Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dokąd na wakacje 2015

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Akita
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 04.01.2015
Re: Gdzie na wakacje 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Akita » 04.01.2015 23:28

Witam !
Jestem świeża na forum, mam za sobą 2 sezony ( 2 os.dorosłe i 2- je dzieci) w Cro , pierwszy na Pagu
( mogę podać namiar na kwaterę , niezła ale dość przeciętna w Metajnie ). W zeszłym roku
Rtina Benići ,blisko - Ražanac ( Zadar i okolica ) - 3-4 minuty od plaży żwirkowo -betonowej super miejsce dla rodzin z dziećmi , cisza i spokój .Chętnie pojechałabym jeszcze raz w to samo miejsce ale kuszą mnie tereny bardziej na południe .Apartament b. fajny ze wszystkimi udogodnieniami, duży taras z widokiem na morze , klima duża lodówka z zamrażarką .Dogadałam się z właścicielami przez stronę na facebooku , b.sympatyczni młodzi ludzie .( chętnie podam namiar, nie wiem jak się poruszać na forum czy można podawać adres ,czy to już będzie uznane za reklamę )Bardzo proszę o jakieś linki do fajnych apartamentów 2+2 blisko plaży do 60 euro , gdzieś poniżej Zadaru albo na jakiejś wyspie .Pozdrawiam
grzesio73
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 25.02.2013
Re: Gdzie na wakacje 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesio73 » 05.01.2015 09:32

Witam
Poszukuję jak poprzednicy noclegów w terminie 01.08-15.08.2015 dla 2 rodzin - 2 dorosłych i 2 dzieci oraz 2 dorosłych i 3 dzieci
Z góry dzięki za wszystkie informacje
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam wszystkich
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012
Re: Gdzie na wakacje 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 05.01.2015 10:12

amatus1 napisał(a):Widze ze duzo osob wymienia sie namiarami i z checią skorzystamy-szukamy czegoś dla 2+1 dziecko 7 lat wterminie przełom czerwca/lipca w Dalamcji między Zadarem a Splitem w miarę spokojnej mieścinie do 50-60Euro:)


Cześć,
podaj majla,prześlę Ci fotki i namiary na fajny aptm. u moich chorwackich przyjaciół, z którymi co roku się spotykam Pozdrowienia :-)
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014
Re: Gdzie na wakacje 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 05.01.2015 11:15

Cześć,
podaj majla,prześlę Ci fotki i namiary na fajny aptm. u moich chorwackich przyjaciół, z którymi co roku się spotykam Pozdrowienia :-)[/quote]


adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dzieki
renik33
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 86
Dołączył(a): 16.07.2012
Re: Gdzie na wakacje 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) renik33 » 05.01.2015 11:37

amatus1 napisał(a):Widze ze duzo osob wymienia sie namiarami i z checią skorzystamy-szukamy czegoś dla 2+1 dziecko 7 lat wterminie przełom czerwca/lipca w Dalamcji między Zadarem a Splitem w miarę spokojnej mieścinie do 50-60Euro:)


Wysłałam Ci maila z ofertą apartamentów w Pirovać :)
:papa:
rafal291
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 05.01.2015
Re: Gdzie na wakacje 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafal291 » 05.01.2015 13:26

Witam ! Przymierzam się do wyjazdu na wakacje do Chorwacji w lipcu - chciałbym gdzieś na Riwierę Makarską : 2 rodziny - 4 osoby dorosłe + 3 dzieci : chłopiec 6 lat i moje dziewczyny 9 lat i 4 lata. Szukamy jakiejś przyzwoitej miejscówki w dobrej cenie i żeby nie było tłoczno, żeby można było w ciszy i spokoju położyć się spać. Do plaży żeby nie było daleko no i żeby dzieciaki nóg nie połamały na kamieniach. Moja pierwsza przygoda z Chorwacją to był Zadar w 2002 - tylko z żoną, na kompletna pałę ale jednak jak się jedzie z dziećmi to chciałbym coś mieć dogranego żeby sie nie frustrować bo wakacje nie od tego... Jakby ktos mógł mi cos polecić, podpowiedzieć to byłbym wdzięczny. Moje namiary : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
krzygier1
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 23.01.2013
Re: Gdzie na wakacje 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzygier1 » 05.01.2015 19:41

Witam, szukam miejsca apartamentu z dwoma pokojami, dwoje dorosłych dwoje dzieci, najchętniej w bardzo małej miejscowości, może nie być sklepów i restauracji, blisko plaży, zejście możne być strome byle by mało schodów, plaża najchętniej jakby była osłonięta górami skałkami - heh malutka bez tłumów, w zeszłym roku byliśmy w małej miejscowości koło OMIŚ możne ktoś ma namiary cena koło 60E
omoz
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 28.07.2011
Re: Gdzie na wakacje 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) omoz » 05.01.2015 19:51

Dla rodziny z dziećmi polecam Podace. Miejscowość mała, spokojna, cicha, a zarazem świetna baza wypadowa na wycieczki do Mostaru, Blagaj, Medjugorie, Splitu, Trogiru i Dubrownika.
omoz
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 28.07.2011
Re: Gdzie na wakacje 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) omoz » 05.01.2015 19:54

A tak powiem Chorawcja jest piękna, plaże, morze ale do czasu jak nie zobaczycie Grecji, a szcególnie Lefkady. Już nie bardzo chce się wracać do tych plaż, morza, kamieni itd.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Gdzie na wakacje 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 05.01.2015 20:11

omoz napisał(a):Dla rodziny z dziećmi polecam Podace. Miejscowość mała, spokojna, cicha, a zarazem świetna baza wypadowa na wycieczki do Mostaru, Blagaj, Medjugorie, Splitu, Trogiru i Dubrownika.

Ale w sezonie są tłumy na plaży.
krzygier1
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 23.01.2013
Re: Gdzie na wakacje 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzygier1 » 05.01.2015 20:19

"cromaniak66" nie mogę pisać priv, wiec podam adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
omoz
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 28.07.2011
Re: Gdzie na wakacje 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) omoz » 05.01.2015 20:38

Mikromir, a gdzie w Chorwacji w sezonie nie ma ludzi?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Gdzie na wakacje 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 05.01.2015 20:45

omoz napisał(a):Mikromir, a gdzie w Chorwacji w sezonie nie ma ludzi?

Nie mówię o paru ludziach, tylko o tłumach na plaży. Jest zadziwiająco wiele takich miejsc w Chorwacji, gdzie ludzie nie leżą stłoczeni na plaży jak śledzie, tylko rozkładają się z manelami np. co paręnaście metrów albo i rzadziej. Na nieszczęście akurat po tygodniowym pobycie w jednym z takich miejsc (na Pagu) dotarłam do Podacy. Różnica była bolesna, niestety. :(
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006
Re: Gdzie na wakacje 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 05.01.2015 23:29

Witam, poszukujemy apartamentów na Istrii w okresie lipiec-sierpień 2015 (Rabac lub Moscenicka Draga) dla 2 rodzin (2 x A2+1 lub 1 x A4+2). Zależy nam nam na odległości do morza max 200m (co w przypadku Rabaca i tak jest nie małym wyzwaniem :D), klima obowiązkowa + wifi. W zamian mam namiar na fajny i niedrogi apartament dla 5-7 osób w Podgorze (5 min do plaży, z dala od centrum miejscowości w kierunku Caklje) i w Makarskiej (bardzo spokojne miejsce ale dość wysoko - auto niezbędne, za to widoki.... 8O ).
Mój priv: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
MWS
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.01.2015
Re: Gdzie na wakacje 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWS » 06.01.2015 12:16

witam,
proszę o sprawdzone namiary na apartament dla 4-os.( 3 dorosłe + 1 dziecko) okolice Primoszten.
poszukujemy apartamentu blisko morza. Bardzo dziękuję za pomoc
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Dokąd na wakacje 2015 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone