Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Firma czarterowa Nautika Kufner

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Chris_M
Cromaniak
Posty: 1338
Dołączył(a): 12.07.2008
Firma czarterowa Nautika Kufner

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chris_M » 24.08.2020 03:26

Szukam wiarygodnych opinii na temat firmy czarterowej Nautika Kufner.
Czy ktoś z Was czarterował jakiś jacht od nich i może podzielić się swoimi doświadczeniami?
Opinie znalezione w sieci https://www.google.com/maps/place/Nauti ... 1?hl=pl-PL
są krańcowo przeciwne: jedni wychwalają firmę pod niebiosa, inni twierdzą, że gorszej firmy nigdy nie spotkali, a co gorsza, tych ostatnich opinii jest zdecydowanie więcej.
Chciałbym wyczarterować od nich łódkę, ale boję się "wdepnąć w g..." ;)
Ostatnio edytowano 24.08.2020 09:55 przez Chris_M, łącznie edytowano 1 raz
A200universeblue
Croentuzjasta
Posty: 128
Dołączył(a): 12.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) A200universeblue » 24.08.2020 05:12

Jak gorszych opinii jest więcej to zwiększasz budżet na czarter o 30% i bierzesz tam gdzie takich opinii nie ma.
Ta zasadę się stosuje uniwersalnie do wszelkich wynajmow 8)
Chris_M
Cromaniak
Posty: 1338
Dołączył(a): 12.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chris_M » 24.08.2020 10:26

A200universeblue napisał(a):Jak gorszych opinii jest więcej to zwiększasz budżet na czarter o 30% i bierzesz tam gdzie takich opinii nie ma.
Ta zasadę się stosuje uniwersalnie do wszelkich wynajmow 8)

Nie jestem szejkiem arabskim i na takie rozwiązanie po prostu mnie nie nie stać.
A ponieważ z doświadczenia wiem, że ludzie o wiele chętniej w sieci dzielą się negatywnymi opiniami niż pozytywnymi (zwłaszcza anonimowo), więc te znalezione w sieci opinie traktuję z ostrożnością.
Poza tym, firma ma w Chorwacji kilka baz i wystarczy że tylko jedna z nich pracuje niewłaściwie by zepsuć opinię całej firmie, a w komentarzach ich autorzy nie piszą, z której bazy korzystali. Właśnie po to założyłem ten temat, by dowiedzieć się takich szczegółów.
Czosnek
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.11.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czosnek » 25.11.2022 15:15

Cześć,

Końcowo wziąłeś łódkę z tej firmy, czy odpuściłeś? Jak tak to jaka jest Twoja opinia na ich temat? Stoję przed podobnym dylematem jak Ty dwa lata temu :)
Chris_M
Cromaniak
Posty: 1338
Dołączył(a): 12.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chris_M » 25.11.2022 16:29

A czarter której łódki rozważasz i z której mariny?
Bo oni mają dwie bazy, a łódki są różne i w różnym stanie :)
Czosnek
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.11.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czosnek » 26.11.2022 00:49

Nie sądziłem, że tak szybko padnie odpowiedź :D Kufnera 50 "Saffredi" - Trogir ACI. Generalnie się zastanawiam czy "wtopiłem", bo decyzja już padła :P
Chris_M
Cromaniak
Posty: 1338
Dołączył(a): 12.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chris_M » 26.11.2022 01:31

Wtopić, na pewno nie wtopiłeś, sporo polskich załóg pływa na ich jachtach i w zdecydowanej większości wystawiają tej firmie oraz łódkom dobre i bardzo dobre opinie, chociaż łódki do najnowszych nie należą.
Z bazą w Trogirze nie miałem do czynienia, ale z Biogradu brałem od nich łódkę już dwa razy i na przyszły rok też mam już u nich czarter zabookowany.
Ich piętą achillesową są ekipy sprzątające, mają z nimi jakiś kłopot i widać to w komentarzach wystawianych po rejsach.
Czosnek
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.11.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czosnek » 29.11.2022 12:36

Super, mega Ci dziękuję. Co do ekip sprzątających to zauważyłem, że nawet za mniejsze łódki transit log wynosi znacznie więcej niż u konkurencji. Zobaczymy jak będzie. Bardzo się cieszę, że z Twoich odpowiedzi, zostałem zdecydowanie uspokojony. W takim razie do zobaczenia w Chorwacji! :)
Chris_M
Cromaniak
Posty: 1338
Dołączył(a): 12.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chris_M » 29.11.2022 15:22

Czosnek napisał(a): W takim razie do zobaczenia w Chorwacji! :)

W jakim terminie masz ten czarter?

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone