Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Festiwal Kultury Południowosłowiańskiej - Bolesławiec

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gosku24
Croentuzjasta
Posty: 234
Dołączył(a): 07.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosku24 » 07.10.2008 21:59

No to fajnie!!!
Będziemy w kontakcie :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.10.2008 06:43

gosku24 napisał(a):No to fajnie!!!
Będziemy w kontakcie :D


Naturalnie, że będziemy...a nawet gdyby coś się urwało to poznasz mnie bo wiesz jak wyglądam...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.10.2008 06:44

MWN napisał(a):Może i ja się dopiszę jak będzie co nieco wiadome o terminie....
Często tam bywam a w sierpniu byłem w Godziszowie (byli Martinacy) na festynie. No, niestety rakii nie było....


O terminie i programie powiadomię dużo wcześniej...niestety, rakiji nie dają ale my coś wymyślimy... :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.10.2008 08:41

No to zacznij już kisić owoce do poźniejszej destylacji alessandro... :wink: :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.10.2008 08:50

slapol napisał(a):No to zacznij już kisić owoce do poźniejszej destylacji alessandro... :wink: :lol:


Ale ja nie mam pojęcia o robieniu wynalazków wyskokowych...został mi jeszcze litr rakiji przywiezionej w tym roku ale do maja chyba nie wytrzyma :cry:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.10.2008 09:16

alessandro1977 napisał(a):
slapol napisał(a):No to zacznij już kisić owoce do poźniejszej destylacji alessandro... :wink: :lol:


Ale ja nie mam pojęcia o robieniu wynalazków wyskokowych...został mi jeszcze litr rakiji przywiezionej w tym roku ale do maja chyba nie wytrzyma :cry:


Rakija to nic innego jak bimber.

Jak go zrobić w domu (lub coś innego) masz tu :wink: :lol:

A ponieważ nigdy nie robiłeś napojów wyskokowych - poczytaj o bezpieczeństwie :la:
Ostatnio edytowano 08.10.2008 09:22 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.10.2008 09:20

Janusz Bajcer napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):
slapol napisał(a):No to zacznij już kisić owoce do poźniejszej destylacji alessandro... :wink: :lol:


Ale ja nie mam pojęcia o robieniu wynalazków wyskokowych...został mi jeszcze litr rakiji przywiezionej w tym roku ale do maja chyba nie wytrzyma :cry:


Rakija to nic innego jak bimber.

Jak go zrobić w domu (lub coś innego) masz tu :wink: :lol:


Gdybym ja zrobił taką rakiję to gwaranuję, że poczułby Pan odrazę do tego trunku na zawsze... :lol: :lol: :lol:
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 08.10.2008 09:45

alessandro1977 napisał(a):
MWN napisał(a):Może i ja się dopiszę jak będzie co nieco wiadome o terminie....
Często tam bywam a w sierpniu byłem w Godziszowie (byli Martinacy) na festynie. No, niestety rakii nie było....


O terminie i programie powiadomię dużo wcześniej...niestety, rakiji nie dają ale my coś wymyślimy... :wink:



Ja właśnie na tę pomysłowość liczyłe. Tyle tylko że wyjechałem przed północą i nie mam pewności czy nie za wcześnie. A le też nie chodzi o zwykły bimber tylko z owoców.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.10.2008 10:10

Zawsze możemy pobawić się przy polskim piwku, które przecież jest wyśmienite... :oczko_usmiech:
gosku24
Croentuzjasta
Posty: 234
Dołączył(a): 07.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosku24 » 08.10.2008 18:49

No!! co jak co!!!,ale rakiji to u nas dostatek.
Właśnie sąsiad nastawił beczke z gruszkami.
Będzie gruszkowac!!! :D
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 08.10.2008 20:52

gosku24 napisał(a):No!! co jak co!!!,ale rakiji to u nas dostatek.
Właśnie sąsiad nastawił beczke z gruszkami.
Będzie gruszkowac!!! :D


To kiedy degustacja?
gosku24
Croentuzjasta
Posty: 234
Dołączył(a): 07.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosku24 » 08.10.2008 21:48

Jak sąsiad będzie szedł drogą i klął po jugosławiańsku,to znaczy ,że rakija jest już i działa. :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.10.2008 07:01

gosku24 napisał(a):Jak sąsiad będzie szedł drogą i klął po jugosławiańsku,to znaczy ,że rakija jest już i działa. :D


No to niech za dużo nie klnie bo jak będzie dużo klął to nie wystarczy do maja... :roll:
gosku24
Croentuzjasta
Posty: 234
Dołączył(a): 07.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosku24 » 09.10.2008 13:13

Tego "grosza" to nie braknie!!Napewno!!! :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.10.2008 13:16

gosku24 napisał(a):Tego "grosza" to nie braknie!!Napewno!!! :wink:


Obyś miała rację bo jak będzie inaczej to stawiasz kolejkę... :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Festiwal Kultury Południowosłowiańskiej - Bolesławiec - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone