Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK Kazela 2013

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004
FKK Kazela 2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 17.07.2013 14:57

Witam

Przemieszczając się z Bunculuki na Ulikę chcemy się zatrzymać na jakieś 2 dni w okolicy Puli

Nie chce później jeździc na sam koniec z Porec aby oblukać np Pulę czy Kamenjak gdzie w tym ostatnim nigdy nie byliśmy

Aby nie dorobić się białych pasków szukamy więc czegoś z FKK i na innym forum znalazłem opis użytkownika właśnie Kazeli lecz pojawiły się pytania

Gdzie w okolicy Medulin czy Kazeli są jakieś małe i klimatyczne zatoczkowe plaze FKK

Wyczytałem, iż zrobili zdjęcia w nieczynnym kamieniołomie i wyszły kapitalne - gdzie ten kamieniołom gdyż lubimy takie klimaty

Proszę o pomoc i z góry dziękuję

http://www.arenacamps.com/arenacamps_ca ... la_camping
mcbas
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 29.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mcbas » 01.08.2013 20:51

Siemka.
piotrulex napisał(a): na innym forum znalazłem opis użytkownika właśnie Kazeli lecz pojawiły się pytania
Gdzie w okolicy Medulin czy Kazeli są jakieś małe i klimatyczne zatoczkowe plaze FKK

Może zapytaj na tamtym innym forum tamtego użytkownika... będzie najprościej... :D
piotrulex napisał(a):Wyczytałem, iż zrobili zdjęcia w nieczynnym kamieniołomie i wyszły kapitalne - gdzie ten kamieniołom gdyż lubimy takie klimaty

Pięknie wyszły... :D
Każdy mógłby spróbować, ale czy masz odpowiednią ilość pieniążków na grzywnę za wejście do nieczynnego kamieniołomu?? Bo pozwolenia na papierku z tamtejszego ratusza i policji zapewne jeszcze nie masz?? :(
A strażnicy są wyjątkowo czujni i nieprzekupni... :(
Pozdrawiam. :papa:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 02.08.2013 08:26

mcbas napisał(a):Siemka.
piotrulex napisał(a): na innym forum znalazłem opis użytkownika właśnie Kazeli lecz pojawiły się pytania
Gdzie w okolicy Medulin czy Kazeli są jakieś małe i klimatyczne zatoczkowe plaze FKK

Może zapytaj na tamtym innym forum tamtego użytkownika... będzie najprościej... :D
piotrulex napisał(a):Wyczytałem, iż zrobili zdjęcia w nieczynnym kamieniołomie i wyszły kapitalne - gdzie ten kamieniołom gdyż lubimy takie klimaty

Pięknie wyszły... :D
Każdy mógłby spróbować, ale czy masz odpowiednią ilość pieniążków na grzywnę za wejście do nieczynnego kamieniołomu?? Bo pozwolenia na papierku z tamtejszego ratusza i policji zapewne jeszcze nie masz?? :(
A strażnicy są wyjątkowo czujni i nieprzekupni... :(
Pozdrawiam. :papa:


Pytałem ale nikt mi nie odpowiedział :)

Fragment o zakazie wejścia bez pozwolenia do tego kamieniołomu chyba przegapiłem. Wobec tego chętnie zrezygnuje z tej atrakcji i to nie ze względu na ewentualną grzywnę :)

Podpowiesz coś w temacie Kazeli i okolic? Co warto oblukać w jakieś 2-3 dni?

Chcemy wskoczyć do Puli i na Kamenjak ale może jest coś bliżej lub dalej ale szczególnie warte polecenia?
mcbas
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 29.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mcbas » 02.08.2013 08:53

Siemka.
piotrulex napisał(a):Pytałem ale nikt mi nie odpowiedział :)

Przyjmę to jako żart... :( Jako moderator dobrze wiesz dlaczego nie otrzymałeś odpowiedzi... :roll:
piotrulex napisał(a):Fragment o zakazie wejścia bez pozwolenia do tego kamieniołomu chyba przegapiłem.

Nie przegapiłeś... tej informacji na tamtym forum nie było... :D
piotrulex napisał(a):Podpowiesz coś w temacie Kazeli i okolic? Co warto oblukać w jakieś 2-3 dni? Chcemy wskoczyć do Puli i na Kamenjak ale może jest coś bliżej lub dalej ale szczególnie warte polecenia?

Akurat te informacje są na tamtym forum. Pula, Kamjeniak i ewentualne wycieczki krajobrazowe samochodem...
Ale jest jeszcze jeden punkt, który trzeba odwiedzić... To jest punkt widokowy w drodze na Kamjeniak... Tam widać wschód i zachód słońca... :D Jeżeli nie dopytasz to nie trafisz, ale postaram się zerknąć na gugle, bo sam już nie pamiętam... :lol:
Pozdrawiam. :papa:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 02.08.2013 10:17

Super, z góry dziekuję
mcbas
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 29.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mcbas » 02.08.2013 11:45

Siemka.
Obejrzałem sobie mapkę i wszystko już wiem, ale nie umiem edytować map gugli a tym bardziej nie umiem na nich czegokolwiek zaznaczać...
Jeżeli zrozumiesz pisemnie to proszę:
1. dojeżdżasz przez las do Premantury.
2. tuż przed wjazdem do wsi skręcasz ostro w prawo, w tył, w stronę cmentarza.
3. jedziesz wzdłuż cmentarza, potem jakiś kilometr po drodze polnej.
4. dojeżdżasz do charakterystycznego miejsca: parking, jaskinia...
5. zostawiasz samochód na parkingu i włazisz nad jaskinię. I to jest punkt widokowy.
6. na szczycie są takie śmieszne okręgi i kopczyki z kamieni...
7. drugą atrakcją jest wąwóz tuż obok... ciągnie się łukiem i wraca na drogę (tylko pieszo).
8. powrót do Premantury... absolutnie nie wolno jechać dalej... chyba, że lakier w samochodzie i tak masz do wymiany... to już przetestowaliśmy...

Jak coś jeszcze to proszę, ale tylko do jutra, bo jadę na plenery m. in. do Premantury i nie ma mnie ze dwa tygodnie...

Pozdrawiam. :papa:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 02.08.2013 12:22

mcbas napisał(a):Siemka.
...
Jak coś jeszcze to proszę, ale tylko do jutra, bo jadę na plenery m. in. do Premantury i nie ma mnie ze dwa tygodnie...

Pozdrawiam. :papa:


Dzięki

My w tych rewirach mniej więcej 15-28 sierpnia

Powrót do Naturystyczna Chorwacja

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone