Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK na południe od Zadaru. Gdzie warto?

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
eliot
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 04.05.2008
FKK na południe od Zadaru. Gdzie warto?

Nieprzeczytany postnapisał(a) eliot » 04.05.2008 23:41

Do tej pory wraz z żoną obiechaliśmy całą Istrię i Kvarner z wyspami. Kusi nas coś bardziej na południe. Wiemy, że tam marniej z campingami FKK, ale może ktoś ma jakieś doświadczenia?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 05.05.2008 15:31

eliot napisał(a):Do tej pory wraz z żoną obiechaliśmy całą Istrię i Kvarner z wyspami. Kusi nas coś bardziej na południe. Wiemy, że tam marniej z campingami FKK, ale może ktoś ma jakieś doświadczenia?


nie wiem jak jest naprawde ale slyszalem i czytalem ze marnie. wlasnie dlatego mamy juz kilkukrotnie zjezdzona jedynie istrie (Ulika czy dawna Monsena)

nas teraz kusi camp kolo Baski na wyspie - nie pamietam nazwy. na fotach widzialem ladne widoczki, gory, morze itd ...
eliot
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 04.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) eliot » 05.05.2008 17:05

Ulika i Monsena są na Istrii. Mają slaby cień. My już z Istrią daliśmy sobie spokój trzy lata temu. Tam drogo i walory krajobrazowe marne. Jeśli opuszczacie Istrię, to polecamy Wam Baldarin. Ze wszystkich kampów, jake widziałem w Chorwacji ten jest najbardziej wyjątkowy. Co prawda nie znamy Baski, byćmoze w tym roku tam właśnie zawitamy. WQ zeszłym roku byliśmy na Strasko - fajnie, na pewno lepiej niż na Istrii, ale jednak Baldarinu nie przebył. Może się zdziwicie, ale dla nas najgorszym kampingiem była tak bardzo rozreklamowana Valalta. Koszmar.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 06.05.2008 08:01

eliot napisał(a):Ulika i Monsena są na Istrii. Mają slaby cień. My już z Istrią daliśmy sobie spokój trzy lata temu. Tam drogo i walory krajobrazowe marne. Jeśli opuszczacie Istrię, to polecamy Wam Baldarin. Ze wszystkich kampów, jake widziałem w Chorwacji ten jest najbardziej wyjątkowy. Co prawda nie znamy Baski, byćmoze w tym roku tam właśnie zawitamy. WQ zeszłym roku byliśmy na Strasko - fajnie, na pewno lepiej niż na Istrii, ale jednak Baldarinu nie przebył. Może się zdziwicie, ale dla nas najgorszym kampingiem była tak bardzo rozreklamowana Valalta. Koszmar.


na Ulice mielismy namiot pod wielkim drzewem tak ze slonce to malo kiedy nam przeszkadzalo

podobnie zreszta na Monsenie tylko ze to bylo dawno a i camp byl raczej stary i mizerny

jest pewnie drogo ale nie tracimy czasu i pieniedzy na dluzsza podroz - te 1300km wystarczy

nastepnym razem byc moze wypuscimy sie wlasnie w okolice Baski ale to i tak nic pewnego - decydujemy na miejscu :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107708
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.05.2008 08:23

Kempingi FKK w Chorwacji

Ale wybór należy do Was , bo ja jako "tekstylny" nie znam żadnego FKK :lol: :papa:

Kemping Banculuka i jego plaża na wyspie Krk ma mało cienia

Obrazek
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 06.05.2008 09:38

Polecam wyspy...Na wyspach nawet jeśli oficjalnienie nie ma FKK, to zawsze można znaleźć miejsce, gdzie nie ma żywej duszy i swobodnie można opalać się nago.
Pozdrawiam
damiangres
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 14.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) damiangres » 06.05.2008 10:28

Witam,
kamping FKK jest na pewno w miejscowości Tkon, dosłownie na przeciwko Biogradu, na wyspie Pasman. Z tego co widziałem standard nawet ok.
Niestety na 100% nie mogę potwierdzić, bo po prostu nie korzystałem z tego kampingu, a jedynie droga na dwie odludne plaże wiodła akurat koło niego.
W ogóle jest fajnie położony, na samym końcu miejscowości, spokój i cisza no i za płotem piękne, dzikie plaże, często niedostepne z lądu.
Dla mnie ma tylko jedną wadę - nie jest dla tekstylnych. Ale co dla mnie wadą - dal innych pewnie będzie ok.
pozdrawiam
--
damian
eliot
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 04.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) eliot » 06.05.2008 21:07

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Polecam wyspy...Na wyspach nawet jeśli oficjalnienie nie ma FKK, to zawsze można znaleźć miejsce, gdzie nie ma żywej duszy i swobodnie można opalać się nago.
Pozdrawiam

Tak, tam sporo jest takich plaż, ale my naturyzm postrzegamy troszkę inaczej. Nie chodzi nam, żeby nago wyjść na plażę, zależy nam bardziej na klimacie, panującym na takim campingu. Plaże pełne są podglądaczy, "pięciominutowych naturystów", którym nudyzm kojarzy się tylko z gołym ciałem, a na campingach FKK tego nie ma. Z Waszego opisu wynika, że mieszkacie na wyspie Hvar. Ponoć jest tam FKK Vrboska. Czy słyszeliście coś o tym?
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 06.05.2008 21:49

Wiem tylko tyle, że jest... i moim zdaniem jest bardzo fajnie położony. A i sama Vrboska urocza...

http://www.tz-vrboska.hr/kamp.htm
Pozdrawiam
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 07.05.2008 21:42

eliot napisał(a): ........... my naturyzm postrzegamy troszkę inaczej. Nie chodzi nam, żeby nago wyjść na plażę, zależy nam bardziej na klimacie, panującym na takim campingu....................


o wlasnie

ludzie sa bardziej zyczliwi dla siebie i przyjazni niz na tekstylnych. nam np. starszy niemiec pozyczyl stolik turystyczny i po rosyjsku dlugo gawedzil z moja zona o historii, 2 wojnie swiatowej itd. nie ma glosnej muzy, lysych kolesi itd
bogdan63
Croentuzjasta
Posty: 332
Dołączył(a): 08.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogdan63 » 09.05.2008 17:25

witam, chorwaja własnie pod tym względem jest super, wystarczy troche dalej odejśc/odpłynąć od miejskiej plazy i można gatki na kamieniach połozyć i nikogo to nie dziwi, i nikt sie nie"gapi ", i to właśnie lubie...najbardziej.
dziękuje,
pozdrawiam.
maadoox
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) maadoox » 17.05.2008 09:59

piotrulex napisał(a):
eliot napisał(a): ........... my naturyzm postrzegamy troszkę inaczej. Nie chodzi nam, żeby nago wyjść na plażę, zależy nam bardziej na klimacie, panującym na takim campingu....................


o wlasnie

ludzie sa bardziej zyczliwi dla siebie i przyjazni niz na tekstylnych. nam np. starszy niemiec pozyczyl stolik turystyczny i po rosyjsku dlugo gawedzil z moja zona o historii, 2 wojnie swiatowej itd. nie ma glosnej muzy, lysych kolesi itd

Masz coś do łysych? :twisted:
maadoox
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) maadoox » 17.05.2008 10:00

bogdan63 napisał(a):witam, chorwaja własnie pod tym względem jest super, wystarczy troche dalej odejśc/odpłynąć od miejskiej plazy i można gatki na kamieniach połozyć i nikogo to nie dziwi, i nikt sie nie"gapi ", i to właśnie lubie...najbardziej.
dziękuje,
pozdrawiam.

W Kryspinowie tez nikogo nie dziwi :?
maadoox
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) maadoox » 17.05.2008 10:03

eliot napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Polecam wyspy...Na wyspach nawet jeśli oficjalnienie nie ma FKK, to zawsze można znaleźć miejsce, gdzie nie ma żywej duszy i swobodnie można opalać się nago.
Pozdrawiam

Tak, tam sporo jest takich plaż, ale my naturyzm postrzegamy troszkę inaczej. Nie chodzi nam, żeby nago wyjść na plażę, zależy nam bardziej na klimacie, panującym na takim campingu. Plaże pełne są podglądaczy, "pięciominutowych naturystów", którym nudyzm kojarzy się tylko z gołym ciałem, a na campingach FKK tego nie ma. Z Waszego opisu wynika, że mieszkacie na wyspie Hvar. Ponoć jest tam FKK Vrboska. Czy słyszeliście coś o tym?

A z czym ma się kojarzyć NUDYZM? Ja osobście nie odniosłem takiego wrażenia w Chorwacji. Na wiele lat trafił sie może jeden kretyn...to nie jest wiele.
dex
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dex » 26.05.2008 22:42

Vrboska - godny polecenia, sporo skał ale mała zatoczka jest :roll:
Następna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
FKK na południe od Zadaru. Gdzie warto?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone