Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cavtat

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
billea
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 27.07.2005
Cavtat

Nieprzeczytany postnapisał(a) billea » 30.05.2006 09:47

Witam, wybieramy się w tem roku do Chorwacji samolotem, Krakow - Dubrownik, w zwiazku z tym myslimy o miasteczku Cavtat. Byliśmy tam kiedyś przejazdem tak ze wiem ze jest piękne, ale nie mam zadnych namiarów na jakies niedrogie apartamenty. Moze ktos z Was tam był ??? Byłabym wdzięczna za pomoc. Mamy jeszcze opcje campingu tylko właśnie nie moge nic znaleźć w miare blisko Cavtatu, może ktos zna jakiś camping w okolicy??? Bedziemy tym razem bez auta jak juz pisałam, tak ze szukamy czegoś max do 2 - 3 km od jakiejs cywilizacji heh, lub przystanku autobusowego chociaż :-)))
krzysiekrz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 265
Dołączył(a): 11.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiekrz » 30.05.2006 10:05

Napisałaś dokładnie to samo do dwóch działów - można zapytać po co??

Ale też jestem zaineresowany, więc przyłączam się do pytania.
Wiem, że mnóstwo ofert jest w internecie, ale mie ma to jak ktoś coś poleci.
billea
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 27.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) billea » 01.06.2006 13:18

:( naprawdę nic??? nikt nie moze mi pomóc w sprawie Cavtatu???

:(
:( :(
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 02.06.2006 20:42

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

moze to cos pomoze
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.06.2006 21:29

billea: Cavtat - miasto partnerskie Bochni
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
A tu artykuł ze slajdami:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
A za Cavtatem jest Molunat i też tam ładnie (i trochę dalej od lotniska, bo w Cavtacie latają nad głowami - tak gdzieś czytałem , bo tam nie byłem)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
billea
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 27.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) billea » 08.06.2006 14:58

Chyba na ten camp Kupari zaryzykujemy heh, Molunat to daleko troche Dzieki za pomoc :-)))))
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 09.06.2006 16:16

milego wypoczynku
mab
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 443
Dołączył(a): 27.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mab » 09.06.2006 17:41

Miedzy Cavtatem a Dubrownikiem jest multum apartamentow do wynajecia a wzdluz jardanki jezdza miejskie autobusy do Dubrownika.
Kamping w Kupari jest niezly lecz polozony od morza jakies 500m.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone