Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK Baldarin

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
amalik
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 31.05.2004
FKK Baldarin

Nieprzeczytany postnapisał(a) amalik » 22.09.2004 11:59

Czy Ktoś z Was był może na tym naturystycznym campingu na wyspie Cres? Interesuje mnie położenie czystość sanitariatów, plaża itp.
Pozdrawiam
Frisco
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 26.07.2004
Do "amalik"

Nieprzeczytany postnapisał(a) Frisco » 11.10.2004 12:43

Witaj amalik tutaj frisco, nie odpowiedziałem ci na twoje pytanie w temacie FKK Bunculuka ale długo tu nie zaglądałem, dopiero teraz przeczytałem że jesteś z Rybnika ja mieszkam niedaleko więc napisz na maila to się zgadamy adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Frisco
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 26.07.2004
Do "amalik"

Nieprzeczytany postnapisał(a) Frisco » 11.10.2004 12:44

Witaj amalik tutaj frisco, nie odpowiedziałem ci na twoje pytanie w temacie FKK Bunculuka ale długo tu nie zaglądałem, dopiero teraz przeczytałem że jesteś z Rybnika ja mieszkam niedaleko więc napisz na maila to się zgadamy adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
amalik
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 31.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) amalik » 11.10.2004 13:27

A ja myślałem, że jesteś skłonny podzielić się informacjami tutaj na forum.
Oczywiście wymienić maile ten później możemy.
Pozdrawiam.
Frisco
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 26.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Frisco » 11.10.2004 14:26

Nie byłem na kampingu FKK Baldarin o który pytasz dlatego też na forum nie bardzo mam się czym dzielić.
Jak pisałem byliśmy z żoną w tym roku na kampingu FKK Bunculuka i tutaj zainteresowanym służę wszelkimi informacjami, nam się bardzo podobało, i śmiało możemy polecić ten kamping.
Maila podałem ze względu na bliskość miejsca zamieszkania.

Pozdrawiam
kopaj
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 28.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopaj » 06.01.2009 09:34

Proszę o jakieś świeże informacje/relacje z kamp FKK Baldarin.
Czy warto?
Jakie warunki socjalne?
Jaka plaża?
Jak :?:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 09.01.2009 10:11

kopaj napisał(a):Proszę o jakieś świeże informacje/relacje z kamp FKK Baldarin.
Czy warto?
Jakie warunki socjalne?
Jaka plaża?
Jak :?:


jaki plan macie na 2009 i w jakim terminie bedzie mozna Was w cro spotkac?

my planujemy 2 tygodnie w 2 polowie lipca i rowniez bunculuke, ktora nam poleciliscie. Ulika pewnie tez bedzie jak zwykle :D
kopaj
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 28.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopaj » 09.01.2009 18:53

Zawsze chcemy coś nowego, dlatego zainteresowałem się Baldarinem. Na razie to jeszcze mało wiem jak tam jest. Jakoś nikt nic nie chce tu pisać, ale może...
Z Cresu blisko do Ulikę. Może tak nam wyjdzie, że najpierw Baldarin, a później Ulika. Początek lipca mamy juz zajety, czyli albo koniec lipca, albo w sierpniu. Spotkanie na Ulice niewykluczone. I pamietam o piwku :P Czego Tobie i sobie życzę (bo ostatnio żona ....pssssyt coś zaczeła mówić o wakcjach w Grecji :cry: )
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 09.01.2009 20:52

kopaj napisał(a):Zawsze chcemy coś nowego, dlatego zainteresowałem się Baldarinem. Na razie to jeszcze mało wiem jak tam jest. Jakoś nikt nic nie chce tu pisać, ale może...
Z Cresu blisko do Ulikę. Może tak nam wyjdzie, że najpierw Baldarin, a później Ulika. Początek lipca mamy juz zajety, czyli albo koniec lipca, albo w sierpniu. Spotkanie na Ulice niewykluczone. I pamietam o piwku :P Czego Tobie i sobie życzę (bo ostatnio żona ....pssssyt coś zaczeła mówić o wakcjach w Grecji :cry: )


do grecji ciut daleko a jak na razie preferujemy jazde wlasnym autkiem. z powodu budowy nie udalo nam sie kupic nowszego autka z klima a tym pomimo niezawodnosci za daleko nie chcemy sie wypuszczac :D

z powodu pracy zony mozemy jechac po 15-tym a w sierpniu ja nie moge wiec pewnie bedzie to po 15-tym lipca :D

o piwku tez pamietam :wink:
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 28.03.2009 18:04

Witam
Jak w temacie interesuje nas ten Camp Baldarin
Plan naszej trasy to wyjazd 27-28.07
Najpierw Ulika - następny Baldarin - na i na koniec Bunculuka którą znamy
Bunculuka i Ulika to super miejsca lecz minus to troszkę droga doba w odróżnieniu od Baldarina
Ogólnie to nie stanowiło problemu lecz przy tak słabej złotówce zaczyna mieć to znaczenie :cry:
Baldarin - pierwszy raz dla tego zależy nam na opiniach i radach w jakiej części się rozbić by był dostęp do plaży - istotne dla 5 letniej córki, czy daleko jest do jakiegoś Konzumu?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 28.03.2009 18:24

To teraz macie FKK w dwóch miejscach ?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 28.03.2009 18:28

JacYamaha napisał(a):To teraz macie FKK w dwóch miejscach ?


nie wiem czy dobrze rozumiem ale piszesz chyba o nowym dziale :D

nie macie tylko mamy bo to dla wszystkich :D

tak bedzie porzadeczek i wszystko w jednym miejscu :D

o to chodzilo?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 28.03.2009 19:10

Macie bo ja tekstylny.
Tak piszę o tyn sławnym nowym dziale gdzie będzie porządeczek :wink: :D
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 28.03.2009 19:39

JacYamaha napisał(a):Macie bo ja tekstylny.
Tak piszę o tyn sławnym nowym dziale gdzie będzie porządeczek :wink: :D


kiedys tez bylem tekstylny .. i moja zona tez ...

znajomi co chca z nami jechac na wakacje tez 2 miesiace temu byli tekstylni ...

nasz corka tylko chyba nie wie co to znaczy i chodzenie po plazy w stroju jest dla niej dziwne i niezrozumiale :D

Skoro piszesz, ze nowy dzial juz zyskal miano slawnego to tym bardziej sie ciesze i mam nadzieje na wiele ciekawych tematow w tym jednym miejscu a na forum porzadek
atolek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 360
Dołączył(a): 12.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) atolek » 05.04.2009 11:31

kogoś jeszcze interesuje Baldarin ?
-byliśmy -odpowiemy:
-konzum na terenie campu.
-camp baaardzo rozległy i dobrze zacieniony
-większość miejsc w pierwszej linii przy morzu zastawiona raczej przez stacjonarne przyczepy ze stałą rezerwacją ale do morza z każdego miejsca raczej blisko.
Następna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone