Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie Lepiej Pojechac???

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mario1978
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 26.06.2003
Gdzie Lepiej Pojechac???

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mario1978 » 27.06.2003 18:58

Prosze o rade. Czy lepiej pojechać od miejscowości Senj w strone ZADARU czy może na północ w strone Rijeki. Gdzie jest ładniej, gdzie jest taniej i gdzie jest mniej turystów.Jade w ciemno i boje sie ze nie znajde miejsc na kempingach. Wyjeżdzam około 5 lipca wiec prosze o szybkie informacje!!!Dzięki.POZDRAWIAM WSZYSTKICH.
marconi
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 14.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) marconi » 27.06.2003 19:09

Moje zdanie jest takie.
Im dalej na południe tym taniej i ładniej. :lol:
Wadzik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wadzik » 27.06.2003 22:52

Jak większości na cro.pl
anka
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 03.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka » 27.06.2003 22:57

marconi napisał(a):Moje zdanie jest takie.
Im dalej na południe tym taniej i ładniej. :lol:


ŚWIĘTE SŁOWA... :wink: Anka
rysiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 394
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) rysiek » 28.06.2003 09:34

Jak tak dalej pójdzie to strona będzie się nazywać nie cro.pl ale dalmacja .pl
Wadzik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wadzik » 28.06.2003 15:37

ooo to mi sie podoba ............... 8)
liwan
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) liwan » 29.06.2003 01:16

Pierwszy raz byłem w Chorwacji (autokarem) przez tydzień w Rabacu na Istrii w hotelu i było bardzo dobrze choć brakowało samochodu lub determinacji albo i czasu aby autobusami zwiedzić choćby część Istrii , ale kiedyś też tam wrócę.Prawdę mówiąc atrakcji nie brakowało, choć ludzi dużo.Byłem też na Cresie -są bardzo urokliwe miejsca. Gdy dwa lata później (już samochodem), zaczynając od Senj (4 dni) pokręciliśmy się po Rabie, Pagu,Krku- razem 2 tyg. to moja żona już była zaprzedana Chorwacji.Tamte rejony są też bardzo piękne i sporo bliższe.Byłem w następnych latach bardziej na południe, także w Dubrowniku, kapitalnie ale rodzina się buntowała że tylko jeździmy a nie plażujemy.Chorwację trzeba dawkować ostrożnie!Starczy na parę lat.W Polsce jest wiele pięknych miejsc, także morze, ale tam woda rzadko ma mniej niż 24stopnie.
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 30.06.2003 07:55

Zgadza się jak jest wybór to tylko Dalmacja. Ja byłem w tym roku na Istrii bo musiałem szybko dojechać. Ale więcej plusów Istria nie ma (w stosunku do Dalmacji) a jak zbudują autostradę do Splitu to i ten zniknie
inga!!!
Croentuzjasta
Posty: 194
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) inga!!! » 30.06.2003 15:29

Istria ma to do siebie ze w sierpniu na dużych campach nie ma wolnych miejsc spotkało nas to na zielonej Lagunie w poreć dopiero po ochłonięciu ze zdenerwowania i usilnych poszukiwaniach błagając recepcjonistke o nocleg znaleźliśmy dobry camp biela uvala. Zmiast plaży ujżeliśmy kawałek betonu i piękne morze nie przeszkadzało nam to bo nie patrzyliśmy pod nogi , znamy polski bałtyk . Miłosć wybuchła po ujrzeniu Dalmacji te wspaniałe zatoczki i poszarpany kamienisty brzeg szmaragdowa woda .... nie trzebabyło rezerwowac miejsca wcześniej .... a najważniejsze ze na południe od splitu słoneczna pogoda na BANK !!! (nie biore pod uwage burz ) Jeśli miałabym wybierać szybki dojazd i istrie a meczaca dłuższa droge i dalmacje to zdecydowanie wolę sie pomeczyc !!!!
DarekJ
Odkrywca
Posty: 110
Dołączył(a): 24.06.2003
Dalmacja to jest to!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarekJ » 01.07.2003 09:42

inga!!! napisał(a):... Miłosć wybuchła po ujrzeniu Dalmacji te wspaniałe zatoczki i poszarpany kamienisty brzeg szmaragdowa woda .... nie trzebabyło rezerwowac miejsca wcześniej .... a najważniejsze ze na południe od splitu słoneczna pogoda na BANK !!! (nie biore pod uwage burz ) Jeśli miałabym wybierać szybki dojazd i istrie a meczaca dłuższa droge i dalmacje to zdecydowanie wolę sie pomeczyc !!!!

Zgaaaaaaaaaaadzam sie w całej rozciągłości!
Widzę Inga, że czujemy ten sam klimat. Ja Istrię odpuściłem od razu z założenia podejrzewająć że pobyt tam będzie przypominał mi kempingi-kołchozy z północnych Włoch.
I najlepiej się czuję pod Dubrownikiem... :lol:
patrykoo7
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 10.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) patrykoo7 » 01.07.2003 14:23

południe
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 02.07.2003 08:03

To właśnie mam na myśli. Opłaca się jechać nawet dzień dłużej byle dotrzeć do Dalmacji. Aż mi prawie wstyd , że się złamałem ale jechałem z małymi dziećmi i nie chciałem ich wykończyć drogą.
jack

Nieprzeczytany postnapisał(a) jack » 02.07.2003 08:49

Byłem na południu i na północy Chorwacji w tym roku wracam na południe.
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
kempingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 02.07.2003 08:49

Istria przecudowna roslinnosc i plaze wspaniale.Mozna zwiedzac i plazowac .Za Pula camp. Indie w miejscowosci Baniole 11 km od Puli.Dalmacja tez mila cam w Makarskiej w Podgorze mase zatoczek i tez iest co zwiedzac i wspaniale plazowanie. ja w czerwcu mialam 45 stopni i juz duzo wczasowiczow, Przed Dubrownikiem przepiekny camp. Rudine w Oraśacu . Primosten-piekny.camp Adriatyk.Wejdz do archiwum temat camp. był wiele razy omawiany. :lol: Moze ci pomóc moj znajomy w Chorwacjijdrazin@ inet.hr mowi po polsku.

Powrót do Kempingi



cron
Gdzie Lepiej Pojechac???
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone