Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Fotografia

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zbigniew Małecki
Croentuzjasta
Posty: 177
Dołączył(a): 10.07.2002
Fotografia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew Małecki » 12.10.2002 12:59

Drodzy Forumowicze zamiłowani w fotografowaniu! Dotyczy, szególnie rejonu wokół KATOWIC, ale jak ktoś będzie miał ochotę i czas to cała POLSKA też :!: :!: :!: :?: :arrow:
Jeżeli jesteście Państwo amatorami ,profesjonalistami lub chcielibyście pochwalić się swoją fotografia ( oczywiście nie w formacie 10x15 cm tylko nieco większym) wykonaną na wakacjach w Chorwacji to możecie tego DOKONAĆ. GALERIA BEZDOMNA z Warszawy będzie się poraz trzeci w tym roku wystawiać. Tym razem w KATOWICACH - JANOWIE ul. Oswobodzenia w Galerii "Szyb Wilsona" Kopalni Wieczorek. www.szybwilson.prv.pl Rozpoczęcie wystawy 26 października od godz 11.00 (rozwieszanie prac) a 0 18.00 oficjalne otwarcie - wernisaż. Wystawa trwać będzie do 9 listopada br. Wszelkich informacji może udzielić główny organizator imprezy Pan Jakub Winiarski pod adresem: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Po wystawie czeka Was nagroda w postaci satysfakcji, może uznania nie tylko znajomych, kto wie, bywały takie przypadki. Pozdrawiam.
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 12.10.2002 22:10

dla mnie jest polska daleka jak na razie i tam sie nie moge wibrac ale moge przeslac zdiencie obiektu moich badan. Czyli co lowie jak sluzbowo jestem na rybach)))))
Zbigniew Małecki
Croentuzjasta
Posty: 177
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew Małecki » 12.10.2002 22:56

Hej Leonie! Twój pomysl by się pokazać jest bardzo fajny ale czy jesteś do tego przygotowany. To jest tak: prace powinny być formatu np.24x36 cm lub większe, dobrze gdyby były na twardym kartonie a jeszcze lepiej w antyramach. Czasu jest bardzo mało i ja też zostałem zaskoczony gdyż Koledzy organizatorzy mówili o listopadzie (polskim) w Krakowie w Nowej Hucie. Jak widać tam im nie wyszło ale udało się w Katowicach. Trzeba czasami przemóc się w sobie i zrobić to o czym się dawno marzyło. Na pewno Twoje prace są bardzo ciekawe i godne pokazania. Masz napewno mój adres e-mailowy i możemy być w kontakcie. Dlaczego, wystawa ta to samoobsługa, tak dosłownie. Galeria Bezdomna to wystawa fotografów różnej kategorii, bez adresu, bez kierowników i obsługi. Sami wystawiający - rozwieszamy ,pilnujemy i sprzątamy. Jest taka grupa zapaleńców - organizatorów jak min.: Jakub Winiarski, Tomek Sikora, którzy starają się jak do tej pory z wielkim efektem. Ta wystawa jest trzecią w tym roku. Uczestniczyłem w pierwszej w Warszawie, a dowiedziałem się przez przypadek, były tłumy, wywiady z prasy i TV. Dlatego jeżeli byś się zdecydował to musisz mieć w Polsce kogoś kto tego by dokonał. Pozdrawiam Zbyszek.
mac1
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 29.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) mac1 » 14.10.2002 08:03

Witam Pana Zbigniewa. :D
Chyba się skuszę, może znajdę trochę czasu. To na moim terenie. Mieszkam kilka km od szybu. Codziennie przejeżdżam tam z pracy, a nie wiedziałem że jest tam galeria. Pzdr.
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 16.10.2002 09:52

Zbiszek powiem wprost nie jestem przigotowani do tego..))))
JB
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 29.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) JB » 19.10.2002 09:45

Zbyszek !
Powiedz cos bliżej: Czy tematyka prac jest dowolna ? Format też (pow. 10 x 15) ? Fotografuję amatorsko, nie bawiłam się nigdy w wystawy, ale zaciekawiłeś mnie tym tematem. Do Katowic co prawda mam kawałek, ale nie tak daleko jak osoby spoza Śląska.
Co rozumiesz przez "pilnowanie prac" ?
POzdrawiam !
Zbigniew Małecki
Croentuzjasta
Posty: 177
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew Małecki » 20.10.2002 18:29

Cześć JB! Widzę że, Twoje zainteresowanie wystawą jest znaczne. Wystawianie prac, czy też ich wywieszanie odbywa się na zasadzie "kto pierwszy ten lepsze miejsce zawłaszcza" na czas wystawy. Gdy zabraknie ścian można na podłodze albo na zwisach z sufitu. Dowolność eksponowania jest dyktowana pomysłowością autora. Np. gdy zdecydyję się na wystawę, zdjęcia powieszę na stelażu o łącznej powierzchni ok.9m kw. A teraz jak rozumieć pilnowanie. Jest to oczywiście największy problem dla przyjezdnych. Wygląda to tak, na sali - wystawie są pełnione dyżury porządkowe przez wystawiających - autorów w czasie oczywiście najdogodniejszym. Zapisujesz się na dyżur i siedzisz na wystawie 5-6 godzin doglądając. Najgorzej jest przy zamknięciu, nikt nie bierze za nic odpowiedzialności i jak sam nie zdejmiesz swoich a masz ciekawe prace, no to....Myślę że, dwa poprzednie i ten post wyjaśniają wszystkie wątpliwości. Jak się zdecydyję to do przyszłej soboty. Pozdrawiam.

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone