Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Fajny apartament na Wakacje 2015 ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013
Fajny apartament na Wakacje 2015 ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 08.11.2014 16:43

Założyłam nowy wątek, nie znalazłam takiego tematu. Pomału trzeba zacząć myśleć o kwaterze na 2015 rok. Tym razem ze względu na prośby naszej latośli szukamy kwatery na lądzie. Pomyślałam o Brelii, jest tu b. zachwalana.
Szukamy apartamentu dla 5 osób, do 20 metrów od miejsca gdzie można się kąpać, z 2 łazienkami, AC, parkingiem, internetem i dużym tarasem z widokiem na morze. Jeśli ktoś coś wie o takim będę bardzo dźwięczna za informacje. Pozdrawiam :papa:
nowaczek87@op.pl
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.12.2014
Brela wrzesień 2015 apartament 2+2

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowaczek87@op.pl » 18.12.2014 14:02

Witam serdecznie,
Jako że jestem świeżo zarejestrowany i pierwszy raz chcemy się wybrać do Chorwacji proszę o wyrozumiałość.
Chciałbym prosić o pomoc związaną z poleceniem apartamentu dla 4 osób 2+2 w Breli w terminie wrześniowym 2015.
Być może ma ktoś doświadczenie, był w takim apartamencie i może polecić.
Szukamy apartamentu na wrześniowy wyjazd na 10-14 dni jednym autem. (początek września)
Będę wdzięczny za odpowiedź
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
aleksander76
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 21.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aleksander76 » 27.12.2014 19:51

ja również poproszę jakieś propozycje apartamentów w Breli
Sztyrlic69
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 05.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sztyrlic69 » 03.01.2015 14:36

Witam

Ja osobiście polecam spędzenie wakacji w miejscowości Stanici (mała rybacka miejscowość położona na wybrzeżu Adriatyku, 4 km od miejscowości Omis w kierunku Makarskiej i Dubrovnika). Stanici posiada piękną długą plażę częściową zadrzewioną z łagodnym zejściem do morza. Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o info.

Pozdrawiam
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 03.01.2015 15:01

Poważnie nie chce Wam się pisać we właściwych tematach tylko zakładać jakiś dubel?,przecież szybciej wpisać w wyszukiwarkę np. Brela apartamenty i nastaje oświecenie pytania-o-apartamenty-t40131.html?hilit=brela%20apartamenty
daras74
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) daras74 » 28.01.2015 20:49

Sztyrlic69 napisał(a):Witam

Ja osobiście polecam spędzenie wakacji w miejscowości Stanici (mała rybacka miejscowość położona na wybrzeżu Adriatyku, 4 km od miejscowości Omis w kierunku Makarskiej i Dubrovnika). Stanici posiada piękną długą plażę częściową zadrzewioną z łagodnym zejściem do morza. Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o info.

Pozdrawiam


Witam

Jestem zainteresowany pobytem w Stanici
Proszę o namiary na kwaterę na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Drut
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 14.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Drut » 11.02.2015 19:37

Czy ja też mógłbym prosić te namiary na kwatere w Stanici ? Mój email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kristof-pa
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kristof-pa » 23.02.2015 15:04

Witam
także poproszę o namiar
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
JJPati
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) JJPati » 04.03.2015 23:10

Witam serdecznie Wszystkich Forumowiczów ;)
Po wielu godzinach spędzonych na poszukiwaniach odpowiedniego miejsca na pierwszy wyjazd do Chorwacji ze znajomymi,postanowiłam zamieścić ten post. Planujemy wyjechać w sierpniu, w 8 osób. Zależy mi aby plaża znajdowała się dośc blisko i cena nie była wygórowana :) Może ktoś byłby tak dobry i poleciłby sprawdzone zakwaterowanie które pomieściłoby całą paczkę? Dziekuję za pomoc i pozdrawiam ;)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dobry_rafal
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 12.03.2015
Fajny apartament na Wakacje 2015 ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) dobry_rafal » 12.03.2015 22:10

Witam. Szukam sprawdzonego noclegu dla dwóch osób z rocznym dzieckiem w okolicach Makarskiej. Za wszelką pomoc z góry dziękuje.
papaismolo
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 01.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) papaismolo » 02.05.2015 22:08

Znalazłem ciekawe ofertę na casamundo.pl w miejscowości Fazana. Ale nie jestem zdecydowany - brakuje zdjęć i dokładnej lokalizacji. Może ktoś był i mogę podesłać linka?

Szukam czegoś dla dwóch osób w okolicach Fazany. Może macie jakieś namiary na fajne kwatery?
Kontakt priv
Pozdrawiam
gosia_km
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosia_km » 03.05.2015 11:21

Witam Państwa, szukam dla trzech rodzin - 11 osób (2 dorosłych , dziecko 5 lat) i (2 dorosłych , dziecko 5 lat i 3 lata) (2 dorosłych, 4 lata, 7 lat) noclegu w terminie od 14-22.08.2015. Byliśmy już wielokrotnie w Chorwacji, głównie Dalmacja, tym razem chcemy udać się okolice Zadaru, Nin itp., ale nie wykluczamy zmiany kierunku jeśli trafimy na ciekawe noclegi. Interesuje nas dom, kwatera max. 400 m od morza, dobrze będzie jak wokół domu będzie przestrzeń dla dzieci. Wysłałam już wiele.... zapytań, ale na razie nie udało się trafić terminem lub ilością wolnych miejsc. Proszę o podzielenie się namiarami. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ostatnio edytowano 06.05.2015 17:56 przez gosia_km, łącznie edytowano 1 raz
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 03.05.2015 11:49

gosia_km napisał(a):Witam Państwa, szukam dla dwóch rodzin - 7 osób (2 dorosłych , dziecko 5 lat) i (2 dorosłych , dziecko 5 lat i 3 lata) noclegu w terminie od 14-22.08.2015. Byliśmy już wielokrotnie w Chorwacji, głównie Dalmacja, tym razem chcemy udać się okolice Zadaru, Nin itp., ale nie wykluczamy zmiany kierunku jeśli trafimy na ciekawe noclegi. Interesuje nas dom, kwatera max. 400 m od morza, dobrze będzie jak wokół domu będzie przestrzeń dla dzieci. Wysłałam już wiele.... zapytań, ale na razie nie udało się trafić terminem lub ilością wolnych miejsc. Proszę o podzielenie się namiarami adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

W Vodicach to jeszcze bym znalazł,niestety Zadar kawałek dalej.
74pawel
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 03.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) 74pawel » 03.05.2015 17:35

Witam wszystkich.
Ja, świeżo zarejestrowany choć śledzący forum już od kilku lat zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc. W Chorwacji byliśmy z rodziną dwa razy / Trogir, Gradac /. Za pierwszym razem przewodnikiem i odpowiedzialnym za noclegi był doświadczony z w podróżach po Chorwacji szwagier a za drugim pojechaliśmy w ciemno i mieliśmy dużo szczęścia trafiając na apartament, do którego ktoś nie dojechał :D .
W tym roku postanowiliśmy odwiedzić ten piękny kraj ponownie ale będąc bardziej pewnym fajnego noclegu.
Interesuje nas okolica Zadaru i noclegi w cenie do 60 Euro plus/minus 10.. / 2 osoby dorosłe i dziecko a właściwie to już trzy dorosłe ... /.
Jeśli ktoś z Państwa będzie tak uprzejmy i poleci mi sprawdzone miejsce będę bardzo wdzięczny i nie omieszkam z podróży przywieźć dla pomocnej duszy pamiątki zamkniętej w ozdobnej butelczynie :D.
Z góry dziękuję za chęć pomocy i pozdrawiam wszystkich :papa:
Mój e-mail:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
TMGARY
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) TMGARY » 07.05.2015 14:48

Witam byłem w tych rejonach rok temu .Jak dla mnie Trogir to za duże miasto ,polecam małe miasteczko obok Seget Vranica.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Fajny apartament na Wakacje 2015 ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone