Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

z rocznym dzieckiem nad Adriatyk w październiku

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aga_ch82
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 27.06.2006
z rocznym dzieckiem nad Adriatyk w październiku

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_ch82 » 27.06.2006 13:43

Witam wszytkich
wybieram się z moim synkiem, który w pazdzierniku skończy rok nad Adriatyk i tak się zastanawiam które miejsce polecicie :D ...tak aby coć zobaczyć i pokapac sie ?? :?: ale dopiero w październiku!!!!!!!!!![/b]
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 27.06.2006 15:19

w październiku to już troszkę chłodno (przynajmniej jeśli chodzi o kąpiele) im dalej na południe byłoby najlepiej jeśli chodzi o pogodę - najlepiej Dubrownik lub poniżej (zawsze parę setek kilometrów na południe) :wink: Sprecyzuj co chciałabyś robić :lol:
Srdecan pozrdav :!:
aga_ch82
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_ch82 » 27.06.2006 21:36

dziękuję za odzew :D
Mam zamiar pojechać dokładnie na przełomie września i października...
chciałabym zobaczyć kilka ciekawych miejsc..tylko tak żeby nie przemęczyć synka, ale też sie troszke pomoczyc w morzu :D i może troszkę się opalić 8) :
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 28.06.2006 07:37

jakim dysponujesz środkiem transportu i w jakim składzie się wybierasz - tylko Ty z brzdącem??
aga_ch82
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_ch82 » 28.06.2006 09:20

jedziemy we trójkę (ja, mąż i synek)...mamy zamiar lecieć samolotem, bo niestety nie dysponujemy samochodem, a autokarem to chyba nie darady z takim małym dzieckiem
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 28.06.2006 09:34

o autokarze zapomnij - na południe Chorwacji masz min 36 godzin jazdy. Jeżeli samolot w październiku to jedynym słusznym wyborem jest Dubrownik. Jest to rejon najcieplejszy o tej porze roku więc dacie radę się i pokąpać po drugie koniec września początek października pogoda powinna być ok, dużo atrakcji w samym Dubrowniku i najbliższej okolicy.
Wg mnie jedyny słuszny wybór w Waszej sytuacji (bez autka).
Aha Siedlce - czyli dolicz do min czasu przejazdu jeszcze 6-8 h bo ja podałem z Gliwic. :wink:

Powrót do Pogoda i klimat



cron
z rocznym dzieckiem nad Adriatyk w październiku
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone