Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

fotografia ruchu

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 08.11.2007 22:51

asikx napisał(a):Bardzo ciekawe zdjęcie ruchu, nie mojego autorstwa:
...Wg mnie fake - z tym, że efektowny ;)
...

Faktycznie, niechlujny. Wogóle nie rozmazana "prędkością" ściana budynku na wysokości kabiny. Wiele braków między drabiną i samochodem...

Pozdrav :papa:

P.S. Twoje dużo lepsze ;)
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 08.11.2007 23:01

Leszek Skupin napisał(a):
asikx napisał(a):Bardzo ciekawe zdjęcie ruchu, nie mojego autorstwa:
...Wg mnie fake - z tym, że efektowny ;)
...

Faktycznie, niechlujny. Wogóle nie rozmazana "prędkością" ściana budynku na wysokości kabiny. Wiele braków między drabiną i samochodem...

Pozdrav :papa:

P.S. Twoje dużo lepsze ;)

dwie wyrocznie fotograficzne volumen i zielony wydały wyrok -fake :D
przecież oni się wogóle na zdjęciach nie znają,widać to było przy konkursie cro.pl 2007 :D
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 08.11.2007 23:06

AndrzejJ napisał(a):dwie wyrocznie fotograficzne volumen i zielony wydały wyrok -fake :D
przecież oni się wogóle na zdjęciach nie znają,widać to było przy konkursie cro.pl 2007 :D

Piszesz tylko po to żeby dopierdolić....
Brak konsekwencji w twoim poście, gdzie :?: domyśl się.
Over & out

P.S. Odpisałem po raz ostatni. Zastanów się co chcesz napisać a potem pisz

P.S. 2 W swojej zajadłości, pogardzie i nienawiści nawet nie zauważyłeś że to Rafał napisał po raz pierwszy - "fake"
Ostatnio edytowano 08.11.2007 23:09 przez Leszek Skupin, łącznie edytowano 1 raz
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 08.11.2007 23:09

Leszek Skupin napisał(a):
AndrzejJ napisał(a):dwie wyrocznie fotograficzne volumen i zielony wydały wyrok -fake :D
przecież oni się wogóle na zdjęciach nie znają,widać to było przy konkursie cro.pl 2007 :D

Piszesz tylko po to żeby dopierdolić....
Brak konsekwencji w twoim poście, gdzie :?: domyśl się.
Over & out

P.S. Odpisałem po raz ostatni. Zastanów się co chcesz napisać a potem pisz

Możesz się tylko witać z nowymi użytkownikami.Odpisałem po raz ostatni. Zastanów się co chcesz napisać a potem pisz.
pozdrav
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 08.11.2007 23:16

Leszek Skupin napisał(a):
AndrzejJ napisał(a):dwie wyrocznie fotograficzne volumen i zielony wydały wyrok -fake :D
przecież oni się wogóle na zdjęciach nie znają,widać to było przy konkursie cro.pl 2007 :D

Piszesz tylko po to żeby dopierdolić....
Brak konsekwencji w twoim poście, gdzie :?: domyśl się.
Over & out

P.S. Odpisałem po raz ostatni. Zastanów się co chcesz napisać a potem pisz

P.S. 2 W swojej zajadłości, pogardzie i nienawiści nawet nie zauważyłeś że to Rafał napisał po raz pierwszy - "fake"

Żadnej zajadłości ,pogardy i nienawiści.To forum cro.pl ,a ja nie jestem Rambo z Oleśnicy.Także spoko. :D
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 09.11.2007 11:02

Obrazek
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107705
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.11.2007 11:27

AndrzejJ. napisał(a):dwie wyrocznie fotograficzne volumen i zielony wydały wyrok -fake :D przecież oni się wogóle na zdjęciach nie znają,widać to było przy konkursie cro.pl 2007 :D


Andrzeju, daj "coś swojego w ruchu" :wink: - zobaczymy czy Twój nowy Olympus robi super zdjęcia , czy Ty :wink: :lol:
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 09.11.2007 11:43

Janusz Bajcer napisał(a):
AndrzejJ. napisał(a):dwie wyrocznie fotograficzne volumen i zielony wydały wyrok -fake :D przecież oni się wogóle na zdjęciach nie znają,widać to było przy konkursie cro.pl 2007 :D


Andrzeju, daj "coś swojego w ruchu" :wink: - zobaczymy czy Twój nowy Olympus robi super zdjęcia , czy Ty :wink: :lol:

się zrobi partyzancie z Partyzantów :wink:
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 09.11.2007 15:42

Fajne zdjęcia, może z wyjątkiem tych w moim odczuciu chyba jednak sztucznie uruchowionych, fajny temat, śliczne przykłady Janusza, ale język się nie którym jakoś zamieszał.

Zabawiłam się w małego detektywa. I okazało się, że AndrzejJ nie wystawił swojego żadnego zdjęcia no konkurs (dlaczego?), a typował też jakoś słabo, żadna jego propozycja nie znajdzie się w Kalendarzu. Więc chyba nie ma prawa wygarniać innym, że nie zajęli bardzo wysokiego miejsca w konkursie. Konkurs rządzi się jednak swoimi własnymi prawami. Wygrywa ten, którego zdjęcie spodobało się większości a nie komisji złożonej z fotografów. Nie wygrywa najlepszy fotograf, a zdjęcie.
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 09.11.2007 15:44

Bardzo mi się podoba zdjęcie fontanny Leszka.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.11.2007 15:58

Obrazek
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 09.11.2007 20:05

To jak już jesteśmy w temacie otrzepujących się z wody psów to proszę bardzo....

1. Najpierw trzepanie głowy....
Obrazek

2. Teraz całość...
Obrazek

3. Bieganie brzegiem morza.....
Obrazek

4. Skoki nad wodą...
Obrazek
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 09.11.2007 20:42

Obrazek


Radość z powrotu swojej pani! :)
JasioJasio
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 480
Dołączył(a): 03.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) JasioJasio » 10.11.2007 01:30

Leszek fontanna prawie super. Aż się prosi mniejsza głębia ostrości.
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 10.11.2007 19:49

JasioJasio napisał(a):Leszek fontanna prawie super. Aż się prosi mniejsza głębia ostrości.




Masz racje super!!!!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja



cron
fotografia ruchu - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone