Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie najlepiej pojechać?

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
OnA
Gdzie najlepiej pojechać?

Nieprzeczytany postnapisał(a) OnA » 17.10.2003 18:09

W przyszłym roku pojadę na Chorwację podczas wakacji. Zastanawiam się, gdzie. Poszukuję miejsca dość spokojnego, ale nie odosobnionego. Zeby plaże były w porządku, a w wodzie w miarę bez rekinów itp. Jakie miejsce nadawało by się? :( Musicie mi pomóc, bo nie znam się zbyt dobrze na tym! :? . Czekam na pomoc :!: Pa pa! :)
VOID
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1106
Dołączył(a): 06.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) VOID » 18.10.2003 12:06

Ja polecam Podgorę właśnie wróciłem i bardzo mi się podobało. jednak jak chcesz jechać w czasie wakacji to musisz sobie określić jak chcesz spędzić urlop/wakacje:
-czy leżeć na plaży i balować wieczorami (wtedy lepsze miejscowości większe tak jak np Makarska)
-czy też wolisz odpocząć i coś niecoś pozwiedzać to wydaje mi się że lepsze były by mniejsze miasteczka/wioski
więcej info GG 1960698 lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
gladiatrix_24
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 04.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) gladiatrix_24 » 18.10.2003 13:36

polecam takze wyspe KRK - podczas tegorocznych wakacji mozna bylo sie tam zarowno pobawic jak i polezec na kamienistej plazy, a i jest do niej najbilzej, w przyszlym roku tez sie mam zamiar wybrac do Chorwacji ale wybiore oklice DUbrovnika - zawsze cos nowego 8O
Skubi
Croentuzjasta
Posty: 343
Dołączył(a): 15.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Skubi » 18.10.2003 17:10

Polecam wyjazd do Dalmacji, zwłaszcza na południe od Splitu. Tu już znajdziesz wiele ciekawych, atrakcyjnych miejscowości. Polecam też szczególnie wyspy: Korculę i Hvar, i to własnie w takiej kolejności do odwiedzenia. Stare miasto w Korculi jest piękne i wyjątkowe, ale Hvar (miasto i wyspa) ma generalnie więcej atrakcji. Jeszcze Dubrownik. Koniecznie!
Pzdr
mirek109
Cromaniak
Posty: 652
Dołączył(a): 27.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek109 » 19.10.2003 18:58

OnA napisał(a): Czekam na pomoc :!: Pa pa! :)


Mam dla ciebie propozycje.
Podaj swój adres e-mail. Sadzę że będa tacy którzy ci doradzą.
Masz czas na podjecie decyzji.

Pozdrowienia

Mirek
dg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 07.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) dg » 20.10.2003 11:40

poleceaam Rogożnicę, byłem w tym roku, w pobliżu kilka plaż do wyboru, co kto woli, blisko do Trogiru, Splitu, Sibeniku, NP Krka i Kornati. Polecam rewelka!!
M.Smith
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1029
Dołączył(a): 11.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.Smith » 20.10.2003 14:34

OnA napisał(a):.... Zeby plaże były w porządku....

zasadnicze pytanie co rozumiesz przez "plaże w pożądku" ???
juli
Croentuzjasta
Posty: 373
Dołączył(a): 04.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) juli » 23.10.2003 07:37

OnA napisał(a): Poszukuję miejsca dość spokojnego, ale nie odosobnionego. Zeby plaże były w porządku, a w wodzie w miarę bez rekinów itp.


Każde miejsce (no prawie :wink: ) będzie tak o 30 % atrakcyjniejesze jeśli pojedziesz tam poza sezonem np. w czerwcu jeśli możesz :D . Nawet tak atrakcyjne miejscowości jak Baśka na Krku czy Makarska są wtedy jeszce nie zapchane turystami, plaże są luźniejsze, a Chorwaci jeszcze nie zmęczeni turystami.No i ceny są jakby przyjaźniejsze :lol: .

juli
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 23.10.2003 10:42

Ja polecam południową część wyspy Hvar- przepiękne morze, cudne widoki- ale przed/po sezonie- inaczej TŁOK do kwadratu.
Pzw
iwona
Herman Kruger
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 18.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Herman Kruger » 23.10.2003 13:08

OnA napisał(a):W przyszłym roku pojadę na Chorwację podczas wakacji. Zastanawiam się, gdzie. Poszukuję miejsca dość spokojnego, ale nie odosobnionego. Zeby plaże były w porządku, a w wodzie w miarę bez rekinów itp. Jakie miejsce nadawało by się? :( Musicie mi pomóc, bo nie znam się zbyt dobrze na tym! :? . Czekam na pomoc :!: Pa pa! :)


Jeśli bedziesz miał wystarczająco dużo czasu, polecam tzw. tourne objazdowe.
Jak widzisz na forum każdy ma jakieś preferencje, i każda miejscowość ma swój niepowtarzalny klimat i urok. Spróbuj więc powybierać "perełki" i zaplanować swój pobyt w Chorwacji.
W tym roku przejechałem Chorwację od wyspy KRK po Dubrownik i cała moja rodzinka była bardzo zadowolona z tej fomy spędzenia urlopu. Oprócz słońca, plaży i morza warto też zwiedzić inne atrakcje.

Pozdrawiam :D
M.Smith
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1029
Dołączył(a): 11.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.Smith » 23.10.2003 13:17

Herman Kruger napisał(a):Jeśli bedziesz miał wystarczająco dużo czasu, polecam tzw. tourne objazdowe.
Jak widzisz na forum każdy ma jakieś preferencje, i każda miejscowość ma swój niepowtarzalny klimat i urok. Spróbuj więc powybierać "perełki" i zaplanować swój pobyt w Chorwacji.
W tym roku przejechałem Chorwację od wyspy KRK po Dubrownik i cała moja rodzinka była bardzo zadowolona z tej fomy spędzenia urlopu. Oprócz słońca, plaży i morza warto też zwiedzić inne atrakcje.

Pozdrawiam :D

Herman, całkowicie się z Tobą zgadzam, tyle że niestety taka forma wiąże się z wiekrzymi wydatkami zakwaterowania (oprócz pola namiotowego) bo mało kto zgodzi się na przyjęcie za 10 euro/ osobę na 1-2 noce, ale coś za coś jak się chce smażyć na plaży i rozkoszować kąpielą i nurkowaniem codzienne w innym miejscu i jeszcze dodatkowo zwiedzaniem i odkrywaniem "nowej Chorwacji" to być może wówczas nawet dodatkowe wydatki staną się niczym wobec powyższego.
A_dam
Gdzie pojechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) A_dam » 23.10.2003 23:02

Polecam Podgore. W tym roku byłem. Miasto nie za duże i nie za małe. Dobre aby wypocząć i dobre jako baza wypadowa na wycieczki. (park Biokovo, Makarska, Dubrovnik, pobliskie wyspy)
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie pojechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.10.2003 18:52

A_dam napisał(a):Polecam Podgore. W tym roku byłem. Miasto nie za duże i nie za małe. Dobre aby wypocząć i dobre jako baza wypadowa na wycieczki. (park Biokovo, Makarska, Dubrovnik, pobliskie wyspy)

Też tam w tym roku byłem i też polecam :lol:
Pzdr
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
gdzie pojechac

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 24.10.2003 21:51

popieram -Podgora- lecz w czerwcu mozna tam za 10 euro wynajac przyczepe 4-osobowa z pelnym wyposazeniem duza lodowka blisko do zwiedzania ciekawych miejsc,camp sutikla nad samym morzem.kontakt z rezydentem mowiacym po polsku jankiem drazinem.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub telefon 0038521220573 lub 0915747584.ciekawych wakacji petris :lol:
Użytkownik usunięty
Re: gdzie pojechac

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.10.2003 12:51

petris napisał(a):popieram -Podgora- lecz w czerwcu mozna tam za 10 euro wynajac przyczepe 4-osobowa z pelnym wyposazeniem duza lodowka blisko do zwiedzania ciekawych miejsc,camp sutikla nad samym morzem.kontakt z rezydentem mowiacym po polsku jankiem drazinem.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub telefon 0038521220573 lub 0915747584.ciekawych wakacji petris :lol:

Petris, powiedz czy nie przeszkadza na Sutikli hałas z baru - dyskoteki zlokalizowanej nad samym morzem :?: i jakie są ceny w pełnym sezonie tzn. 07-08?
Pzdr
Następna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone