Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

fish&fun w orebicu

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
majsel
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.09.2013
fish&fun w orebicu

Nieprzeczytany postnapisał(a) majsel » 20.09.2013 11:08

witam wszystkich.
jestem pierwszy raz w chorwacji i bardzo mi się podoba :)
mam wykupiony apartament z pewnego portalu.
polecają tam takie atrakcje jak fish picnic czy coś podobnego.
pływa się stateczkiem wokół wysepek. zatrzymuje się na kilku plażach, potem jest obiad.
jakieś zwiedzanie krótkie itp. fajna sprawa. jedyny minus to zabiera ok. 50osób.
ale ponieważ jestem teraz, czyli w drugiej połowie września to stateczku nie widziałem już tego a poza tym, wolę coś bardziej kameralnego...
znalazłem gościa, który jest z lumbardy i ma fajną łódeczkę na 4-6 osób. teoretycznie pomieści i 8
ale to już deczko ciasnawo jest wtedy.
ma program na 4 godziny. czyli płyniemy od wysepki do wysepki. zwiedzamy itd.
można ustalić jakiś inny program, np. zatrzymujemy się w zatoczce i nurkujemy :) a on w tym czasie robi
grilla.
rybki i sałatka były palce lizać!!!! rakija też była ok, tyle, że w głowie kręci bo mocnawe ;)
chłopaczek mówi po angielsku. jest bardzo miły i z humorem :)
jakby ktoś chciał to podaję jego mejla: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
cena za 4 osoby (ja z rodzinką) wyszła 800kun. czy dużo, czy mało... nie wiem. mnie było stać.
może przy większej ilości osób jakoś inaczej się to przeliczy. ponoć standard za osobę to 230kun.
pewnie można negocjować :)
nie jest to żadna reklama na zamówienie czy coś takiego.
po prostu spodobało mi się, a wiem, że chłopaczek chętnie podłapałby inne zlecenia.
w razie czego mogę podesłać kilka zdjęć z wyprawy :)
P1060624.JPG
ja podczas grilla z szefem wycieczki :)
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 21.09.2013 19:31

Witam. Za rok tzn. w czerwcu będę w Orebicu chętnie bym się wybrał na taki rejs.
majsel
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) majsel » 22.09.2013 09:55

acha. zapomniałem dodać.
cena na piknik była z pośrednikiem. pewnie bez pośrednika będzie taniej ;)

mam jeszcze numer do mario +385 91 526 44 11
ynka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1655
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ynka » 23.09.2013 12:19

majsel napisał(a):acha. zapomniałem dodać.
cena na piknik była z pośrednikiem. pewnie bez pośrednika będzie taniej ;)

mam jeszcze numer do mario +385 91 526 44 11

Można zdjęcie całej łódeczki? :)
majsel
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) majsel » 24.09.2013 17:53

nie mam :)
majsel
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) majsel » 01.07.2014 19:42

znalazłem zdjęcie :)
Załączniki:
lutka.jpg

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone