Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dzisiaj Tj. 23,11,200, Wybory W Chorwacji I Co Dalej.......

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bond
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 124
Dołączył(a): 27.05.2003
Dzisiaj Tj. 23,11,200, Wybory W Chorwacji I Co Dalej.......

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bond » 23.11.2003 17:34

Witam.
Co sądzicie?
Jak zostaną Ci co byli u władzy, czyli demokraci, to będzie tak jak było, ale jak zwyciężą nacjonaliści, to co będzie?
Dość dobrze się Chorwacja rozwijała w ciągu ostatnich kilku lat, czego byliśmy [/b]
SZOP
Croentuzjasta
Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) SZOP » 23.11.2003 17:40

Witam.Myślę o tym samym,mam nadzieję że zwycięży rozsądek,nie populizm.Wydaje mi się,że Chorwaci dobrze pamiętają do czego prowadzi nacjonalizm.Jestem dobrej myśli :D .
:papa:
M.
Croentuzjasta
Posty: 491
Dołączył(a): 19.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) M. » 24.11.2003 00:01

A może też Chorwaci pamiętają jeszcze komu zawdzięczają niepodległość.Zapytałbym raczej Leona ,bo powtarzanie gazetowych komunałów o demokracji,tolerancji,szowinizmie,antysemityzmie itd.itd.wiele do sprawy nie wniesie.
Leon11

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon11 » 24.11.2003 10:10

Choc wibory bily wczoraj nadal nie wiemy kto bendzie gura.
Miszle ze tutaj a tak samo w Polsce jusz niema albo jest bardzo malo istnich demokratow i nacionalistow. Wiekszoszc z tych politikow chce sie tylko dobrac do wladz i priwilejow ktore z tego bendo mialy (wysoke pensje w Sejmie itd...). Tedy sie jusz zapomina o chaslach i obietnicach. Pensja chorwackiego politika w "Sabor" - sejmie jest minimalnie 12500 kun, jezeli uczesniczy i w inich klubach czy komisijach jest wieksza. Teras jeszcze jedno jak ktosz spendzi jako posel choc pare tygodni w sejmie i nawet sie nie odezwie ma jusz na cale zycie emeriture w wysokosci minimalnie 6000 kun.
Choc nie przepadam za naszim prezidentem Stipe Mesic szanuje go tylko za jedno wypowiedz dzienikazom. Po 100 dnaich rzandow spital go sie dzienikaz co jest z obietnicamy przedwiborczymy. Mesic mu odpowiedzial przed kameramy ze chiba jest najbardzie naiwny dzienikarz na swiecie ktori uwierzyl ze sie te obietnice spewniaja.
Kto by nie wygral i tak bendzie sluchal co mu nakaza z zachodu bo tez donzimy do EU, wszistko inne jest kosmetyka.
A tak naprawde czy oni bendo rzandzic ? Wszistkie banki sa sprzedane opcokrajowcom (wyelu Austrijakom tak ze niektory pol zartem pol serio twierdzo ze sie odnawia cesarstwo ), telekomunikacje maja Niemcy itd...itd...
marcinszym
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 17.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinszym » 24.11.2003 20:49

a jednak HDZ
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.11.2003 22:57

No to mnie Leon pocieszyłeś :lol: , a już myślałem, że to tylko u nas chodzi o grabienie publicznej kasy na swoje konta :wink: .Nie ma co - i Wy i My jesteśmy już w Europie ha, ha, ha...
Pzdr
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 25.11.2003 11:14

Jedna sprawa to to co pisze Leon i pewnie ma racje ale z drugiej strony ja też nie moge słychać tego bełkotu o nacjonalistach i demokratach. Według takiej definicji Ci co walczyli o naszą niepodległość to też nacjonaliści. Ale u nas Gazeta Wyborcza decyduje kto jest nacjonalistą , kto demokratą i które z tych słów jest dobre a które złe.

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Dzisiaj Tj. 23,11,200, Wybory W Chorwacji I Co Dalej.......
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone