Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gratulacje Polakom

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002
Gratulacje Polakom

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 03.06.2006 21:30

Witam kochanih Polakow,
i serdecznie gratuluje wigrania meczu z moimy rodakamy (ktorzy tak blado grali ze az miszlale ze im kazda chwile wiblakna te czerwone pola na koszulkach). Choc mecz nie byl zbit ciekawi i widokowi jednak Polaci wikorzistaly szanse i wygrali. Ba...mialiszcie tez kilka ladnich kontraatakow. Mam nadzieje ze ta wygrana pobudzi emocje wszrod pilkazy i ze w prziszlich meczach dadzo wszistko z siebie grajanc za bialoczerwona flage, a z drugej stroni i dla kibicow ktori ich dzisz naprawde niezlie popieraly. Najbardziej bim wolal jednak ze by Polaci skroili Niemcow (jak kiedisz chorwaci) w swej grupie.
Dzisz mialiszcie duzo kibicow, gratuluje. Chorwaci bendo pod tym wzglendem mialy problem jak sie zow spotkamy w finale ze bendzecie mialy przewage w kibicach. Ale i kogo tam caly stadion bendzie bialo czerwoni bo to sa i nasze kolory.
Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107697
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.06.2006 21:39

Terminarz mistrzostw nam sprzyja :lol:
Możemy się spotkać dopiero w półfinale lub finale :lol: :lol:
Wszystko w nogach ( i głowach) waszych i naszych piłkarzy.
:papa:
aquavitae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 406
Dołączył(a): 21.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) aquavitae » 03.06.2006 21:43

Nie martw się to co nasza drużyna pokazała we wtorek z Kolumbią, a dzisiaj z wami to ziemia i niebo, a ja pamiętam wasze mecze ze szwecją i argentyną i jeden eliminacyjny oglądany w cro, to napewno będzie to wyglądało inaczej :)
Do finału będzie biało-czerwono i bez burd.
Przemek
p.s. a propos tego ostatniego dzisiaj w moim mieści ( jak donoszą media ) pobili się kibice jednej drużyny - to jest szczyt debilizmu...
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 03.06.2006 21:44

Dziękujemy za gratulacje :D
Dokopcie Brazylijczykom :!:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 03.06.2006 21:49

Leon - dzięki.Chorwaci zagrali niezły mecz,nasi też poprawili nam nastroje po meczu z Kolumbią.I tak samo jak Ty mam nadzieję,że "skroimy"Niemców,a Wam serdecznie życzę abyście dokopali Brazylii.
Pozdrav.
artur 29
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 22.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur 29 » 03.06.2006 22:10

Ja sobie myśle... następne mistrzostwa w Chrwacjii spdzę i Polacy znowu dostaną w d...., może trzeba przestać jeździc do Cro.[/code]
daisykf
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) daisykf » 03.06.2006 22:34

Nie wiem czy ja sie przesłyszłem ale nasz wspaniały "debilny " komentator kilka razy nazywał drużyne chorwacką, pod nazwą serbowie czy miał racje, bo gdyby to chorwaci szłyszeli......, ale takich mamy komentatorów.
Publicznie składam SAMOKRYTYKĘ bo stawiałem 2;1 dla Chorwacji.
Już posypałem głowę popiołem.
mitam
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 281
Dołączył(a): 26.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mitam » 03.06.2006 22:59

Leon mam pytanie
Gdzie można znaleźć wykaz meczy transmitowanych przez Chorwacka TV?
Chodzi mi głównie o mecze Polaków czy będą pokazywane, ale też Czechów
Dalmatinka
Cromaniak
Posty: 735
Dołączył(a): 19.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dalmatinka » 03.06.2006 23:47

Leonie :D

Bylam na meczu, wrocilam, jestem pod niesamowitym wrazeniem kontaktow polsko-chorackich :D
Po meczu machalismy szalikiem POLSKA z czapeczka Hajduka i muzyka MPT :D :D
Chorwaci zdebieli :D :D
Na zyczenie wlaczylam "Cavoglave" :D
A co do barw to rzeczywiscie czesto mialam problemy czy to nasi czy nasi :D :D :D
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 03.06.2006 23:48

..mitam....ja nie jestem kibicem ktory to sledzi poniewarz TV malo oglandam.....ze bendzie wazni mecz widze w sklepie
W ladowce z piwem jest cierzko trafic na zymne...poniewarz ruch jest duzy...czyli wieczorem mecz....
AguUsKa
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 29.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AguUsKa » 04.06.2006 14:08

To prawda ze Boruc pokazal "Fuck you" chorwackim kibicom?
Nie widzialam meczu bo bylam na innym.
PS.A moze macie chorawckie przyspiewaki cos w stylu "Do boju Polsko| Torzewskigo itp.itd.
dariusz73
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dariusz73 » 04.06.2006 14:45

wczoraj bylem na duzych zakupach pod Berlinem i mam cos dla fanow futbolu

mozna zrobic tapete lub po prostu wydrukowac

http://www.ciszewski.com/fifa.jpg
dariusz73
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 02.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dariusz73 » 04.06.2006 14:53

Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 04.06.2006 15:23

....jezeli pokazal ten gest to mu ja nie biore za zle przeciez to jest bramkaz, oni sie zucaja na ziemie (co nie jest normalni odruch dla czlowieka) i jezeli chodzi o bramkazy to na nich pacze "z primuzeniem oka".....
blacha
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 217
Dołączył(a): 24.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) blacha » 04.06.2006 16:38

heheehe,dobre...jakos nie patrzylem nigdy na bramkarzy z przymruzeniem oka...musze sprobowac... :D
Następna strona

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Gratulacje Polakom
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone