Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Holiday Village Zaton

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nina81
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 06.04.2010
Holiday Village Zaton

Nieprzeczytany postnapisał(a) nina81 » 06.04.2010 19:24

Witam forumowiczów

W czerwcu wybieram się z mężem i dwójką dzieci na kemping Zaton. Będzie to nasz pierwszy pobyt w Chorwacji. Większość relacji i opinii jakie znalazłam dotyczyło pobytu w apartamencie lub na parceli z własnym namiotem. My korzystać będziemy z namiotu Selectcampu. Czy ktoś z cromaniaków korzystał może lub wie, gdzie na campie położone są te namioty? Czy można przy nich parkować auto? W którymś z postów wyczytałam, że pełno w namiotach różnych stworzeń-od skorków, pajaków, po skorpiony- czy rzeczywiście tak jest? Czy w tym rejonie potrzebne będą buty do wody? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Wszelkie inne rady i spostrzeżenia mile widziane :)
Marbad
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marbad » 06.04.2010 22:07

Z tego co pamiętam są tam dwa miejsca z namiotami do wynajęcia. Jedno z nich jest w pobliżu recepcji - na ich planie są to żółte działki myślę że są to numery mniej więcej 905--911.
Drugie skupisko takich namiotów kojarzy mi się mniej więcej na granicy stref niebieskiej i fioletowej - numery w okolicach 880.
Wydaje mi się że mam w pamięci samochody zaparkowane obok tych namiotów, ale zastrzegam, że mogę się mylić.

Ja mieszkałem w domku kempingowym ( mobile home) i jakiś strasznych stworzeń w nim nie widziałem, może z wyjątkiem mrówek. Mrówki nie były szczególnie groźne :lol:

Co do plaży ja obywałem się bez żadnych specjalnych butów. Plażą jest powiedzmy "piaszczysta", również na dnie jest piasek. Jedyny wyjątek to taki odcinek szerokości kilku metrów przy brzegu gdzie nie było piasku tylko żwirek a przejście po nim nie było przyjemne. To było jedyne miejsce gdzie buty mogą się przydać. Potem to już tylko piasek. Buty zresztą, możesz spokojnie kupić na miejscu.
monika2277
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 19.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) monika2277 » 07.04.2010 18:42

Podaje ci linka do tego pola namiotowego moze na mapce znajdziesz gdzie sa te namioty, bo ja niestety nie wypatrzyłam gdzie są.
http://www.zaton.hr/en/index
My bylismy na tym polu w 2008 r. Pole jest naprawde duże, bardzo fajnie wyposażone. Są 2 baseny jeden dla dorosłych 2 dla dzieci, plaża jest żwirkowa- troche piachu. Sanitariaty naprawde czyste, na parcelach woda i prąd. Bardzo fajne miejsca do grilowania.
My mieliśmy samochód zaparkowany przy samym namiocie jak większość osób na tym polu.
Jeśli chodzi o jakieś obce " zwierzątka" to niemielismy do czynienia z żadnymi pająkami i innymi, moze tylko te mrówki które idą do cukru i do jedzenia ale to nie jest taki starzny problem.
Jedyna wada tego pola to ze jest drogawo, ale naprawde jest to super pole. Ja tez w tym roku planuje pare dni pobyc na tym polu.
g0kazik
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 27.11.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) g0kazik » 07.04.2010 21:49

Byłem tam w 2009r z wlasnym namiotem. Widziłem namioty Selectcampu. Autko parkujesz przy namiocie.
Na mapce namioty Selectcampu są na polu o kolorze różowym.
Numery około 1300 w górę. Także prawie na samym końcu kempingu.
Do plaży jest kawłek drogi. Przydatna hulajnoga lub rower.
Jak coś to pytaj.
wojtek.
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 10.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek. » 22.05.2010 08:40

Stworki w namiotach nie... tylko czasami mrówka wpadnie... :-)
Koło namiotów to tak do nas przychodziły żółwiki na przekąske z sałaty...
Fakt do plaży daleko... alespacerek dobrze robi... Za to do Ninu na wieczorny spacerek rzut beretem... polecam
A buty do wody raczej zbędne tam jest piasek na plaży
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12723
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 22.05.2010 11:25

Poczytaj sobie ubiegłoroczną relację Ani W. Wraz z rodzinką stacjonowała właśnie na tym kempingu. Jest dużo (także fotki) bezpośrednio stamtąd, jest też o tym, co zwiedzali w okolicy.
nina81
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 06.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) nina81 » 25.05.2010 10:48

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Niestety nasz wyjazd stoi pod dużym znakiem zapytania. :(
wojtek. żółwiki??? a skąd one się tam wzięły?
Takie stwory to są mile widziane. Mrówki, jaszczurki też sobie moga łazić natomiast pająki odpadają :D
Przez 5 lat jak jeżdżę na kempingi różne stwory nam po namiocie chodziły, do pająków mieli szczęście sąsiedzi. Raz tylko w Toskanii wlazł nam do samochodu. Oczywiście pierwsza się ewakuowałam ( wyrodna matka, zostawiła dzieci i uciekła- ale na szczęście mąż zachował zimną krew :lol: ).
tytka12
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 11.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tytka12 » 17.02.2014 14:17

Witam. Mam pytanie czy na ten kemping można zakupić jednorazowy bilet wstępu tylko na same baseny??Bedziemy na kwaterach w tym rejonie i dla dzieci byłaby to mała atrakacja :)
Pozdrawiam.
DCK
Mistrz Ekstraklasy
Avatar użytkownika
Posty: 1244
Dołączył(a): 04.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) DCK » 19.02.2014 08:44

tytka12 napisał(a):Witam. Mam pytanie czy na ten kemping można zakupić jednorazowy bilet wstępu tylko na same baseny??Bedziemy na kwaterach w tym rejonie i dla dzieci byłaby to mała atrakacja :)
Pozdrawiam.



W 2011 nie było z tym żadnego problemu, nie wiem jak teraz - zawsze można do nich maila wysłać.
Fok3r
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 28.06.2009
Duży Zacieniony plac zabaw i lagodne zejscie do morza

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fok3r » 11.04.2015 23:24

Witam, proszę napiszcie gdzie w Cro znajdę taki camp ;-) i jak się nazywa.
Dzięki i pozdrawiam Konrad
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107647
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Duży Zacieniony plac zabaw i lagodne zejscie do morza

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.04.2015 23:54

Fok3r napisał(a):Witam, proszę napiszcie gdzie w Cro znajdę taki camp ;-) i jak się nazywa.
Dzięki i pozdrawiam Konrad

Witam.
Nazwę masz w temacie wątku :wink:
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010
Zaton Holiday Resort 2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 10.06.2017 11:26

W tym roku to mój wakacyjny cel. Właśnie w tym sezonie miał pojawić się nowy kompleks basenów. Niestety jak do tej pory nie ma w sieci ani zdjęć ani filmów, a to JUŻ CZERWIEC ;). Jakby ktoś z was odwiedził ten kemping w najbliższym czasie, to proszę o krótką foto/wideo relację.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.06.2017 23:29

Witam, drugi raz jadę na Chorwacki camping. Dwa lata temu razem z żoną byliśmy na wyspie Pag w Šimuni Camping Village i udało nam się znaleźć tam miejsce bez wcześniejszych rezerwacji. Czy w zatonie da radę bez rezerwacji, czy lepiej nie ryzykować, dodam że wyjeżdżamy za równy tydzien.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107647
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.06.2017 23:32

Witam.
Jak za tydzień, to bez rezerwacji.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.06.2017 00:03

dziękuje za szybką odpowiedź.
Następna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Holiday Village Zaton
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone