Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK Solaris lub Koversada

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
naturysta-06
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9694
Dołączył(a): 30.09.2008
FKK Solaris lub Koversada

Nieprzeczytany postnapisał(a) naturysta-06 » 03.08.2014 08:21

Z powodu rezygnacji partnerki szukam osoby (lub osób z większym samochodem) na wspólny wyjazd na kemping naturystyczny na Istrze, gdzie byłem wielokrotnie. Posiadam pełne wyposażenie kempingowe. Termin do uzgodnienia. Zainteresowanych proszę o kontakt: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Załączniki:
ATT00058.jpg
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 04.08.2014 15:59

naturysta-06 napisał(a): ... na Istrze, gdzie byłem wielokrotnie ...


Nie pomogę ale mam pytanie. Byłeś wielokrotnie a nie wiesz, że byłeś na Istrii? Ach, co to słonko robi z ludzi :)
naturysta-06
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9694
Dołączył(a): 30.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) naturysta-06 » 04.08.2014 20:25

Obie formy: "na Istrze", jak i "na Istrii" są w jezyku polskim dopuszczalne. Chyba, że uczyli nas inni poloniści... :).
Pozdrawiam!
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 05.08.2014 07:51

naturysta-06 napisał(a):Obie formy: "na Istrze", jak i "na Istrii" są w jezyku polskim dopuszczalne. Chyba, że uczyli nas inni poloniści... :).
Pozdrawiam!


Skoro tak piszesz to pewnie wiesz. Ja nie spotkałem ale młody jeszcze jestem a człowiek uczy się całe życie :)
cropag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 282
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 05.08.2014 08:27

naturysta-06 napisał(a):Obie formy: "na Istrze", jak i "na Istrii" są w jezyku polskim dopuszczalne...


Skąd tę głupotę wytrzasnąłeś? :roll:

Czasem słabo mi się robi jak widzę byki popełniane na forach, ale jeśli ktoś do tego dorabia jeszcze "filozofię", to trzeba reagować. Słowo "Istria" w miejscowniku ma postać tylko i wyłącznie "Istrii". Gdyby nazwa brzmiała "Istra" to pisalibyśmy "Istrze" (tak jak w języku polskim astra-astrze, iskra-iskrze).

Wiem, że wielu forumowiczów ma głęboko w du.. zasady pisowni, ale jeśli ktoś mu zwraca uwagę, to niech się przyzna do błędu, albo oleje sprawę, a niech nie powołuje się na zasady, które po prostu nie istnieją...

cropag :papa:
naturysta-06
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9694
Dołączył(a): 30.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) naturysta-06 » 05.08.2014 10:11

cóż... siła złego na jednego... Skoro Was to satysfakcjonuje, to przyznaję Wam rację, aby zakończyć dyskusję :oops:
Też jestem zwolennikiem kultury języka.
Pozdrawiam! :papa: [/b][/i][/i]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 05.08.2014 11:51

naturysta-06 napisał(a):cóż... siła złego na jednego... Skoro Was to satysfakcjonuje, to przyznaję Wam rację, aby zakończyć dyskusję :oops:
Też jestem zwolennikiem kultury języka.
Pozdrawiam! :papa: [/b][/i][/i]


Dlaczego niby my Ci źli?

Jeśli mamy rację to wypada podziękować

Jeśli Ty masz rację to napisz kilka słów rzetelnego wyjaśnienia a nie zachowujesz się jak rozpieszczony dziecior, który zabiera swoje zabawki i idzie rządzić dalej w innej piaskownicy ...

Ja naprawdę chętnie uczę się nowych rzeczy a krytyka pod warunkiem, ze jest twórcza z pewnością mi nie przeszkadza :)
naturysta-06
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9694
Dołączył(a): 30.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) naturysta-06 » 05.08.2014 12:55

piotrulex napisał(a):
naturysta-06 napisał(a):cóż... siła złego na jednego... Skoro Was to satysfakcjonuje, to przyznaję Wam rację, aby zakończyć dyskusję :oops:
Też jestem zwolennikiem kultury języka.
Pozdrawiam! :papa: [/b][/i][/i]


Dlaczego niby my Ci źli?

Jeśli mamy rację to wypada podziękować

:)

Przyznałem rację, aby zakończyć dyskusję :? Dziękuję za uwagi :!: Satysfakcjonuje?
:hut:
cropag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 282
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 06.08.2014 08:09

naturysta-06 napisał(a):... Dziękuję za uwagi :!:


Nie ma sprawy. Cieszę się, że mogłem pomóc.

cropag :papa:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 06.08.2014 08:34

naturysta-06 napisał(a):
piotrulex napisał(a):
naturysta-06 napisał(a):cóż... siła złego na jednego... Skoro Was to satysfakcjonuje, to przyznaję Wam rację, aby zakończyć dyskusję :oops:
Też jestem zwolennikiem kultury języka.
Pozdrawiam! :papa: [/b][/i][/i]


Dlaczego niby my Ci źli?

Jeśli mamy rację to wypada podziękować

:)

Przyznałem rację, aby zakończyć dyskusję :? Dziękuję za uwagi :!: Satysfakcjonuje?
:hut:


Tak, człowiek sie uczy całe życie

Jeszcze taka mała sugestia

Jak szukasz partnerki na wspólny naturystyczny wyjazd to staraj się nie uczestniczyć w dyskusjach o swingerskich plażach prezentując swoja dość szeroką wiedzę w tym temacie. Moim zdaniem to może odstraszyć sporą część chętnych na wspólny wyjazd z Tobą pań ;) To oczywiście tylko moje zdanie i nie musisz brać sobie tego do serca ...
naturysta-06
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9694
Dołączył(a): 30.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) naturysta-06 » 06.08.2014 14:00

napisał(a) piotrulex » 06.08.2014 08:34
….Tak, człowiek sie uczy całe życie…

- dyskusja i wymiana stanowisk jest sympatyczna, aczkolwiek nie chodzi mi o nabijanie postów,
- również i Ty czegoś ode mnie się dowiedziałeś - vide opłata za singli na Valalcie ... i też mi nie podziekowałeś :wink:
- nie dyskutowałem na temat plaż swingerskich, tylko sprostowałem, że nie ma tam takich
Pozdrawiam! :papa:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 06.08.2014 14:12

naturysta-06 napisał(a):napisał(a) piotrulex » 06.08.2014 08:34
….Tak, człowiek sie uczy całe życie…

- dyskusja i wymiana stanowisk jest sympatyczna, aczkolwiek nie chodzi mi o nabijanie postów,
- również i Ty czegoś ode mnie się dowiedziałeś - vide opłata za singli na Valalcie ... i też mi nie podziekowałeś :wink:
- nie dyskutowałem na temat plaż swingerskich, tylko sprostowałem, że nie ma tam takich

CYTAT: "to nie jest plaża swingerska, to jest po prostu plaża, gdzie wszystko jest dozwolone i na ogół odbywa się w parach, lub waskim gronie znajomych. Sytuacje stricte swingerskie mają raczej rzadko miejsce."
Pozdrawiam! :papa:


Tak, faktycznie, jak byk napisałeś, że nie ma tam takich :lol:
naturysta-06
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9694
Dołączył(a): 30.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) naturysta-06 » 06.08.2014 20:46

napisał(a) piotrulex » 06-08-2014 14:12
..............

Jak widzę, lubisz mieć ostatnie słowo w dyskusji... :D .
A propos pierwszego wątku dyskusji, to dysponuję mapą (z okresu Jugosławii), wydaną w Ljubljanie, gdzie półwysep nazywa się ISTRA a nie ISTRIA...
Pozdrawiam!
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 06.08.2014 20:53

piotrulex napisał(a):
naturysta-06 napisał(a):napisał(a) piotrulex » 06.08.2014 08:34
….Tak, człowiek sie uczy całe życie…

- dyskusja i wymiana stanowisk jest sympatyczna, aczkolwiek nie chodzi mi o nabijanie postów,
- również i Ty czegoś ode mnie się dowiedziałeś - vide opłata za singli na Valalcie ... i też mi nie podziekowałeś :wink:
- nie dyskutowałem na temat plaż swingerskich, tylko sprostowałem, że nie ma tam takich

CYTAT: "to nie jest plaża swingerska, to jest po prostu plaża, gdzie wszystko jest dozwolone i na ogół odbywa się w parach, lub waskim gronie znajomych. Sytuacje stricte swingerskie mają raczej rzadko miejsce."
Pozdrawiam! :papa:


Tak, faktycznie, jak byk napisałeś, że nie ma tam takich :lol:


Zadowolony ?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 06.08.2014 20:59

naturysta-06 napisał(a):napisał(a) piotrulex » 06-08-2014 14:12
..............

Jak widzę, lubisz mieć ostatnie słowo w dyskusji... :D .
A propos pierwszego wątku dyskusji, to dysponuję mapą (z okresu Jugosławii), wydaną w Ljubljanie, gdzie półwysep nazywa się ISTRA a nie ISTRIA...
Pozdrawiam!


To pojedz do Jugosławii :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nie wiem czy zadowolony ale z pewnością ubawiony :)
Następna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
FKK Solaris lub Koversada
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone