Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dyskoteki i imprezki makarska ..jakies wskazowk?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
JaqL
Dyskoteki i imprezki makarska ..jakies wskazowk?

Nieprzeczytany postnapisał(a) JaqL » 08.07.2003 16:24

Hej ..to jeszcze raz ja ...mam do was kolejne pytanko, a mianowicie tyczy sie ono sprawy priorytetowej ..jak dla mnie bynajmniej :) ...oczywiscie rozchodzi sie o imprezki i dyskoteki w Chorwacji (dokladniej interesuje mnie makarska i okolice). Moze macie jakies rozeznanie ..i znacie jakies fajne kluby puby itp ktore warto odwiedzic?
lianka
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) lianka » 10.07.2003 21:55

Widze, ze nikt na razie nie kwapi sie z odpowiedzia.. A chcialam tez dorzucic swoje pytanie o podobnej tresci. Jak wygladaja wieczory w Chorwacji? Tzn. ludzie zbieraja sie i gadaja do pozna czy moze godz.22 i wszyscy lulu? Jak to wyglada? Sa jakies lokale otwarte..?
lianka
Melek
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 19.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melek » 11.07.2003 09:21

Z mojego doswiadczenia ( bylem w cro raz w tamtym roku) , chorwacja nie jest b.rozrywkowa :)
Oczywiscie duzo ludzi siedzi w knajpkach do pozna w nocy (napewno dluzej niz do 22 :) )
Niestety problem jest z naprawde dobra zabawa, tancami itp. Bardzo malo jest takich imprezowych miejsc. :P
Pozdr.
JaqL
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) JaqL » 11.07.2003 16:02

Jak to jest malo imprezowych miejsc :evil: ??? Nie ma tam zadnych dyskotek ??? To co ja tam bede robil ...czy nie ma tam naprawde miejsca gdzie mlodzi ludzie mogliby sie dobrze zabawic ??? A podobno Makarska to taka rozrywkowa miejscowosc ...i komu tu wierzyc :?: .

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Dyskoteki i imprezki makarska ..jakies wskazowk?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone