Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Firma czarterowa Nautika Kufner

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Chris_M
Croentuzjasta
Firma czarterowa Nautika Kufner

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chris_M » 24.08.2020 03:26

Szukam wiarygodnych opinii na temat firmy czarterowej Nautika Kufner.
Czy ktoś z Was czarterował jakiś jacht od nich i może podzielić się swoimi doświadczeniami?
Opinie znalezione w sieci https://www.google.com/maps/place/Nauti ... 1?hl=pl-PL
są krańcowo przeciwne: jedni wychwalają firmę pod niebiosa, inni twierdzą, że gorszej firmy nigdy nie spotkali, a co gorsza, tych ostatnich opinii jest zdecydowanie więcej.
Chciałbym wyczarterować od nich łódkę, ale boję się "wdepnąć w g..." ;)
Ostatnio edytowano 24.08.2020 09:55 przez Chris_M, łącznie edytowano 1 raz
A200universeblue
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) A200universeblue » 24.08.2020 05:12

Jak gorszych opinii jest więcej to zwiększasz budżet na czarter o 30% i bierzesz tam gdzie takich opinii nie ma.
Ta zasadę się stosuje uniwersalnie do wszelkich wynajmow 8)
Chris_M
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chris_M » 24.08.2020 10:26

A200universeblue napisał(a):Jak gorszych opinii jest więcej to zwiększasz budżet na czarter o 30% i bierzesz tam gdzie takich opinii nie ma.
Ta zasadę się stosuje uniwersalnie do wszelkich wynajmow 8)

Nie jestem szejkiem arabskim i na takie rozwiązanie po prostu mnie nie nie stać.
A ponieważ z doświadczenia wiem, że ludzie o wiele chętniej w sieci dzielą się negatywnymi opiniami niż pozytywnymi (zwłaszcza anonimowo), więc te znalezione w sieci opinie traktuję z ostrożnością.
Poza tym, firma ma w Chorwacji kilka baz i wystarczy że tylko jedna z nich pracuje niewłaściwie by zepsuć opinię całej firmie, a w komentarzach ich autorzy nie piszą, z której bazy korzystali. Właśnie po to założyłem ten temat, by dowiedzieć się takich szczegółów.

Powrót do Plaże i Adriatyk. Żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie ...

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019