Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

fkk Vrboska, Hvar - proszę o informacje

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kopaj
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 28.07.2004
fkk Vrboska, Hvar - proszę o informacje

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopaj » 01.05.2007 10:14

Planując tegoroczne wakacje biorę pod uwagę wypoczynek na campingu fkk Vrboska. Proszę o informacje dotyczące tego miejsca, warunków ustawienia namiotu (stopień zacienienia), a zwłaszcza warunków plażowania: wielkość plaży, podłoże, głebokość wody, prysznice, zagęszczenie, czy są tekstylni? itp... Bedę wdzięczny za każdą inforamcję, mile widziane fotki.
Czy warto tam jechać?
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 01.05.2007 10:32

Cześć, chociaż mieszkam naprawdę blisko, to nigdy nie byłam na tym kampingu, ale podaję Ci stronkę...

http://www.vrboska.info/en/kamp.htm

może pomoże...

Pozdrawiam :D
thomas46
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 01.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) thomas46 » 01.05.2007 16:41

cześć jestem nowy na forum ale akurat o Chorwacji coś niecoś wiem Camp Vrboska jest nieduży ,nieco oddalony od miasta.Pola pod namioty są tarasowo położne , bugalowow ani domkow do wynajecia niestety nie ma. Plaza skalista ale w miare lagodne zejscie do wody. Na miejscu jest sklepik i knajpka gdzie mozna sie napic kawy ,piwka winka ,zjesc lody ,ciastko,palacinke (slodki nalesnik-pycha) ale i dania obiadowe--ceny były umiarkowane tzn wcale nie wyższe niż gdzie indziej.Bylo smaczne. Pozdrav :lol:
thomas46
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 01.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) thomas46 » 01.05.2007 16:47

Aha ! zapomnialem dodac, ze sa toalety ,prysznice(czyste), wiekszosc pol namiotowych zacienionych ale te blizej wody niestety nie.Co do tekstylnych to lezą na plazy obok ale nie ma tzw spacerkow aby cos zobaczyc.Nikt nikomu nie wchodzi w parade.Jezeli chodzi o zdjecia to podaj maila to wysle
kopaj
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 28.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopaj » 01.05.2007 17:20

dzięki za informacje
mój adres
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 12.05.2007 22:29

Ulika jest zacieniona. zwlasza standardowe miejsca pod namioty. super czysto, spokojnie. ekstra sanitariaty wrecz pachnace. obsluga pilnuje aby na plazy czy basenie nikt nie przebywal w jakiejkolwiek czesci garderowy. kiedys obok plazowaly 2 mlode dziewczyny i mialy ubrane skromne stringi. pracownikowi zartobliwie tlumaczyly, ze maja okres i po prostu musza miec majtki bo im sie sznurek od tampona dynda miedzy nogami. zostaly zobligowane do opuszczenia plazy bo zakaz to zakaz :wink: . innym razem rowniez mloda dziewczyna uparla sie ze majtek nie zdejmie i koniec - cala rodzina opuscila plaze 8O bo taka ta nastolatka byla uparta - rodzina 3-pokoleniowa i wszyscy dostosowani a to takie uparte :lol:

wjazd i wyjazd na karty magnetyczne. zadnych paparazzi gdyz moim zdaniem jest respektowany zakaz fotografowania.

basen ze slodka woda, minigolf, stanowiska do mycia aut, w nocy cisza

goraco polecamy i pozdrawiamy polakow z warszawy (forumowiczow) spotkanych w 2005 roku wlasnie na Ulice
janek446
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 09.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) janek446 » 09.07.2007 16:48

Czy w tym kempie można wejść, na plażę fkk osobom z zewnątrz?, bo niektóre kempy na to pozwalają, a inne nie( chodzi mi o fkk nudist vrboska).
kristoforo
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 08.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kristoforo » 25.04.2010 23:17

Witam. Poszukuję informacji odnośnie cen na tym kempingu. Jak na razie z miernym skutkiem. Stronka, do której link podała Katarzyna, zawiera niestety bardzo skromne informacje. Czy ktoś mógłby naprowadzić mnie na trop, ewentualnie podzielić się swą wiedzą?
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 26.04.2010 00:28

Problem w tym, że nie mają swojej strony www...
tu i tu są ceny
tu folderek

P.S. Wyślij zapytanie mailem....
Pozdrawiam
kristoforo
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 08.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kristoforo » 26.04.2010 09:06

Katarzyna, stokrotne dzięki za pomoc. O coś takiego właśnie mi chodziło. Serdecznie pozdrawiam :D
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 26.04.2010 16:15

Ech Panie Piotrulex baardzo na temat to było :)) chyba, ze to żart a nawet na pewno :)

W sieci znalazłem coś takiego, dwa filmiki wyglądają na prywatne ale skoro je umieszczono w miejscu ogólnie dostępnym nie mam obiekcji :) może się komuś przydadzą też się tam wybieram



:lol:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 28.04.2010 12:30

bluesman napisał(a):Ech Panie Piotrulex baardzo na temat to było :)) chyba, ze to żart a nawet na pewno :) ...


Autem tematu jest tzw. "kopaj" z ktorym ze tak powiem znamy sie od kilku lat. Odpowiedz byla taka jaka widzisz i na 100% bardzo mu sie te informacje przydaly. Wiem to :D

Pomimo, ze pytanie bylo inne moja odpowiedz wynikala z tego co przeczytalem pomiedzy wierszami.

Jakbys chcial jeszcze gdzies tu "srubke dokrecic" to zapytaj sie Jurka czyli autora czy jest mi wdzieczny ze napisalem srednio w temacie :wink:

Najlepszego na dluuuuugi majowy weekend, moze w koncu pojezdze nieco rowerem :wink:
kopaj
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 28.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopaj » 28.04.2010 23:03

Dzięki Pitrulex,
moje potwierdzenia są chyba tu zbędne, ale oczywiście jestem ci wdzięczny,że zawsze na tym forum ciągnąłeś mnie do Uliki i się posłuchałem. Jak już kiedyś pisałem nie żałuję i polecam każdemu innemu.
Zresztą pobyt na Hvarze - Fkk Vrboska też udany, może mojej żonie mniej się podobało niż na Ulice (kiedyś pisałem, że miejsce na campingu mieliśmy mało udane).
Piotrulex, pamiętam na co się umawialiśmy jak się spotkamy, ale jakoś nas tak miota po tej Chorwacji ,że nie możemy na siebie trafić :wink:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 29.04.2010 08:48

kopaj napisał(a):Piotrulex, pamiętam na co się umawialiśmy jak się spotkamy, ale jakoś nas tak miota po tej Chorwacji ,że nie możemy na siebie trafić :wink:


Dziekuje za mile slowo :D

Obiecuje, ze Bunculuke tez odwiedzimy 8)

Jaki macie plan wakacyjny na 2010?

Jak nam sie nie uda odlozyc troche grosza i zmienic auto to raczej Baltyk nam zostanie (zwykle Piaski). Wyjazdy z zaskoczenia jak bedzie przyzwoita pogoda. Przedluzane weekendy itd. Tak aby nie jechac w piatek i nie wracac w niedziele bo to czyni czas przejazdu bardzo dluuuuugim :wink:
kopaj
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 28.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopaj » 01.05.2010 10:07

raczej nie będzie to Hvar, może będzie to Montenegro -zobaczymy,
a Piaski - może jakiś mały wypadzik
Następna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
fkk Vrboska, Hvar - proszę o informacje
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone