Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie ten piasek ???

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
liwan
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) liwan » 25.02.2005 23:36

darek 1- 8O :? :( :oops: Chyba tobie ta słoma...
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 26.02.2005 00:07

liwan napisał(a):darek 1- 8O :? :( :oops: Chyba tobie ta słoma...

Jakoś ... dziwnie się z Tobą zgadzam, liwanie ... .
Swego czasu myślałam, że darek1 to ... igraszka naszego forumowego "wielonickowca" . Taki swoisty rodzaj kpiny z niektórych z nas ... . Hm ... .
Chyba to za chwilę usunę .
Nie lubię rzucać cienia na ludzi ... .
Sorry.
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 26.02.2005 11:53

a to ja napisał(a):
liwan napisał(a):darek 1- 8O :? :( :oops: Chyba tobie ta słoma...

Jakoś ... dziwnie się z Tobą zgadzam, liwanie ... .
Swego czasu myślałam, że darek1 to ... igraszka naszego forumowego "wielonickowca" . Taki swoisty rodzaj kpiny z niektórych z nas ... . Hm ... .
Chyba to za chwilę usunę .
Nie lubię rzucać cienia na ludzi ... .
Sorry.


Wiesz kpina kpiną bo wyśmiewa się z małostkowości i braku dystansu do niektórych spraw niektórych tutaj.
A co innego napisać komuś ,że może jechać na letnich oponach do Zubereca na narty .Przeczyta to jakiś niezorientowany i po nim.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 26.02.2005 15:00

Jesteście bardzo niezorientowani, popatrzcie co robi prot który występuje pod kilkoma pseudo. platon, livan itp. Ruszcie du--e na forum i porównajcie posty, dokonajcie analizy postów, a nie ferujcie od razu wyrokow wyroków. Jedną z ofiar Prota jest "A to Ja". Powiedziałem to celowo zgryzliwie żeby to do dotarło do nie zorientowanych. Jednoczesnie przepraszam wszystkich innych uczestników forum. Nie komentuję głupoty Prota , Platona i innych psedo pod którymi on się ukrywa. Poczytajcie co o nim sądzi mój kolega Krakuscity, to spojrzenie na mnie wam się zmieni. Bez komentarza dalszego
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 26.02.2005 16:26

darek1 napisał(a):Jesteście bardzo niezorientowani, popatrzcie co robi prot który występuje pod kilkoma pseudo. platon, livan itp. Ruszcie du--e na forum i porównajcie posty, dokonajcie analizy postów, a nie ferujcie od razu wyrokow wyroków. Jedną z ofiar Prota jest "A to Ja". Powiedziałem to celowo zgryzliwie żeby to do dotarło do nie zorientowanych. Jednoczesnie przepraszam wszystkich innych uczestników forum. Nie komentuję głupoty Prota , Platona i innych psedo pod którymi on się ukrywa. Poczytajcie co o nim sądzi mój kolega Krakuscity, to spojrzenie na mnie wam się zmieni. Bez komentarza dalszego

To, że mam własne zdanie - i nie boję się go wypowiadać - nie czyni mnie wcale niczyją ofiarą - darku1.
Jeśli sądzisz, że żyję w nieświadomości - to sądź tak dalej. Nie czuję takiej potrzeby, żeby tu się, "na piasku",Tobie tłumaczyć .
Brudy piorę we własnej pralce - nie publicznie - i tyle!
Bez zgryźliwości - a to ja

P.S: Jak masz coś do mnie - to na maila proszę... .
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
temet postu

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 26.02.2005 18:40

Czego ten "darek1" cierpi do naszego cezarka ooo niech przeczyta swoje posty ,dokłdnie,to moze zrozumie, ze lepiej nie wtracac sie w nie swoje sprawy,jestesmy dorosli i umiemy zadbac o siebie.A sam niech wazy kazde slowo ktore pisze. Petris
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 26.02.2005 21:41

Dziękuję Ci, petris 8)
Tobie nie muszę tłumaczyć , za co :)
Wiesz, jak jest ... :wink:
Pozdrawiam serdecznie
Anna S
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 63
Dołączył(a): 06.02.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anna S » 27.02.2005 01:35

Wybaczcie, że wtrącę się do tej dyskusji, ale mam dziwne wrażenie, że coraz częściej dajemy sie wciągac w niepotrzebne utarczki :cry: . Może powinnismy ignorować próby prowokacji bo powoli forum straci swoja główna ideę czyli rozmowę oraz wymianę opinii i doświadczeń o taka pięknym kraju. Nie wiem jak wy ale dla mnie zaglądanie na Cro to odnawiaie cudownych wspomnień z minionych wakcji i jednoczesnie skracanie czasu oczekiwania na następne.
mam nadzieję, że nikomu sie nie naraziłam Pozdarwiam :papa:
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 27.02.2005 11:01

Anna S napisał(a):Wybaczcie, że wtrącę się do tej dyskusji, ale mam dziwne wrażenie, że coraz częściej dajemy sie wciągac w niepotrzebne utarczki :cry: . Może powinnismy ignorować próby prowokacji bo powoli forum straci swoja główna ideę czyli rozmowę oraz wymianę opinii i doświadczeń o taka pięknym kraju. Nie wiem jak wy ale dla mnie zaglądanie na Cro to odnawiaie cudownych wspomnień z minionych wakcji i jednoczesnie skracanie czasu oczekiwania na następne.
mam nadzieję, że nikomu sie nie naraziłam Pozdarwiam :papa:


Zgadzam się z Tobą całkowicie :lol:


pzdr :papa: :papa:
Caster
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Caster » 02.03.2005 02:10

Piasek jest w całym Duce aż do początku Omisza oraz w miejscowości Nin koło Zadaru.
Poprzednia strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone