Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK Sovinje Tkon, Pasman

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kwasia84
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 17.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kwasia84 » 11.01.2019 23:13

jakie są ceny na tym kempingu?
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 11.01.2019 23:33

Cześć.
kwasia84 napisał(a):jakie są ceny na tym kempingu?

https://www.fkksovinje.hr/en/pricelist
Powiem szczerze zajęło mi to 16 sekund... :D
kwasia84
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 17.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kwasia84 » 13.01.2019 18:56

fakt, dziękuję. W taim razie trochę drogo to wychodzi....kwatera zdecydowanie tańsza...jeżeli dobrze policzyłam za 4 osobową rodzinę z namiotem i samochodem 73 euro za dobę?...dziwne
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 14.01.2019 11:45

kwasia84 napisał(a):fakt, dziękuję. W taim razie trochę drogo to wychodzi....kwatera zdecydowanie tańsza...jeżeli dobrze policzyłam za 4 osobową rodzinę z namiotem i samochodem 73 euro za dobę?...dziwne


My tak długo będziemy jeździć na camping jak długo nas stać będzie i zdrowie dopisze. Jak zbiedniejemy to poszukamy kwatery. Camping to nie oszczędności tylko styl życia :)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 14.01.2019 11:57

piotrulex napisał(a):
kwasia84 napisał(a):fakt, dziękuję. W taim razie trochę drogo to wychodzi....kwatera zdecydowanie tańsza...jeżeli dobrze policzyłam za 4 osobową rodzinę z namiotem i samochodem 73 euro za dobę?...dziwne


My tak długo będziemy jeździć na camping jak długo nas stać będzie i zdrowie dopisze. Jak zbiedniejemy to poszukamy kwatery. Camping to nie oszczędności tylko styl życia :)


Faktycznie troszkę dużo :) też się zastanawiamy nad wyjazdem tam :)
Piotrulex odpowiedź jak zwykle akuratna i na temat :mrgreen:
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 14.01.2019 17:09

Cześć.
bluesman napisał(a):Piotrulex odpowiedź jak zwykle akuratna i na temat :mrgreen:

Dobre. I niestety boleśnie prawdziwe.
kwasia84 napisał(a):fakt, dziękuję. W taim razie trochę drogo to wychodzi....kwatera zdecydowanie tańsza...jeżeli dobrze policzyłam za 4 osobową rodzinę z namiotem i samochodem 73 euro za dobę?...dziwne

Prawdę mówiąc kiedy tam spędzaliśmy wakacje był to najtańszy kemping. Mieliśmy jedno dziecko, samochód, namiot i wychodziło chyba do 170 zł.

Pozdrawiam. :papa:
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 14.01.2019 17:16

PS:
kwasia84 napisał(a):fakt, dziękuję. W taim razie trochę drogo to wychodzi....kwatera zdecydowanie tańsza...jeżeli dobrze policzyłam za 4 osobową rodzinę z namiotem i samochodem 73 euro za dobę?...dziwne

Aż cofnąłem się do linku i policzyłem. I jakoś mi nie wyszło tak dużo. Dwoje dorosłych, dziecko do 10 lat, duży namiot, samochód, elektryczność to chyba między 40-45 euro. Jeśli nic nie pokręciłem. Coś tam trzeba dodać za klimat i może wyjść 180-200 zł.
Może sprawdźcie to jeszcze raz bo już się pogubiłem... :D

Pozdrawiam. :papa:
Poziomki
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 14.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Poziomki » 23.01.2019 23:26

Hej. Mamy pytanie innej natury. Czy ktoś wie w jaki sposób można dostać się z lotniska w Zadarze do Sovinje albo chociaż do Biograd na Moru?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.01.2019 23:32

Poziomki napisał(a):Hej. Mamy pytanie innej natury. Czy ktoś wie w jaki sposób można dostać się z lotniska w Zadarze do Sovinje albo chociaż do Biograd na Moru?

https://chorwacjacafe.pl/promy-z-zadaru ... enie-2018/
Z lotniska do Zadaru lub Biogradu autobusem lub wynajętym autem.
Ewentualnie taksówką.
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 28.01.2019 10:35

Poziomki napisał(a):Hej. Mamy pytanie innej natury. Czy ktoś wie w jaki sposób można dostać się z lotniska w Zadarze do Sovinje albo chociaż do Biograd na Moru?

Rozwiązania takie jak napisał Pan Janusz.
Można dostać się promem z Zadaru do Preko na wyspie Ugljan. Po Ugljanie też jeździły busiki ale nie sprawdzałam jak często i dokąd. Wydaje mi się, że łatwiej będzie dostać się z Zadaru autobusem do Biogradu na Moru.
Stamtąd płynie prom do Tkonu na Pasmanie a z tego co patrzę na endomondo, nam spokojny spacer z przerwami na zdjęcia, z okolic portu do kampingu Sovinje zajął ok 40 minut, to nie całe 2,5 km.
Bubbu
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bubbu » 16.08.2021 19:05

Czy ktoś był w tym roku? Może jakieś aktualne uwagi i opinie, wyjazd za tydzień, pierwszy raz z przyczepą, a nie z namiotem.
Bubbu
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bubbu » 07.09.2021 23:36

No i wróciliśmy.
Kemping rzeczywiście mały i zatłoczony. Przyjechaliśmy z przyczepą wieczorem i usłyszeliśmy że brak miejsc. Sympatyczny Pan zaproponował nocleg na parkingu przy recepcji, udostępnił przyłącze elektryczne i dostęp do sanitariatów. Rano miejsce się znalazło, za tą noc nie naliczono żadnych opłat i zastosowano jeszcze rabat. Obsługa sympatyczna. Kemping rzeczywiście 'N' - nikt bez potrzeby nie chodzi w gaciach. Plaża faktycznie nie specjalna, ale z uwagi na położenie i wielkość kempingu, do morza jest tak blisko, że większość gości plażuje na swoich miejscach, a na plażę - tylko do wody. Doskonałe warunki cumowania pontonu - płyty betonowe z uchem, zatopione na stosunkowo płytkiej wodzie (nie pobrano opłaty od małego 3m pontonu). Okolica mało atrakcyjna do pływania małym pontonem. W zasięgu tylko zatoka Zaklopica. Przestrzegam przed konobą w tej zatoce - brak menu (podawane ustnie), brak cennika, ustalona cena rośnie po konsumpcji - trochę jakby inny świat. Wykup winety na ponton - kapitanat w Biogradzie. Czynny do godz. 13. Spóźniłem się i Pani odesłała mnie na następny dzień, nie wspominając, że następnego dnia będzie kontrola na morzu i kapitanat nie będzie czynny. W ten sposób musiałem trzy razy płynąć promem z Tkonu do Biogradu i z powrotem.
AlbatrosPoland
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 18.08.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) AlbatrosPoland » 09.11.2021 16:11

Jakby kto pytał (wiem, że temat przeterminowany), to z promowiska Preko, do promowiska Tkon jeździ autobus.
Poprzednia strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja

cron
FKK Sovinje Tkon, Pasman - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone