Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Glob Tourist

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lukce
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.07.2013
Glob Tourist

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lukce » 09.07.2013 07:54

Witam, jeśli był już taki wątek to z gory przepraszam. Interesuję mnie opinia na temat przejazdów autokarowych z firmy Glob Tourist. Przeglądając opinię na ich temat dochodzę do wniosku że może lepiej dać sobie spokój ale nie są one najnowsze. Czy Wy jako znawcy tematu macie jakieś doświadczenia z nimi? ewentualnie czy polecacie jakąś alternatywę dla tego połączenia? (wiem, że jest jeszcze Retman ale powrót ma godzinowo później od Glob Tourist a niestety zakładając lekkie opóźnienie nie mogę sobie na to pozwolić)
Z góry dziękuje za wszystkie pomocne opinie.
wujek4
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 30.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) wujek4 » 20.05.2014 13:17

I jak tam, skorzystałeś z oferty? Jakie opinie?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.05.2014 15:40

Raczej nie uzyskasz odpowiedzi od tzw. jednopostowca Lukce

Dołączył(a):
poniedziałek, 8 lipca 2013, 21:52
Ostatnia wizyta:
wtorek, 9 lipca 2013, 08:44
Lukce
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lukce » 20.06.2014 08:31

a właśnie, że uzyska. W zeszłym roku odpuściłem Glob Tourista I skorzystałem z oferty Roma Bus. Ogólnie jeśli ktoś nie czepia się pierdół to będzie zadowolony. Co prawda w pierwszą str nie było WC na pokładzie ale kierowca stawał na tyle często, że nie było potrzebne. W drugą str już pełen wypas ale I tak nikt nie korzystał z WC wobec częstych przystanków. Ogólnie ciekawa alternatywa jeśli ktoś nie ma lub nie jest pewnien bezawaryjności swojego samochodu na tak wymagającą trasę:)
alicjag
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) alicjag » 26.06.2014 09:33

W zeszłym roku byłam pierwszy raz autokarem w Chorwacji, z firmą Globtourist. Wrażenia całkiem pozytywne. Wyjazd z Katowic, dojazd do Trogiru. Wszystko bez opóźnień, przyjazd do Trogiru odbył się nawet przed planowanym czasem.
Postoje na całej trasie były co około 3 godziny, na większych stacjach benzynowych, bez zastrzeżeń.
Autokary w dobrej kondycji, przyjemna atmosfera, podczas jazdy, wieczorem puszczone zostały dwa filmy, więc nie dłużył się wieczór. Kierowcy mili, pilot także 'dogadany'. Polecam. :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.05.2015 05:47

alicjag napisał(a):W zeszłym roku byłam pierwszy raz autokarem w Chorwacji, z firmą Globtourist. Wrażenia całkiem pozytywne. Wyjazd z Katowic, dojazd do Trogiru. Wszystko bez opóźnień, przyjazd do Trogiru odbył się nawet przed planowanym czasem.
Postoje na całej trasie były co około 3 godziny, na większych stacjach benzynowych, bez zastrzeżeń.
Autokary w dobrej kondycji, przyjemna atmosfera, podczas jazdy, wieczorem puszczone zostały dwa filmy, więc nie dłużył się wieczór. Kierowcy mili, pilot także 'dogadany'. Polecam. :)


Ja również byłam z nimi w 2013, bardzo polecam, z tym, że ja jechałam na splicki kolodvor, a pilota nie było - za pilota robili kierowcy.
Edit: w tym roku też postanowiłam się z nimi wybrać - mam prawo jazdy zaledwie od trzech lat, więc na razie jazda autem do Chorwacji odpada. Pracownica biura nie potrafiła podać mi adresu stacji benzynowej, na której mam się stawić (jest ich więcej), a ja mam być jasnowidzem i się domyślić. Dlatego też wybieram Retmana.

Powrót do Alternatywne środki lokomocji

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone