzie czas na przełożenie wszystkiego na "kasę" i może się okazać , że aż na tyle mnie nie stać.

Tobie także życzę udanego urlopu.
grazka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 436
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) grazka » 17.03.2003 17:29

Jakub w temacie wędkarstwo raz jeszcze wprwadziłam zdjęcia z apartamentu Arkada parę zdjęć Hwaru, oraz widoku z plaży w pobliżu Hotelu Arkada
www.spajder.a4.pl/fotos/
Grazka :la:
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 03.04.2003 09:28

Grażka
Czy masz może jakiś adres www tych apartamentów Arkada?
Pzw
Iwona 8)
grazka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 436
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) grazka » 03.04.2003 20:07

Jwona ja byłam z TUI niemieckiej biura są w Polsce między innymi sprzedaż imprez prowadzi Orbis bez prowizji zgodnie z ceną katalogową w tym roku bardzo podrożało
1 tydzień w termine 7.06 do 28.06 353 EURO
1 tydzień 28.06 do 5.07 446 EURO
5.07 do 19.07 569 EURO
19.07 do 23.08 611 EURO
tu masz stronę z tym bungalowem TUI
http://www.tuitam.pl/index.php?k=1&sc=1 ... tel_id=234
Grazka :roll:
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 04.04.2003 09:32

Dzięki serdeczne Grażka. Sama jestem teraz w matni, bo jak mi agencja zaśpiewała cenę za dwa tygodnie w apartamencie w Zavali, to miałam lekki opad szczęki... Tak więc szukam dalej. I niec nie mogę znaleźć :twisted:
Well, zobaczymy.
Pzw
iwona :roll:
Jan Kowalski
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 17.02.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jan Kowalski » 04.04.2003 13:22

[quote="Iwona_PB"]Dzięki serdeczne Grażka. Sama jestem teraz w matni, bo jak mi agencja zaśpiewała cenę za dwa tygodnie w apartamencie w Zavali, to miałam lekki opad szczęki... Tak więc szukam dalej. I niec nie mogę znaleźć :twisted:
Well, zobaczymy.
Pzw
iwona :roll:[/quote
Na Hvar proponuje jechac w ciemno szczegolnie w czerwcu nie ma zadnych problemow z załatwieniem sobie pobytu.na targu w centrum miasta rano stoja zawsze chorwaci ,ktorzy maja wolne apartamenty .
Jest tylko jeden problem dojazd do Hvaru jest bardzo krety i dosc niebezpieczny ,kto ma słabe nerwy niech lepiej plynie promem z Splitu.JaneqPozatym jest bardzo ładnie i przyjemnie i pełno zatoczek gdzie mozna sie nawet ukryc przed ludem i nie jest tam tak tłoczno.Oczywiscie w czerwcu
grazka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 436
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) grazka » 04.04.2003 19:43

Iwona napisz jaka cena jest dla ciebie do przyjecia i wjakim terminie i na ile osób może ja coś znajdę na necie
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Grazka :roll:
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 04.04.2003 20:09

Hej Grażka
Chcemy jechać od 1-15.09. Cena? Może powiem Ci tak: w Zavali zaśpiewali :D 728 EUR za apt czteroosobowy. :twisted:
W zeszłym roku wydaliśmy 1400 zł i tyle by mi sie marzyło.
Pozdrawiam
Iwona 8)
grazka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 436
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) grazka » 05.04.2003 11:03

http://free-st.hinet.hr/Sucuraj-Hvar/
Tu masz aparament na Hwarze ktory odpowiada kwocie jaką podałaś, ale w miejscowosci Sucuraj A2 + 2 25 Euro dzień w terminie o jakim piszesz.
Musałabyś przeglądnąć całą tę stronę poniważ ja sprwdziłam na chybił trafił czyli
http://www.adriatic-links.com/linkovi.p ... 0&do=21469
Może kiedyś pogadamy na czacie
Grazka :roll:
Ostatnio edytowano 06.04.2003 10:13 przez grazka, łącznie edytowano 1 raz
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 05.04.2003 23:37

dziękuję Grażka :)
Iwona
grazka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 436
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) grazka » 06.04.2003 10:17

http://free-st.hinet.hr/Sucuraj-Hvar/
Iwona pomyliłam się chodziło mi o adres jak powyżej
Grazka
Następna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone