Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

fotostory z pobytu w Mimicach 2008 i niezwykła pamiątka:)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 08.03.2010 13:49

JacYamaha napisał(a):
Viniu napisał(a): Na niebiesko ubrany, to musi byc chłop :D


To może być dla zmylenia przeciwnika - (zakupy zrobione wcześniej)



lub spadek po starszym braciszku ;)
trinity
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 421
Dołączył(a): 07.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) trinity » 08.03.2010 14:27

twister
gratuluję :D wspaniała "pamiątka" na całe życie:D :o
a co do płci, to ma długie i piękne włosy jak dziewczynka, ale to może zmyłka???
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 08.03.2010 14:30

A jednak miałam nosa co do niespodzianki, super :P
No dobra.. to niech będzie dziewczynka :?: :D
aga_manka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 15.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_manka » 08.03.2010 14:46

Obrazek

prawie jak dziewczynka , prawie :lol: robi wielką różnicę :) bardzo chcieliśmy siostrzyczkę dla naszych synów ale stało się jak się stało i jest Adaś, i jest naszą maskotą :)
Obrazek

w tym roku jak wszystko dobrze pójdzie jedziemy do Orebica , mały poraz pierwszy zobaczy Chorwację :wink:
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 08.03.2010 14:51

aga_manka napisał(a): bardzo chcieliśmy siostrzyczkę dla naszych synów ale stało się jak się stało i jest Adaś, i jest naszą maskotą :)


Gdy mojemu koledze urodziła się 4 córka, ten powiedział, że będzie próbował do skutku... Jako piąty urodził mu się syn :)

Tak więc nie ustawajcie w próbach ;)
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 08.03.2010 15:18

Głównym hitem podczas :D naszych pobytów w tej konobie :) było Samo more :) ... ;) cudowne ;) <3




Pozdrawiam cię Aga:D
Skrzypu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 170
Dołączył(a): 11.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Skrzypu » 08.03.2010 15:47

Muszkieterów było trzech, więc chłopak :wink: Gratulacje :D .
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 08.03.2010 15:52

A d'Artagnan?
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 08.03.2010 16:47

[quote="aga_manka] jest Adaś, i jest naszą maskotą :)[/quote]

Mój nochal mnie nie mylił ;)

[quote="aga_manka] w tym roku jak wszystko dobrze pójdzie jedziemy do Orebica[/quote]

Czyli co... w przyszłym roku kolejna relacja z kolejną niespodzianką ?? ;) Chorwacja przecież Wam służy a szczęścia nigdy dość :D
aga_manka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 15.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_manka » 08.03.2010 16:49

Arek napisał(a):
aga_manka napisał(a): bardzo chcieliśmy siostrzyczkę dla naszych synów ale stało się jak się stało i jest Adaś, i jest naszą maskotą :)


Gdy mojemu koledze urodziła się 4 córka, ten powiedział, że będzie próbował do skutku... Jako piąty urodził mu się syn :)

Tak więc nie ustawajcie w próbach ;)


nie no co Ty 8O 8O 8O Starczy tego dobrego ! Tym bardziej że czuję że 4 byłby też chłopczyk, teraz czekam na synowe i wnuczki:)
aga_manka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 15.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_manka » 08.03.2010 16:53

Viniu napisał(a):
Czyli co... w przyszłym roku kolejna relacja z kolejną niespodzianką ?? ;) Chorwacja przecież Wam służy a szczęścia nigdy dość :D

Viniu przekazuję Tobie pałeczkę, choć w pracy mi mówią : "może Ty na tą Chorwację już nie jedź " :oops:
aga_manka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 15.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_manka » 08.03.2010 16:55

Adam.B napisał(a):Głównym hitem podczas :D naszych pobytów w tej konobie :) było Samo more :) ... ;) cudowne ;) <3




Pozdrawiam cię Aga:D

O dzięki Adasiu , wspomnienia znowu odżyły:)
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 09.03.2010 09:23

Mój szwagier próbował ZNALEŹĆ syna, ale skończył na 5 córkach - jakoś chłop nie miał szczęścia. Jak to mój mąż mówi - kto ma formę na pustaka to cegły nie zrobi. Chociaż jemu się udało - 2 chłopaków i dziewczynka jako trzecia.
Gratulacje i pozdrowienia.
Łukasz.D
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 300
Dołączył(a): 30.08.2005
:)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz.D » 09.03.2010 10:52

to była taka mała zagadka "kryminalna" z Twojej strony :)
W relacji wspominałaś o najstarszym synu, średnim.....a najmniejszego gdzieś mi brakowało :)
aga_manka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 15.01.2008
Re: :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_manka » 09.03.2010 11:30

Łukasz Darowski napisał(a):to była taka mała zagadka "kryminalna" z Twojej strony :)
W relacji wspominałaś o najstarszym synu, średnim.....a najmniejszego gdzieś mi brakowało :)


wiem ,wiem dopiero po fakcie się zorientowałam że odpowiedź już była w moim pierwszym poście (mój średni synuś :roll: , taka ze mnie bystrzacha :lol: :oops: :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
fotostory z pobytu w Mimicach 2008 i niezwykła pamiątka:) - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone