Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Stanici

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Roksana Misterek
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 24.02.2006
Stanici

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roksana Misterek » 24.02.2006 14:45

Szukam kwater w Stanici. Moze ktos byl w tej miejscowosci i ma jakies namiary i moze podzielic sie wrazeniami ??
kiri
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiri » 26.03.2006 15:53

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.03.2006 16:02

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
bigMAC
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bigMAC » 26.03.2006 17:29

Roksana Misterek napisał(a):Szukam kwater w Stanici. Moze ktos byl w tej miejscowosci i ma jakies namiary i moze podzielic sie wrazeniami ??

Jest tu wielu NAGANIACZY i pracownikuw biur turystycznych, którzy służbowo przeglądają to forum. Na pewno ktoś się do Ciebie zgłosi.
karol 11
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 15.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) karol 11 » 26.03.2006 19:17

Mysle że nie chodzi tu o kiriego i villa ruza. Wg mnie broni się ona sama.
W ub roku o tej porze wysłałem zapytanie o apartament na lipiec. Odpowiedź przyszla szybko "wszystkie apartamenty wynjęte na cały sezon. zapraszam w przyszłym roku" Wydaje sie że położenie i miejsce b.dobre. Jeśli chcesz rezerwować to trzeba jak najszybciej.
karol 11
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 15.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) karol 11 » 26.03.2006 19:19

A tak swoją droga czy ktoś baył w tej willi?
kiri
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiri » 26.03.2006 19:27

Ja chciałem być w tym roku, ale 3 dni temu dostałem tą samą odpowiedź co ty Karol.

Pozdrawiam.
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 26.03.2006 21:06

Villa Ruza--Byłem z żoną we wrześniu zeszłego roku. Cudowny widok z tarasu, cisza, spokój, sympatyczni gospodarze, ale... Miejsce na auto dodatkowo płatne, parking obok Jadranki ok 140/160 schodów nad apartamentami. Tam też są sklepy i knajpki, tam też jest kosz na śmieci, tylko trzeba jeszcze do niego Jadranką bezpiecznie dojść (ok 200 m), pobocze symboliczne. Plaża prywatna, malutka, podobno w sezonie jest ciasno, ok 150 schodów od apartamentów w dół. Miejsca spacerowe--Jadranką niemożliwe, plażą w kierunku Omiśa dochodzimy do plaży publicznej z barem, dalej przejścia nie ma. W lewo zdecydowanie lepiej, można chodzić, ale sporo przejść kamiennych i trochę schodków. Urokliwe grille na plaży (prywatne). Woda wspaniała, dno średnie.
Podsumowując--miejsce wspaniałe dla ludzi, którzy lubią siedzieć na miejscu lub zwiedzają okolicę autem. Trzeba mieć zdrowe kolana, schody bardzo męczące. Wypady--Split, kanion Cetiny, Omiś, Medjugorie, Makarska. No i ten widok z tarasu--nieprawdopodobnie cudowny, na morze, Brać i przepływające stateczki.
Ew pytajcie o więcej detali, mogę wysłać parę zdjęć na maila. Pozdrawiam
anne
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 04.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) anne » 13.05.2006 16:12

maciek1956 napisał(a):Villa Ruza--Byłem z żoną we wrześniu zeszłego roku. Cudowny widok z tarasu, cisza, spokój, sympatyczni gospodarze, ale... Miejsce na auto dodatkowo płatne, parking obok Jadranki ok 140/160 schodów nad apartamentami. Tam też są sklepy i knajpki, tam też jest kosz na śmieci, tylko trzeba jeszcze do niego Jadranką bezpiecznie dojść (ok 200 m), pobocze symboliczne. Plaża prywatna, malutka, podobno w sezonie jest ciasno, ok 150 schodów od apartamentów w dół. Miejsca spacerowe--Jadranką niemożliwe, plażą w kierunku Omiśa dochodzimy do plaży publicznej z barem, dalej przejścia nie ma. W lewo zdecydowanie lepiej, można chodzić, ale sporo przejść kamiennych i trochę schodków. Urokliwe grille na plaży (prywatne). Woda wspaniała, dno średnie.
Podsumowując--miejsce wspaniałe dla ludzi, którzy lubią siedzieć na miejscu lub zwiedzają okolicę autem. Trzeba mieć zdrowe kolana, schody bardzo męczące. Wypady--Split, kanion Cetiny, Omiś, Medjugorie, Makarska. No i ten widok z tarasu--nieprawdopodobnie cudowny, na morze, Brać i przepływające stateczki.
Ew pytajcie o więcej detali, mogę wysłać parę zdjęć na maila. Pozdrawiam


Maćku rozważam wyjazd do Stanici, Fosal 4 - "Villa Jure" i bardzo bym prosiła o cenne wskazówki na temat plaży w tym miejscu (do plaży mamy 20 schodków), dojścia do głównej drogi i przystanku autobusowego (100m od domu) oraz innych atrakcji i nie tylko... Prosze też o kilka fotek adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Z góry baaaardzo dziękuję
anne
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 04.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) anne » 13.05.2006 16:12

maciek1956 napisał(a):Villa Ruza--Byłem z żoną we wrześniu zeszłego roku. Cudowny widok z tarasu, cisza, spokój, sympatyczni gospodarze, ale... Miejsce na auto dodatkowo płatne, parking obok Jadranki ok 140/160 schodów nad apartamentami. Tam też są sklepy i knajpki, tam też jest kosz na śmieci, tylko trzeba jeszcze do niego Jadranką bezpiecznie dojść (ok 200 m), pobocze symboliczne. Plaża prywatna, malutka, podobno w sezonie jest ciasno, ok 150 schodów od apartamentów w dół. Miejsca spacerowe--Jadranką niemożliwe, plażą w kierunku Omiśa dochodzimy do plaży publicznej z barem, dalej przejścia nie ma. W lewo zdecydowanie lepiej, można chodzić, ale sporo przejść kamiennych i trochę schodków. Urokliwe grille na plaży (prywatne). Woda wspaniała, dno średnie.
Podsumowując--miejsce wspaniałe dla ludzi, którzy lubią siedzieć na miejscu lub zwiedzają okolicę autem. Trzeba mieć zdrowe kolana, schody bardzo męczące. Wypady--Split, kanion Cetiny, Omiś, Medjugorie, Makarska. No i ten widok z tarasu--nieprawdopodobnie cudowny, na morze, Brać i przepływające stateczki.
Ew pytajcie o więcej detali, mogę wysłać parę zdjęć na maila. Pozdrawiam


Maćku rozważam wyjazd do Stanici, Fosal 4 - "Villa Jure" i bardzo bym prosiła o cenne wskazówki na temat plaży w tym miejscu (do plaży mamy 20 schodków), dojścia do głównej drogi i przystanku autobusowego (100m od domu) oraz innych atrakcji i nie tylko... Prosze też o kilka fotek adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Z góry baaaardzo dziękuję
okdariusz
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) okdariusz » 15.07.2009 21:24

maciek1956 napisał(a):Villa Ruza--Byłem z żoną we wrześniu zeszłego roku. Cudowny widok z tarasu, cisza, spokój, sympatyczni gospodarze, ale... Miejsce na auto dodatkowo płatne, parking obok Jadranki ok 140/160 schodów nad apartamentami. Tam też są sklepy i knajpki, tam też jest kosz na śmieci, tylko trzeba jeszcze do niego Jadranką bezpiecznie dojść (ok 200 m), pobocze symboliczne. Plaża prywatna, malutka, podobno w sezonie jest ciasno, ok 150 schodów od apartamentów w dół. Miejsca spacerowe--Jadranką niemożliwe, plażą w kierunku Omiśa dochodzimy do plaży publicznej z barem, dalej przejścia nie ma. W lewo zdecydowanie lepiej, można chodzić, ale sporo przejść kamiennych i trochę schodków. Urokliwe grille na plaży (prywatne). Woda wspaniała, dno średnie.
Podsumowując--miejsce wspaniałe dla ludzi, którzy lubią siedzieć na miejscu lub zwiedzają okolicę autem. Trzeba mieć zdrowe kolana, schody bardzo męczące. Wypady--Split, kanion Cetiny, Omiś, Medjugorie, Makarska. No i ten widok z tarasu--nieprawdopodobnie cudowny, na morze, Brać i przepływające stateczki.
Ew pytajcie o więcej detali, mogę wysłać parę zdjęć na maila. Pozdrawiam


Poproszę trochę zdjęć z Villa Ruza na priva adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone